امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
سلام منم شارتا شهر رو تا آخر دوره ی اسلامی خوندم الان دارم دور میکنم
جیمز موریس : فصل اول ( شهرهای نخستین)+ چین
طرح ها و برنامه ها :صفحه 70
504 دور دوممه :)
برنامه ریزی شیعه:3 فصل اول
منطقه ای زیاری :فصل اول
آمار هم تازه شروع کردم
یه سری جزوه خلاصه هم خوندم
زبان میخوام متن هم شروع کنم به خوندن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۰۸ صبح)elnaz.h نوشته است: سلام منم شارتا شهر رو تا آخر دوره ی اسلامی خوندم الان دارم دور میکنم
جیمز موریس : فصل اول ( شهرهای نخستین)+ چین
طرح ها و برنامه ها :صفحه 70
504  دور دوممه :)
برنامه ریزی شیعه:3 فصل اول
منطقه ای زیاری :فصل اول
آمار هم تازه شروع کردم
یه سری جزوه خلاصه هم خوندم
زبان میخوام متن هم شروع کنم به خوندن

سلام. خیلی هم عالی. الناز جان شما امسال قبول شده بودید که! نرفتید؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
من قبول نشدم مهندس جان..از این نام کاربری مخاطب خاص هم استفاده میکنه ایشون قبول شدن هنر تهران
(مثل اینکه ساختن یه کاربری جدید براشون سخته..خخخخ :)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: من قبول نشدم مهندس جان..از این نام کاربری مخاطب خاص هم استفاده میکنه ایشون قبول شدن هنر تهران
(مثل اینکه ساختن یه کاربری جدید براشون سخته..خخخخ :)

چه جالب 4 . انشالله همکلاس هم بشید پس ...

پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
سلام...
بچه ها میشه یه چیزی بگم؟
راستش من طراحی شهریم و هر چی تو تاپیکای مختلف زور زدم که بچه هارو بیارم که باهم بخونیم نشد و کسی نیومد و من همش تاپیکمو آپ میکردم....حالا میشه من به عنوان نخودی بینتون باشم ؟؟؟؟قول مبدم اذیتتون نکنم ....همین که ببینم که چند تا کنکوری اینجا هست که بشه باهاشون حرف زد کافیه .....اجازه هست...
مرسی از مهندس برایتنس که بهتون سر میزنه مام مهندس ریحانه و زهره بودن اما کسی جز من اونجا نبود و اینکه اصلا بچه ها بروز نمیدن که چیکار میکنن...انگار قرار بود ازشون دزدیده بشه.....اما من رک میکفتم...واسه همین چند روز خوب خوندم اما روحیمو باختم.....
میشه من اینجا باشم....
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
خوشحال میشیم بفرمایین:-) :-)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
بچه ها من خیلی افسردگی گرفتم.....کلا سرعت خوندنم خوبه هوش و یادگیریم خوبه ....همه چی خوبه خودم بدم....TAEL_SmileyCenter_Misc (305)
ازین شرایط بدم میاد...که نمیخونم....اصن وقتی میخونما انگار یه ادم دیگه ام...اما حالا چی...میترسمممممممممممممم 17

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۵۹ صبح)h@bn@m$ نوشته است: سلام...
بچه ها میشه یه چیزی بگم؟
راستش من طراحی شهریم و هر چی تو تاپیکای مختلف زور زدم که بچه هارو بیارم که باهم بخونیم نشد و کسی نیومد و من همش تاپیکمو آپ میکردم....حالا میشه من به عنوان نخودی بینتون باشم ؟؟؟؟قول مبدم اذیتتون نکنم ....همین که ببینم که چند تا کنکوری اینجا هست که بشه باهاشون حرف زد کافیه .....اجازه هست...
مرسی از مهندس برایتنس که بهتون سر میزنه مام مهندس ریحانه و زهره بودن اما کسی جز من اونجا نبود و اینکه اصلا بچه ها بروز نمیدن که چیکار میکنن...انگار قرار بود ازشون دزدیده بشه.....اما من رک میکفتم...واسه همین چند روز خوب خوندم اما روحیمو باختم.....
میشه من اینجا باشم....
سلام شبنم جان،این چه حرفیه! توی مباحث و زبان و تاریخ با بچه های برنامه ریزی مشترک هستین و مهم تر از همه اینکه کنکوری هستید و همتون دغدغه مشترک دارین. حضورتون کنار هم خیلی به آرامشتون کمک خواهد کرد. من  و دوستان دیگر هم هستیم کنارتون .
در مورد سایر دوستانتون اینجوری قضاوت نکنید،شاید کمتر به سایت سر میزنن. سعی کن روی هدفت متمرکز بشی و هیچ جیز مانع تلاشت نشه.....خوشحالیم که شما هم اینجا هستید.

پاسخ
63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63
خدایا یه کاری بکن که من بشینم سر درسام.....
همش فکر میکنم که خیلی از همه عقبم و همه دیگه تموم شدن......ودیگه خوندن من فایده ای نداره

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۰۴ صبح)h@bn@m$ نوشته است: بچه ها من خیلی افسردگی گرفتم.....کلا سرعت خوندنم خوبه هوش و یادگیریم خوبه ....همه چی خوبه خودم بدم....TAEL_SmileyCenter_Misc (305)
ازین شرایط بدم میاد...که نمیخونم....اصن وقتی میخونما انگار یه ادم دیگه ام...اما حالا چی...میترسمممممممممممممم 17

اینکه هم خوندنتون وسرعتش و فهم یادگیریتون خوب هست،مراقب باشید که شما را به اشتباه نندازه و این شوق،شما رو از روند مطالعاتی ای که دارید طی میکنید،دور نکنه چون همیشه شرایط به همین خوبی نیست. پس تا فرصت به این خوبی دارید،کمال استفاده رو ازش ببرید.قدر زمان رو بدون و همینجوری خوب پیش برو ، فرصت فکر کردن به مسائل دیگه( غیردرسی) زیاد هست. پس فعلا روی هدفت متمرکز شو.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,764 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,308 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,333 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,484 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,945 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,862 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,351 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,933 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,739 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان