امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب آموزش Revit Architecture 2011
دانلود کتاب آموزش Revit Architecture 2011

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   downlode ketabe amoooozesh.docx (اندازه: 9.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 353)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، artman ، hamed.h ، amirhosein ، JAVAD4050 ، ehsan_69 ، archiman ، FA.ARDAKANI ، پریسیما ، dely_sh ، maryam taban
باسلام خواستم بدونم این کتاب به زبان فارسییه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۹:۳۵ صبح)sharooje نوشته است: باسلام خواستم بدونم این کتاب به زبان فارسییه؟

بچه ها من این کتاب رو خوندم
    اون جزوهای که من واسه دانلود گذاشتم خیلی از این کتاب کامل تر و قابل فهم تر وبهتره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط dely_sh
    سلام،خواستم بپرسم جزوه هایی که فرمودین توکدوم بخشه سایته؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۶:۳۴ عصر)saharshah نوشته است: سلام،خواستم بپرسم جزوه هایی که فرمودین توکدوم بخشه سایته؟

من این جزورو اینجا واسه دانلود گذاشتم

[font=tahoma]جمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / موضوعات انجمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / دانلود فایل جزوه های کم یاب شهرسازی و معماری با فرمت word و pdf / [b]

[/font]

پاسخ
       سپاس شده توسط sara1985
      منم پیداش نکردم میشه بگید فایلاتون کجان؟

پاسخ
      (۱۳۹۰-۵-۲۲، ۰۱:۵۳ عصر)sharooje نوشته است: منم پیداش نکردم میشه بگید فایلاتون کجان؟

سلام

در همون انجمن برای دانلود قرار داده شده و برای راحتی شما روی لینک زیر برای دانلود کلیک کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...01#pid6101
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط sharooje ، ehsan_69
      ممنون از لطفتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS amindatcom 10 4,122 ۱۳۹۶-۱۰-۲۹، ۰۸:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
      Smile مشاوره طراحی آموزش تکنیک آنالیزی چیدمان فضا space syntax و نرم افزار دپس مپ در شهرسازی mtr6510 0 2,456 ۱۳۹۵-۵-۲۸، ۰۳:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: mtr6510
      Video آموزش گام به گام اسکچ آپ diamond 2 3,594 ۱۳۹۴-۹-۲۹، ۰۲:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: سمیه محمدی
        آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT leila 6 14,238 ۱۳۹۴-۹-۲۰، ۰۳:۳۰ عصر
      آخرین ارسال: mahyarSAMMY
        آموزش آرشیکد draz 12 4,072 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۵:۲۵ صبح
      آخرین ارسال: draz
        آموزش نرم افزار 3بعدی سازی3DS MAX faezeh1372 0 1,178 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۹:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: faezeh1372
        آموزش نرم افزار 3بعدی سازی Maya faezeh1372 0 1,263 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۳۶ عصر
        آموزش نرم افزار 3بعدی سازیLUMION faezeh1372 0 1,250 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۱۲ عصر
        خبر ویژه آموزش تصویریGOOGLE SKETCH UP در 6جلد faezeh1372 0 1,543 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۰۶ عصر
        دانلود فایل آموزشی نرم افزار ArcMap atelieahjam 0 1,819 ۱۳۹۳-۶-۲۲، ۰۷:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان