امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نقشه ماهواره ای تهران
سلام.من نقشه ماهواره ای تهرران رو میخوام از کجا میتونم دانلود کنم؟یه محله کوچیک هم باشه کافیه مهم نیست کجای تهران.سایت map.tehran.ir هم رفتم ولی نقشه ماهواره ای رو نمیشد دانلود کنم.میشه راهنماییم کنید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام. از اینجا بگیرید:
http://www.tehran.ir/Default.aspx?tabid=121
زوم کنید رو شهر تهران،و باز زوم .....
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban ، atelieahjam ، sara.k
توی همین سایت http://map.tehran.ir/ هم، سمت راست آپشن هایی داره،بعنوان نقشه/ماهواره،ترافیک. روی نقشه کلیک کنید،تیک محلات رو بزنید،محله بندی رو هم نشون میده. و سمت راست وسط صفحه به سمت بالا و پایین - و + برید،زوم میشه .

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، atelieahjam
ممنون.بله دیدم اینا رو فقط نمیدونم چطوری میتونم دانلود کنم

پاسخ
با سلام

وقتی وارد سایت map.tehran.ir شدید ، با استفاده از ذخیره سازی مرورگر اینترنتی خود این وب پیج را در پوشه ای ذخیره کامل کنید ، اگر مرورگرتان فایرفاکس فارسی است به این صورت عمل کنید: از نوارابزار بالای صفحه روی (پرونده) کلیک کنید و از فهرست کرکره ای باز شده (ذخیره صفحه به نام...) را انتخاب کنید و بعد از ذخیره سازی وارد پوشه مربوطه شوید ، سپس وارد پوشه (نقشه تهران_files) شوید ، در این پوشه تصویر نقشه ای که در وب سایت مشاهده می کنید با فرمت تصویری png ذخیره شده ، اما نه بطور کامل و پیوسته ، تصویر در چند قطعه و بصورت تکه تکه ذخیره شده ، می توانید تصاویر را به فتوشاپ برده و مثل پازل کنار هم قرار داده و به یک تصویر یک پارچه از نقشه محلی که در وب سایت مشاهده می کنید دست پیدا کنید.

ضمنا تصویری که ذخیره می کنید بر اساس بزرگنمایی که در وب سایت مشاهده می کنید در سیستم شما ذخیره می گردد ، بطوری که با هر بار بزرگنمایی نقشه شهر اگر ذخیره سازی شود ، نوع تصاویر ذخیره شده باهم متفاوت هستند.

اگر هم قصد دارید بطور مستقیم از تصویر پرینت بگیرید روی گزینه (چاپ) در بالای صفحه کلیک کنید و وارد صفحه جدید که شدید با هر نوع بزرگنمایی بطور مستقیم و یکپارچه از تصویر مورد نظر پرینت تهیه کنید.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، sara.k
مرسی خیلی لطف کردید .مشکل بعدیم اینه که عکسها وضوح خوبی ندارن.سایتی رو نمیشناسید که وضوح تصویر خوبی داشته باشه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۸-۵، ۰۸:۳۶ عصر)sara.k نوشته است: مرسی خیلی لطف کردید .مشکل بعدیم اینه که عکسها وضوح خوبی ندارن.سایتی رو نمیشناسید که وضوح تصویر خوبی داشته باشه؟

برای وضوح بهتر اگر تصویر اصلی شهر را میخواهید ، به نظرم از برنامه گوگل ارت استفاده کنید ، احتمالا قابلیت زوم و بزرگنمایی تصاویر در گوگل ارت باید بیشتر از سایت آنلاین باشه ، و ضمنا یادم رفته بود بگم که می توانید از برنامه مخصوص تصویربرادری از صفحه دسکتاپ ( Snagit )استفاده کنید و از نقشه عکس بندازید. یک تصویر از یک محدوده ای از شهر تهران با این برنامه انداختم که می توانید کیفیت تصویری آن را ملاحظه کنید. 

گوگل ارت آن لاین :
https://www.google.com/maps

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   تصویر.jpg (اندازه: 64.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، Brightness
مرسی مهندس :)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت alireza 0 1,558 ۱۳۹۵-۹-۸، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نقشه اتوکد مناطق شهر مشهد رایگان با فرمت DWG alireza 0 2,275 ۱۳۹۵-۸-۳۰، ۰۷:۵۸ عصر
Information درخواست نقشه اتوکد کرمان miladtb 1 1,265 ۱۳۹۵-۵-۲۰، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: ماهنوش
  طرح الگوی توسعه منطقه 1 تهران(برای نخستین بار در ایران شهرساز) alireza 0 1,464 ۱۳۹۵-۱-۵، ۱۲:۵۷ صبح
Thumbs Up خلاصه ای از طرح جامع مشهد (سام) 0 1,184 ۱۳۹۴-۱۲-۲۸، ۰۴:۱۰ صبح
آخرین ارسال: (سام)
  دانلود نقشه كد منطقه 3 تهران sami_sobhani 3 2,669 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود نقشه كد منطقه 2 تهران sami_sobhani 9 5,053 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  نقشه كد تهران-منطقه 1 sami_sobhani 4 2,630 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود طرح جامع ساری Brightness 2 6,748 ۱۳۹۴-۱۱-۲۹، ۰۳:۰۸ صبح
آخرین ارسال: poonesohrabi
  نقشه شهر مشهد با فرمت dwg ALI XxX 6 16,754 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۱۱:۴۰ عصر