امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آزمون4 روزشنبه.....برنامه آزمونهای آنلاین برنامه ریزی وطراحی شهری از مهر تا دی ماه 93
لطفا ساعت برگزاری آزمونها رو بگید.
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
 سپاس شده توسط barana
اسامی بچه هایی که تو ازمون هستن رو بگید لطفا...نمیدونم من هستم یا نه......
مهندس ریحانه برا ازمون کاری نکردند؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۵:۳۴ عصر)h@bn@m$ نوشته است: اسامی بچه هایی که تو ازمون هستن رو بگید لطفا...نمیدونم من هستم یا نه......
مهندس ریحانه برا ازمون کاری نکردند؟

سلام چون فرصت برای برنامه آزمون اول کم بود
آزمون اول را تعیین سطح در نظر گرفتیم و سعی میکنیم از سوالات بانک تست و تالیفی ایران شهرساز ارائه دهیم.
از آزمون دوم برای گرایش طراحی شهری با برنامه مهندس ریحانه پیش خواهیم رفت که برای 3 درس برنامه ریزی نیز مشترک خواهد بود و برای دو درس عیر مشترک برنامه ریزی از بانک تست ایران شهرساز تست ها را انتخاب میکنیم.

ساعت برگزاری هم از ساعت 18 روز جمعه تا 18 روز یک شنبه خواهد بود و کارنامه جامع و امکان دو بار شرکت در آزمون را خواهید داشت.
آدرس سایت را نیز اعلام خواهیم کرد.

اسامی هم در لیست شرکت کنندگان که خرید 5000 تومانی را با شارژ انجام دادند مشخص هست.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام من 5 هزار تومن رو پرداخت کردم از کی میتونم تو آزمونا شرکت کنم؟؟؟؟؟همین الان پرداخت شد
بانک تست و پکیج کامل رو هم در اختیار دارم

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام چون فرصت برای برنامه آزمون اول کم بود
آزمون اول را تعیین سطح در نظر گرفتیم و سعی میکنیم از سوالات بانک تست و تالیفی ایران شهرساز ارائه دهیم.
از آزمون دوم برای گرایش طراحی شهری با برنامه مهندس ریحانه پیش خواهیم رفت که برای 3 درس برنامه ریزی نیز مشترک خواهد بود و برای دو درس عیر مشترک برنامه ریزی از بانک تست ایران شهرساز تست ها را انتخاب میکنیم.

ساعت برگزاری هم از ساعت 18 روز جمعه تا 18 روز یک شنبه خواهد بود و کارنامه جامع و امکان دو بار شرکت در آزمون را خواهید داشت.
آدرس سایت را نیز اعلام خواهیم کرد.

اسامی هم در لیست شرکت کنندگان که خرید 5000 تومانی را با شارژ انجام دادند مشخص هست.

پاسخ
آزمون از همینک با 150 دقیقه زودتر شروع شد.
شماره داوطلبی و رمز برای شرکت کنندگان ارسال شد
در حال حاضر ملاک ارسال شماره داوطلبی و رمز ارسال زیر می باشد که میتوانید با پرداخت آنلاین 5 هزار تومان در 8 آزمون شرکت کنید.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid73828
در صورتی که هزینه اطلاع رسانی را قبلا واریز نمودید لطفا در همین تاپیک اعلام یا به شماره 09171388783 ((واریز اطلاع رسانی،دریافت شماره داوطلبی،نام و نام خانوادگی))را ارسال کنید تا بررسی و شماره داوطلبی و رمز برای شما صادر و به شماره شما پیامک شود.
سایت آزمون های آنلاین ایران شهرساز:
http://iranshahrsaz.com/azmoon

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
راهنمای تصویری:

[تصویر:  iranshahrsaz.com_10-11-2014-3-44-51-PM.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h ، Brightness
با توجه به گذشت 24 ساعت از شروع آزمون از همینک(19 مهر 1393) تا 48 ساعت آینده میتوانید نتیجه همراه با پاسخ تشریحی را مشاهده کنید.

پاسخ
رتبه ها رو اعلام میکنید؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۶:۵۵ عصر)romisa نوشته است: رتبه ها رو اعلام میکنید؟

پایان آزمون یعنی 48 ساعت آینده اعلام میکنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط romisa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,924 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,231 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,285 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان