امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من طراحی شهری تهران مرکزی آوردم می خواستم بدونم نظرتون درباره دانشگاه و اساتیدش چیه ارزش داره که برم ثبت نام؟
سلام بچه ها من طراحی شهری تهران مرکزی آوردم می خواستم بدونم نظرتون درباره دانشگاه و اساتیدش چیه ارزش داره که برم ثبت نام؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 595 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 767 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
  منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 803 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,330 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: ًQeshmtour
  دانشگاه هنر دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می کند Sahab 0 1,010 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۵۵ عصر
  نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 800 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
  طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت Sahab 0 604 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۳۷ عصر
  نتایج اولیه آزمون دکتری 95 دوشنبه 16 فروردین اعلام می‌شود MHAKBARI 0 952 ۱۳۹۵-۱-۱۴، ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  تسهیلات دانشگاه پیام نور برای دانشجویان بدهکار Sahab 0 663 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۱۱:۴۳ عصر
  ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد سراسری 95 از دوشنبه 3 اسفند Sahab 0 1,040 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۲:۵۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان