امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من تحقیقات برنامه ریزی منطقه ای قبول شدم.ولی هیچ حسی ندارم راستش .نظرتون چیه ؟ارزش داره برم؟و اینکه تشریحی از چند نمره ب
سلام.من تحقیقات برنامه ریزی منطقه ای قبول شدم.ولی هیچ حسی ندارم راستش .نظرتون چیه ؟ارزش داره برم؟و اینکه تشریحی از چند نمره بود؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,337 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: ًQeshmtour
  نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 809 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت MHAKBARI 0 1,016 ۱۳۹۵-۱-۳۱، ۰۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  توزیع کارت آزمون نیمه متمرکز دکتری از ۱۱ اسفند Sahab 0 617 ۱۳۹۴-۱۲-۳، ۰۸:۵۰ صبح
  توزیع کارت شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور از 10 اسفند Sahab 0 611 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۲:۵۹ صبح
  ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد سراسری 95 از دوشنبه 3 اسفند Sahab 0 1,046 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۲:۵۱ صبح
  توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 95 از سه شنبه Sahab 0 905 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۰۸:۰۳ عصر
  آغاز ثبت نام تكمیل ظرفیت ۹۴ دانشگاه آزاد از امروز 4 بهمن Sahab 0 684 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۰۷:۵۴ عصر
  از امروز 3 بهمن ثبت نام آزمون تافل دانشگاه آزاد آغاز شد Sahab 0 580 ۱۳۹۴-۱۱-۳، ۰۲:۵۷ عصر
  ثبت نام کنکور سراسری دکتری ۹۵ از ساعت ۱۶ امروز 6 دی آغاز می شود Sahab 0 743 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۱:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان