امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان انتخاب موضوع پایان نامه
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۱:۵۱ صبح)ایلیا نوشته است: سلام خب بهتر شد
نه منظور آماده سازی نیست، شما میتونید از تجربه اتوبان امام علی ع تهران خیلی استفاده بکنید که در خیلی از محلات تخریب داشت و همچنین خیابان نواب که قدیمی تر هست و تجاربش به وفور پیدا میشه. این مطلب پایداری هم خوبه یعنی با رویکردی از پایداری می تونید بررسی کنید. هم پایداری و هم مشارکتی منابع و مآخذ بالایی دارند که بسیار قابل استفاده است. کار سختی ندارید
حالا که بحث از پایان نامه شد ما هم یک سوال بپرسیم. یه دوستی میخواد پایان نامه طراحی شهری کار کنه، در چه حوزه ای پیشنهاد می کنید کار کنه؟ ترجیحا هرچی دقیقتر باشه عنوان که حالا دو سه تا موضوع هم بود چه بهتر

در خصوص موضوع واسه طراحیا من موضوعات کاربردی که الان تو بورس هست واسه شهرداریارو پیشنهاد میکنم شاید بتونن به عنوان طرح پزوهشی بودجه هم بگیرن!!! موضوعات ساماندهی فضاهای شهری برای گروههای خاص جامعه که میتونه سالمندان باشه کودکان باشه معلولین باشه و الی آخر...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان
من هم برای انتخاب موضوع پایان نامه خیلی سردرگم شدم
بیشتر دلم میخواد روی مباحث مربوط به پایداری کار کنم .اول طراحی اکولوژیکی محله نظرم بود ولی وقتی دیدم اینهمه در موردش مقاله و پایان نامه هست خیلی دلزده شدم
مورد دیگه اکوتوریسم بود که اون هم برای انتخاب نمونه موردی که ترجیحا می خوام تهران باشه به مشکل بر میخورم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید یا اگر موضوعی پیشنهاد بدید که کمکم کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام من نوشته های دوستان رو خواندم دیدم در خصوص موضوع پایان نامه صحبت می کنید اگر امکان داره بنده رو هم راهنمایی کنید من در رشته برنامه ریزی شهری ( آمایش شهری) دنبال یک موضوع آمایش سرزمین با رویکرد فضای سبز یا هر مورد دیگری که سوال خوب و اثر گذاری داشته باشه می گردم . ممنون میشم کمکم کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام اگه پایان نامه در مورد ساماندهی ورودی شهر دارین ممنون میشم بهم بدین...
    آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
    پاسخ
    سلام.
    پایان نامه کارشناسی ارشد خانم نسیم طاهری در رشته طراحی شهری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد با عنوان طراحی ورودی شهر یزد بر مبنای تصویر ذهنی شهروندان و گردشگران در این رابطه هست. فایلش رو باید جستجو کنید. احتمال داره سایت ایران داک (irandoc) باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پایان نامه امنیت شهری غفوریان 7 5,232 ۱۳۹۶-۶-۲۱، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: yashar.k
      کمک برای پایان نامه alirezapst 0 1,266 ۱۳۹۵-۱-۲۱، ۰۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: alirezapst
      به یگ عدد نمونه پایان نامه برای ورودی شهر و تاثیرش رو ادراک ذهنی مسافران نیازمندیم king_of_black 4 3,261 ۱۳۹۴-۱۰-۱۹، ۰۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: altek
      پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 0 1,785 ۱۳۹۴-۵-۲۶، ۰۳:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پایان نامه ساماندهی کالبدی فضایی بافت فرسوده alireza 0 2,114 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۴۲ عصر
    Rainbow کمک برای پایان نامه rizemize_ph 3 2,378 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: pitzagosht
      پایان نامه ای با عنوان حمل ونقل پایدار با تاکید بر دوچرخه alireza 0 1,077 ۱۳۹۴-۳-۹، ۱۰:۴۲ صبح
      پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 0 1,326 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر
      کمک در پایان نامه moalyi 6 2,385 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: moalyi
      ایاکسی هست من رادر پایان نامه ام باموضوع پیاده راه ها وخیابان کمکم کند؟؟؟؟ alireza 2 1,495 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۱۱:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان