امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد آزاد اعلام شد
(۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۲:۲۹ صبح)'mardin' نوشته است:
'327 dateline='' نوشته است:  

چه خبره این همه ظرفیت میگیره آزاد؟ :دی فک کنم هرکی از در دانشگاه رد شده قبولش کردن :دی

اين جوريام نيست كه شما مي فرمايين! هر ١٥٨ نفر كه علوم تحقيقات رو نزدن. شايد از اين ١٥٨ نفر ٢٠-٣٠ نفر شايدم كمتر علوم تحقيقات تحقيقات رو زده باشن.

دقیقا جناب mardin درست میگن این رتبه هایی که نوشته رتبه آخرین نفر قبولی به این معنی نیست که دانشگاه به اون تعداد دانشجو گرفته!!!!!!!
بلکه معنیش اینه که رتبه آخرین نفری که اون دانشگاهو انتخاب کرده و قبوال شده اونه مثلا ممکنه یکی مثل من بارتبه 24 یه دانشگاه دیگه قبول شده چون اولویتش اون دانشگاه بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، mardin
(۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۴ صبح)'صبااا' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۲:۲۹ صبح)'mardin' نوشته است:

چه خبره این همه ظرفیت میگیره آزاد؟ :دی فک کنم هرکی از در دانشگاه رد شده قبولش کردن :دی

اين جوريام نيست كه شما مي فرمايين! هر ١٥٨ نفر كه علوم تحقيقات رو نزدن. شايد از اين ١٥٨ نفر ٢٠-٣٠ نفر شايدم كمتر علوم تحقيقات تحقيقات رو زده باشن.

دقیقا جناب mardin درست میگن این رتبه هایی که نوشته رتبه آخرین نفر قبولی به این معنی نیست که دانشگاه به اون تعداد دانشجو گرفته!!!!!!!
بلکه معنیش اینه که رتبه آخرین نفری که اون دانشگاهو انتخاب کرده و قبوال شده اونه مثلا ممکنه یکی مثل من بارتبه 24 یه دانشگاه دیگه قبول شده چون اولویتش اون دانشگاه بوده

درود دوستان آخه واسه من همینطوری بوده گویا ...چون رتبم با انتخاب اولم یک نفر فاصله داشت !!!! بازم نمیدونم دیگه [img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
سلام بچه ها به نظرتون علو تحقیقات بهتره یا تهران مرکز واسه برنامه ریزی شهری ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کاش یکی بود جواب این همه سوال رو میداد!!!!![img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img]

پاسخ
     سپاس شده توسط khansa
    بچه ها طراحی شهری تهران مرکز سطحش خوبه یا اصلا فایده نداره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۶:۰۶ صبح)'khansa' نوشته است: من که زیاد آزاد واسم مهم نبود و براش یه ثانیه هم نخوندم ،دانشگاه آزاد مرکزی تهران قبول شدم ، اما به نظرم حق با مهندس 327 باشه چون من رتبم و زده 159 برای همین هم علوم تحقیقات که 158 نفر میخواسته رو نیاوردم که خوب البته انتخاب اولمم بوده در نتیجه دانشگاه آزاد نگاه کرده این بچه که من باشم انتخاب دومش چیه ، و اونجا قبولم کرده اشکال نداره دستش درد نکنه ولی من خودم دوست دارم امسال زحمت بکشم و سراسری قبول شم ؛نظر مثبتتون چیه ؟[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

تصمیم درستی گرفتین [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 327
    'khansa dateline='' نوشته است:
    'صبااا dateline='' نوشته است:
    'mardin dateline='' نوشته است:

درود دوستان آخه واسه من همینطوری بوده گویا ...چون رتبم با انتخاب اولم یک نفر فاصله داشت !!!! بازم نمیدونم دیگه [img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

احتمالأ شما و صبااا اگه دوباره انتخاب رشته كنين يا تو تكميل ظرفيت علوم تحقيقات قبول ميشين ايشالا

آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
    بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
    پاسخ
     سپاس شده توسط صبااا
    'ela.m dateline='' نوشته است: سلام بچه ها به نظرتون علو تحقیقات بهتره یا تهران مرکز واسه برنامه ریزی شهری ؟

از خيليا از جمله يكي از دوستاي خودم كه دانشگاه تهرانه شنيدم كه علوم تحقيقات سطحش خيلي بالاست. حتي بيشتر از سراسريهاي شهرستان! حالا نميدونم نظر دوستان چيه. كاش يكي از بچه هايي كه علوم تحقيقات هست توضيح بده كه چه جوريه

پاسخ
     سپاس شده توسط ela.m ، godonly.
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۰۸ صبح)'sheyda 67' نوشته است: منم با رتبه 48 علوم تحقیقات طراحی شهری آوردم
    اما پردیس البرز رو قبلا ثبت نام کردم.چیکار کنم؟[img]/images/smilies/sheklak/18.gif[/img]

تا اون جایی که من می دونم سطح واحد علوم تحقیقات حتی از بعضی دانشگاه های سراسری هم بهتره! و مهم تر از همه هزینه کم تری هم داره! من خودم چون مشهد برام در اولویت بود مشهدمی رم. وگرنه چشم بسته علوم تحقیقات می رفتم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    'صبااا dateline='' نوشته است: کاش اول علوم تحقیقاتو میزدم

نگران نباشين! دوباره ميتونين رشته محلهاي جديد رو بزنين. احمالأ قبول ميشين. يا تو تكميل ظرفيت...

پاسخ
     سپاس شده توسط صبااا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 Sahab 0 770 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 601 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 774 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
      منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 808 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,334 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: ًQeshmtour
      توزیع کارت کنکور ارشد 95آغاز شد/ الزام رفع نقص زبان خارجی و معلولیت Sahab 0 875 ۱۳۹۵-۲-۱۳، ۰۱:۲۱ عصر
      کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 881 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 804 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت MHAKBARI 0 1,013 ۱۳۹۵-۱-۳۱، ۰۱:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 945 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان