امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توسعه سامانه بام سبز بر اساس معیارهای توسعه پایدار در ایران
توسعه سامانه بام سبز بر اساس معیارهای توسعه پایدار در ایران

نویسندگان:
ﻣﻬﻨﺪس ﻗﻼﺗﻲ اﺣﻤﺪ رﺿﺎ ﻛﺸﺘﻜﺎر، دﻛﺘﺮ ﻣﺠﺘﺒﻲ اﻧﺼﺎری، ﻣﻬﻨﺪس ﺳﺠﺎد

**************************************************************************************************

موضوع بام سبز در کشور ما موضوع جدیدی نیست اما سامانه بام سبز موضوعی جدید می باشد که مزایای مربوط به آن در گرو استفاده گسترده و کلان آنها می باشد.
هدف این مقاله استفاده از معیارهای توسعه پایدار جهت توجیه پذیر نمودن سامانه های سبز در ایران میباشد.

**************************************************************************************************
واژه ﻫﺎی ﻛﻠﻴﺪی:
ﺗﻮﺳﻌﻪﭘﺎﻳﺪار ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺳﺒﺰ ، ﻫﺎی ﺳﺒﺰ ، ﺑﺎم زﻳﺴﺖ ، ﻣﺤﻴﻂ

*********************************************************************************
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
سلام دوست گرامی

مقاله آپلود نشد. با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، Brightness ، sahar19
سپاس بابت تذکر اما باید عرض کنم چند بار دیگر فایل اضافه گردید ولی نتونستم مشکل رو حل کنم درحالیکه بارگذاری میشه اما در اینجا به نمایش نمیگذاره اگر این پست رو حذف بفرمایید سپاسگزار میشم چراکه برای عضو سایت امکان حذف و ویرایش کلی وجود نداره،

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۳:۲۲ عصر)khansa نوشته است: سپاس بابت تذکر اما باید عرض کنم چند بار دیگر فایل اضافه گردید ولی نتونستم مشکل رو حل کنم درحالیکه بارگذاری میشه اما در اینجا به نمایش نمیگذاره  اگر این پست رو حذف بفرمایید سپاسگزار میشم چراکه برای عضو سایت امکان حذف و ویرایش کلی وجود نداره،

ُسلام
امکان ویرایش کامل برای همه اعضا امکان پذیر است.

میتوانید در آپلودسنتر آپ کنید و لینک آن را قرار دهید.
http://up.iranshahrsaz.com/
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با اجازه از شما مقاله را آپلود می کنم.

احتمالا یه مشکل کوچکی فعلا در بارگذاری وجود داره که همیشه اینطوری نیست ، چون برای من هم چندبار پیش اومده و موقع بارگذاری پیام خطا دریافت می کردم و میگفت شما بیش از حد مجاز آپلود کرده اید و ظرفیت حجمی شما پر شده است.

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   توسعه سامانه بام سبز بر اساس معیارهای توسعه پایدار در ایران.pdf (اندازه: 316.81 KB / تعداد دفعات دریافت: 234)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، نجران ، khansa ، sahar19
(۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۳:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۳:۲۲ عصر)khansa نوشته است: سپاس بابت تذکر اما باید عرض کنم چند بار دیگر فایل اضافه گردید ولی نتونستم مشکل رو حل کنم درحالیکه بارگذاری میشه اما در اینجا به نمایش نمیگذاره  اگر این پست رو حذف بفرمایید سپاسگزار میشم چراکه برای عضو سایت امکان حذف و ویرایش کلی وجود نداره،

ُسلام
امکان ویرایش کامل برای همه اعضا امکان پذیر است.

میتوانید در آپلودسنتر آپ کنید و لینک آن را قرار دهید.
http://up.iranshahrsaz.com/

درود _ منظورم از ویرایش کامل ،حذف بود ،تاحالا موفق نشدم فایل رو حذف کنم اصولاً برای این منظور یا مزاحم شما یا مهندس برایتنس شدم،نمیدونم شاید هم بقیه براشون ممکن باشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارزیابی معیارهای کالبدی پایداری در محلات شهری (با تکیه بر اقلیم گرم و خشک ایران) hamed_moztarzadeh 0 2,331 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۶:۳۶ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  ارزیابی ساختار کالبدی – فضایی شهر زنجان با رویکرد توسعه پایدار شهری movasati 3 4,545 ۱۳۹۴-۹-۲، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار khansa 2 3,113 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: roghaye.hedayati @Gmail.com
  تدوین معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 4 3,090 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: didarmusic
  مقاله توسعه‌ی پایدار شهری و دوچرخه‌سواری در اصفهان khansa 0 1,843 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۶:۵۷ صبح
آخرین ارسال: khansa
  انگاره طراحی شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 1,743 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۵۷ صبح
  ■ بررسی شاخص های توسعه پایدار در شهر هوشمند نویسند‌گان: سیدعلیرضا نوفل، آنیتا پریش.. khansa 1 2,631 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  تحلیلی بر روند شکل گیری پارادایم توسعه شهری پایدار با تاکید بر جریانهای زیست محیطی hamed_moztarzadeh 1 2,113 ۱۳۹۳-۱۱-۱۳، ۰۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  واکاوی مفهوم معماری زیست وار و معرفی نمونه های موردی آن در جهان hamed_moztarzadeh 0 1,663 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۲۱ عصر
  توسعه پایدار و مفاهیم آن در معماری مسکونی سنتی مناطق معتدل و مرطوب ایران khansa 0 1,924 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۷:۱۸ صبح
آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان