امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آزمون4 روزشنبه.....برنامه آزمونهای آنلاین برنامه ریزی وطراحی شهری از مهر تا دی ماه 93
عالی........... برا شروع خوب بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۲:۴۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام چون فرصت برای برنامه آزمون اول کم بود
آزمون اول را تعیین سطح در نظر گرفتیم و سعی میکنیم از سوالات بانک تست و تالیفی ایران شهرساز ارائه دهیم.
از آزمون دوم برای گرایش طراحی شهری با برنامه مهندس ریحانه پیش خواهیم رفت که برای 3 درس برنامه ریزی نیز مشترک خواهد بود و برای دو درس عیر مشترک برنامه ریزی از بانک تست ایران شهرساز تست ها را انتخاب میکنیم.

ساعت برگزاری هم از ساعت 18 روز جمعه تا 18 روز یک شنبه خواهد بود و کارنامه جامع و امکان دو بار شرکت در آزمون را خواهید داشت.
آدرس سایت را نیز اعلام خواهیم کرد.

اسامی هم در لیست شرکت کنندگان که خرید 5000 تومانی را با شارژ انجام دادند مشخص هست.

با سلام
72 ساعت از روز جمعه می شود دوشنبه(از جمعه تا شنبه 24 ،  از شنبه تا یکشنبه 24 جمعا 48 و از یکشنبه تا دوشنبه 24 جمعا می شود72 ساعت)
حالا ما تا 2شنبه وقت داریم یا یکشنبه؟
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۹ عصر)townscape نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۲:۴۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام چون فرصت برای برنامه آزمون اول کم بود
    آزمون اول را تعیین سطح در نظر گرفتیم و سعی میکنیم از سوالات بانک تست و تالیفی ایران شهرساز ارائه دهیم.
    از آزمون دوم برای گرایش طراحی شهری با برنامه مهندس ریحانه پیش خواهیم رفت که برای 3 درس برنامه ریزی نیز مشترک خواهد بود و برای دو درس عیر مشترک برنامه ریزی از بانک تست ایران شهرساز تست ها را انتخاب میکنیم.

ساعت برگزاری هم از ساعت 18 روز جمعه تا 18 روز یک شنبه خواهد بود و کارنامه جامع و امکان دو بار شرکت در آزمون را خواهید داشت.
    آدرس سایت را نیز اعلام خواهیم کرد.

اسامی هم در لیست شرکت کنندگان که خرید 5000 تومانی را با شارژ انجام دادند مشخص هست.

با سلام
    72 ساعت از روز جمعه می شود دوشنبه(از جمعه تا شنبه 24 ،  از شنبه تا یکشنبه 24 جمعا 48 و از یکشنبه تا دوشنبه 24 جمعا می شود72 ساعت)
    حالا ما تا 2شنبه وقت داریم یا یکشنبه؟
    ممنون

دوشنبه ساعت 18
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    آزمون تموم شده ولی نتایج اعلام نشدن!!!!
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۲، ۱۰:۱۱ صبح)romisa نوشته است: آزمون تموم شده ولی نتایج اعلام نشدن!!!!

سلام امروز اعلام می شود.

پاسخ
     سپاس شده توسط romisa
    نتیجه طراحی شهری:
    کارنامه نفر اول:

کارنامه نفر دوم:

پاسخ
     سپاس شده توسط urbanDesign.h
    نتیجه برنامه ریزی شهری:
    کارنامه نفر اول:

کارنامه نفر دوم:

کارنامه نفر سوم:

کارنامه نفر چهارم:

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، romisa
    مرسي مهندس تعداد شركت كنندكان برنامه ريزي جندتا بوده?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۲، ۱۱:۱۵ عصر)elnaz.h نوشته است: مرسي مهندس تعداد شركت كنندكان برنامه ريزي جندتا بوده?
    مهم میانگین هست!
    تبریک به شما

پاسخ
    سلام ببخشید اون داوطلبی که 59% زدن میانگین رو، امسال کنکورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا الان چی خوندن که درصدهاشون اینقد بالاست؟
    ممنون میشم
    سوال بعدی ایننکه چرا روز آزمون با اس ام اس خبر داده نمیشه؟ من بانک سوالات رو خریدم آیا میتونم شرکت کنم تو آزمونها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا پیامک کنید ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,945 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,340 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,290 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,157 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,509 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,704 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,564 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان