امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پاورپوینت پروژه آشنایی با مرمت ابنیه خانه نوغانچی لنگرود
دانلود پاورپوینت پروژه آشنایی با مرمت ابنیه خانه نوغانچی لنگرود

این پروژه بطور کامل و در قالب پاورپوینت در 132 اسلاید تهیه شده است ، خلاصه ای از اسلایدها در فایل پیوست پی دی افی در 33 اسلاید ارائه شده است.

حجم فایل در حالت معمول: 82.1 MB
حجم فایل در حالت فشرده: 46.6 MB
لطفا پارت ها را در یک پوشه قرار داده و با اجرای پارت اول فایل را از حالت فشرده خارج سازید.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   خلاصه اسلایدها.pdf (اندازه: 3.25 MB / تعداد دفعات دریافت: 59)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام رمز فایل را میخوام
من خریدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۷:۵۵ عصر)Bahmankara نوشته است: سلام رمز فایل را میخوام
من خریدم

سلام
پیامک شد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۷:۵۵ عصر)Bahmankara نوشته است: سلام رمز فایل را میخوام
من خریدم

سلام

شما اول باید پیام خصوصی خودتون رو فعال کنید تا پیام ما برای شما ارسال بشه ، موقع ارسال پیام به شما با پیغام زیر از طرف سیستم مواجه میشم :

لطفاً قبل از ادامه، خطا‌های زیر را اصلاح کنید:
  • کاربر Bahmankara پیام خصوصی اش را غیرفعال کرده است شما نمی‌توانید به این کاربر پیام ارسال کنید.
لطفا یا پیام خصوصی خود را فعال کنید و یا با مدیریت سایت تماس بگیرید. با تشکر

پاسخ
سلام لطفا رمز فایل هارو برام بفرست ضروری لازم دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۹، ۰۴:۴۵ عصر)ایوب67 نوشته است: سلام لطفا رمز فایل هارو برام بفرست ضروری لازم دارم

با عرض سلام

رمز فایل فشرده برای شما ارسال گردید. با تشکر و موفق باشید

پاسخ
    سلام.وقت شما بخیر
    من پاورپوینت خانه نوغانچی رو خرید کردم و رمزش هم دریافت کردم اما متاسفانه برای اکستراک کردن رمز رو وارد میکنم اما بعد چند ثانیه دوباره رمز میخواد.این باعث میشه ک نتونم فایل رو اکستراک کنم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۵:۴۴ عصر)hami.jkr نوشته است: سلام.وقت شما بخیر
      من پاورپوینت خانه نوغانچی رو خرید کردم و رمزش هم دریافت کردم اما متاسفانه برای اکستراک کردن رمز رو وارد میکنم اما بعد چند ثانیه دوباره رمز میخواد.این باعث میشه ک نتونم فایل رو اکستراک کنم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اکسترک کنید و رمز را وارد کنید

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، hami.jkr
      سلام خسته نباشید.رمز پاورپوینت خانه نوغانچی رو میخوام.خیلی ضروریه.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۱:۱۰ صبح)ماااری نوشته است: سلام خسته نباشید.رمز پاورپوینت خانه نوغانچی رو میخوام.خیلی ضروریه.

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

رمز فایل فشرده برای شما ارسال شد. باتشکر و موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          پروژه درس شناخت فضای شهری به صورت pdf hamid_shahrsaz 5 5,800 ۱۳۹۴-۸-۱۰، ۰۱:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: shobeyr
          دانلود پاور پوینت های کاربردی با موضوع شهر خلاق urbana.ea 0 1,676 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۱:۲۱ صبح
        آخرین ارسال: urbana.ea
          دانلود پاورپوینت بررسی زیبایی شناسی در معماری (ویلا میرا) atelieahjam 3 3,501 ۱۳۹۴-۱-۲۵، ۰۹:۵۷ صبح
        آخرین ارسال: urban7
          دانلود پاورپوینت مفهوم مسکن و سکونت atelieahjam 1 3,431 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۲:۵۳ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          طراحی محله و مرکز محله (پروژه درس مبانی طراحی شهری) godonly. 9 19,954 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۱۲:۴۸ عصر
          دانلود پاورپوینت نجوم و معماری atelieahjam 0 1,541 ۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۸:۳۵ صبح
          دانلود پاورپوینت معماری ژاپنی atelieahjam 0 1,574 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
          دانلود پاورپوینت مروری بر طرح جامع شهر قائمشهر atelieahjam 0 2,216 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۱۰:۰۰ صبح
          دانلود پاورپوینت معرفی شهرستان دماوند atelieahjam 0 1,467 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۸:۵۵ عصر
          دانلود پاورپوینت مروری بر طرح جامع شهر گرمسار atelieahjam 0 1,494 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۸:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان