امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک راجع به طیف لیکرت
سلام دوستان یک سوال: من یک پرسش نامه رو باید تحلیل کنم که به روش طیف لیکرت هست و 5ستونه هم هست(کاملا موافق،موافق،نظری ندارم،مخالف،کاملا مخالف). توش 3تاموضوع هست و برای هر موضوع یک جدول طراحی شده. جدول موضوع شماره یک 4 ردیف داره، جدول موضوع شماره دو 10 ردیف داره، و جدول موضوع شماره سه 20 ردیف داره. حالامی خوام ببینم کدوم جدول از نظر مردم مهم تر بوده باید چی کار کنم؟(با توجه به این که تعداد ردیف های جدول ها هم با هم فرق می کنه!) در ضمن SPSSهم بلد نیستم. اگه کسی بلده توروخدا راهنماییم کنه تا فردا باید تحویل بدم![img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,500 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,266 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,691 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,955 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,885 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست کمک فوق فوری!!!!!!پارک ملت مشهد targol.s 8 3,236 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,637 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کمک... محاسبه سرانه های شهری rezvan87 6 5,373 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  دوستان به نظرتون چه تفاوتی بین ایده (کانسپت) و آلترناتیو است s1s2s3 2 1,765 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,832 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Urbanist

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان