امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد آزاد اعلام شد
(۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۰:۳۴ صبح)'milkway' نوشته است: بچه ها کسی نیست جواب بده؟

چرا ارزش نداشته باشه
بعد از علوم و تحقیقات این دانشگاه و قزوین در رتبه های بعدی هستند و اگر مشکل مالی ندارید و نمی خواهید دوباره شروع کنید عاقلانه است که ثبت نام کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بچه ها من سراسری مشهد قبول شدم اما به خاطر اینکه میگن توی خوابگاه اذیت میشم میخوام برم ازاد
ازاد هم علوم تحقیقات قبول شدم شهر قدس >حالا تکمیل ظرفیت انتخاب واحد کردم که بلکه تهران جنوب قبول بشم
اما نمیدونم اگه علوم تحقیقات ثبت نام نکنم تا جواب تکمیل ظرفیت بیاد جام در علوم تحقیقات محفوظ هست؟اگه میدونید کمکم کنید خواهش میکنم
جواب تکمیل ظرفیت کی میاد؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۲، ۰۷:۲۲ صبح)farza نوشته است: سلام منم طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم به نظرتون شهید رجایی بهتره یا علوم تحقیقات؟

صد درصد علوم تحقیقات
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۱:۱۵ عصر)almas125 نوشته است: بچه ها من سراسری مشهد قبول شدم اما به خاطر اینکه میگن توی خوابگاه اذیت میشم میخوام برم ازاد
    ازاد هم علوم تحقیقات قبول شدم شهر قدس >حالا تکمیل ظرفیت انتخاب واحد کردم که بلکه تهران جنوب قبول بشم
    اما نمیدونم اگه علوم تحقیقات ثبت نام نکنم تا جواب تکمیل ظرفیت بیاد جام در علوم تحقیقات محفوظ هست؟اگه میدونید کمکم کنید خواهش میکنم
    جواب تکمیل ظرفیت کی میاد؟؟؟

بله محفوظ هست نتایج تکمیل ظرفیت که بیاد میتونید تصمیم بگیرین کجا براتون بهتره

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۷ صبح)'khansa' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۴ صبح)'صبااا' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۲:۲۹ صبح)'mardin' نوشته است:
    '327 dateline='' نوشته است:  

چه خبره این همه ظرفیت میگیره آزاد؟ :دی فک کنم هرکی از در دانشگاه رد شده قبولش کردن :دی

اين جوريام نيست كه شما مي فرمايين! هر ١٥٨ نفر كه علوم تحقيقات رو نزدن. شايد از اين ١٥٨ نفر ٢٠-٣٠ نفر شايدم كمتر علوم تحقيقات تحقيقات رو زده باشن.

دقیقا جناب mardin درست میگن این رتبه هایی که نوشته رتبه آخرین نفر قبولی به این معنی نیست که دانشگاه به اون تعداد دانشجو گرفته!!!!!!!
    بلکه معنیش اینه که رتبه آخرین نفری که اون دانشگاهو انتخاب کرده و قبوال شده اونه مثلا ممکنه یکی مثل من بارتبه 24 یه دانشگاه دیگه قبول شده چون اولویتش اون دانشگاه بوده

درود دوستان آخه واسه من همینطوری بوده گویا ...چون رتبم با انتخاب اولم یک نفر فاصله داشت !!!! بازم نمیدونم دیگه [img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

دقیقا همینطوره..............! [img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]امسال دانشگاه آزاد 200000 هزار نفر ظرفیت ارشد تو رشته های مختلف اعلام کرده و این یعنی اینکه هرکی از دم در دانشگاه آزاد رد شده هم تونسته وارد اون بشه و بدتر اینکه اینا تمام ظرفیتش نیست بلکه تازه 1-2 سری دیگه هم تکمیل ظرفیت و تازه بعد از اون ظرفیت بهمن ماه رو اعلام میکنه.[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
    از همه اینا بدتر اینه که امسال دانشگاه آزاد اومده  ظرفیت دکتری تمام رشته هاش رو دو برابر کرده و بیش از 7000 هزار نفر رو گرفته و این برای همه تحصیلکردهها که یه ذره فکر کنن یعنی فاجعه !!!![img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]چون تو دانشگاههای ما کسی دنبال تحقیق و پژوهش نیست واکثر بلکه همه شماها هم از این قاعده مستثنی نیستین.[img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]حالا خودتون حساب کنین حداقل سه سال بعد که شماها میخواین از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل بشین دانشگاه آزاد چند تا دکتری میگیره و چند تا ارشد شهر سازی تو هر 4 گرایشش بیکار تو بازار دارن ول میچرخن.[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]حالا فکر کنین بازار کار این رشته  و بقیه رشته ها چی میشن و اینو بدونین تازه اینا غیر از ظرفیت دانشگاههای دولتی و پردیسها و....... هستش.حالا برین و از خوشحالی اینکه میخواین کیلو کیلو واسه مدارک بی اعتبارتون پول تو چاه بریزین خوشحالی کنین[img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img].قصدم نارحت یا توهین کردن به کسی نبود فقط خواستم بگم زیادی جوگیر نشین آخه با این درصدایی که اکثر دوستان اعلام کردن و خیلی هام اعلام نکردن ولی خودشون میدونن چه درصدای خفنی
    ([img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img])رو تو درسای مختلف زدن واقعا خوشحالی کردن نداره.بازم صد رحمت به دولتی لااقل یه ذره کرامت دانشگاه رو حفظ کرده.ضمنا دانشگاه آزاد  از اسمش معلومه،دانشگاه آزاده.علوم و تحقیقات وبقیه اش هم هیچ فرقی باهم ندارن دل خودتون رو به اسمش خوش نکنین.[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]
    و من الله توفیق.....![img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، saharava
    (۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۵:۵۲ عصر)'mahan' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۷ صبح)'khansa' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۴ صبح)'صبااا' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۲:۲۹ صبح)'mardin' نوشته است:
    '327 dateline='' نوشته است:  

چه خبره این همه ظرفیت میگیره آزاد؟ :دی فک کنم هرکی از در دانشگاه رد شده قبولش کردن :دی

اين جوريام نيست كه شما مي فرمايين! هر ١٥٨ نفر كه علوم تحقيقات رو نزدن. شايد از اين ١٥٨ نفر ٢٠-٣٠ نفر شايدم كمتر علوم تحقيقات تحقيقات رو زده باشن.

دقیقا جناب mardin درست میگن این رتبه هایی که نوشته رتبه آخرین نفر قبولی به این معنی نیست که دانشگاه به اون تعداد دانشجو گرفته!!!!!!!
    بلکه معنیش اینه که رتبه آخرین نفری که اون دانشگاهو انتخاب کرده و قبوال شده اونه مثلا ممکنه یکی مثل من بارتبه 24 یه دانشگاه دیگه قبول شده چون اولویتش اون دانشگاه بوده

درود دوستان آخه واسه من همینطوری بوده گویا ...چون رتبم با انتخاب اولم یک نفر فاصله داشت !!!! بازم نمیدونم دیگه [img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

دقیقا همینطوره..............! [img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]امسال دانشگاه آزاد 200000 هزار نفر ظرفیت ارشد تو رشته های مختلف اعلام کرده و این یعنی اینکه هرکی از دم در دانشگاه آزاد رد شده هم تونسته وارد اون بشه و بدتر اینکه اینا تمام ظرفیتش نیست بلکه تازه 1-2 سری دیگه هم تکمیل ظرفیت و تازه بعد از اون ظرفیت بهمن ماه رو اعلام میکنه.[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
    از همه اینا بدتر اینه که امسال دانشگاه آزاد اومده  ظرفیت دکتری تمام رشته هاش رو دو برابر کرده و بیش از 7000 هزار نفر رو گرفته و این برای همه تحصیلکردهها که یه ذره فکر کنن یعنی فاجعه !!!![img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]چون تو دانشگاههای ما کسی دنبال تحقیق و پژوهش نیست واکثر بلکه همه شماها هم از این قاعده مستثنی نیستین.[img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]حالا خودتون حساب کنین حداقل سه سال بعد که شماها میخواین از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل بشین دانشگاه آزاد چند تا دکتری میگیره و چند تا ارشد شهر سازی تو هر 4 گرایشش بیکار تو بازار دارن ول میچرخن.[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]حالا فکر کنین بازار کار این رشته  و بقیه رشته ها چی میشن و اینو بدونین تازه اینا غیر از ظرفیت دانشگاههای دولتی و پردیسها و....... هستش.حالا برین و از خوشحالی اینکه میخواین کیلو کیلو واسه مدارک بی اعتبارتون پول تو چاه بریزین خوشحالی کنین[img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img].قصدم نارحت یا توهین کردن به کسی نبود فقط خواستم بگم زیادی جوگیر نشین آخه با این درصدایی که اکثر دوستان اعلام کردن و خیلی هام اعلام نکردن ولی خودشون میدونن چه درصدای خفنی
    ([img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img])رو تو درسای مختلف زدن واقعا خوشحالی کردن نداره.بازم صد رحمت به دولتی لااقل یه ذره کرامت دانشگاه رو حفظ کرده.ضمنا دانشگاه آزاد  از اسمش معلومه،دانشگاه آزاده.علوم و تحقیقات وبقیه اش هم هیچ فرقی باهم ندارن دل خودتون رو به اسمش خوش نکنین.[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/24.gif[/img]
    و من الله توفیق.....![img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

هر کسی با توجه به orze  و تلاش خودش موفقیت کسب میکنه و نوع دانشگاه و اساتید هم سهم به سزایی در این موفقیت دارند 
    مطمئنا نمی تونید اساتید دانشگاه علوم تحقیقات آزاد با اساتید مثلا یکی از دانشگاه های آزاد شهرستانهای دور افتاده یکی بدونید!! همونطور که نمی تونید اساتید مثلا دانشگاه شهید بهشتی و تهران و علم و صنعت رو با جاهای دیگه ای مقایسه کنید
    اگر توجه کنید خارج از ایران هم به آسانی می تونید در مقاطع مختلف و دانشگاه های مختلف ورود پیدا کنید اما در دانشگاه خیلی سخت گیری میکنن به نظرم خیلی ام خوبه که اینقدر دانشجو بگیرن تا هر کسی بتونه در رشته ی مورد علاقه اش تحصیل کنه اما باید در دانشگاه ها سخت گیری بشه تا مثلا اگر کسی نتونست ادامه بده خودش بره و انصراف بده از اون دانشگاه (کاملا مطابق دانشگاه های خارج از ایران) خیلی از دوستان خودم که پارسال دانشگاه آزاد ارشد قبول شدن (که حتی تا دو درس در کنکور منفی زده بودن) الان قصد انصراف دارن چون درس طرح که مهمترین درس هست رو نتونستن پاس کنن به دلیل سخت گیری اساتید و به نظرم این روند درستی هست
    و در مقابل کسانی می بینم که بازم با یک درس منفی در کنکور وارد دانشگاه آزاد شدن و بسیار در رشته ی شهرسازی دانشجوی موفقی هست و همزمان کار شهرسازی هم انجام میدن و آینده درخشانی در این رشته خواهند داشت 
    صرفا درصد دروس یا درصد اسکیس کنکور ملاک موفقیت افراد در اون رشته نخواهد بود ، بسیارند افراد موفقی که در دانشگاه ازاد تحصیل کردن و افراد ناموفقی که در دانشگاه دولتی تحصیل کردن مطمئنا اطرافتون اینطور افراد هستن
    همه چی به تلاش فرد برمی گرده ،بسیار هستند کسانی که لیسانس می گیرن و دنبال کار نمیرن یا ارشد میخونن و دنبال کار نمیرن و خود به خود از چرخه ی رشته ی تحصیلیشون حذف میشن به دلیل این که یا به اون رشته علاقه نداشتن یا مهارت کافی برای کار در اون رشته نتونستن کسب کنن
    به نظر من هر کسی باید بتونه در رشته ای که دلخواهش هست ادامه تحصیل بده اما در دانشگاه ها سخت گیری بشه تا افراد واقعا در اون رشته ی خاص مهارت کافی داشته
    باشن
     (هرکی از دم در دانشگاه آزاد رد شده هم تونسته وارد اون بشه ؟! )

خیر به هیچ وجه اینطور نیست

درسته شاید همه تونستن قبول بشن اما کجا قبول شدن بسیار مهمه ؟! تفاوت درصد دروس کسی که علوم تحقیقات قبول شده بسیار زیاده با کسی که مثلا آزاد یه شهرستان کوچک و دور افتاده قبول شده و در تمام دنیا هم قانون همینه .......... همه حق ادامه تحصیل دارن اما با توجه به سوابق تحصیلیشون در دانشگاه های مختلف پذیرش میشن (که متاسفانه و بدبختانه این سوابق تحصیلی در ایران به معنای درصد دروس کنکوری با سوالات غیر سنجیده و سوال اسکیس با تصحیح بدون قانون هست!)

پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab ، khansa ، ela.m

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 Sahab 0 768 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 595 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 767 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
      منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 804 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,330 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: ًQeshmtour
      توزیع کارت کنکور ارشد 95آغاز شد/ الزام رفع نقص زبان خارجی و معلولیت Sahab 0 870 ۱۳۹۵-۲-۱۳، ۰۱:۲۱ عصر
      کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 878 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 800 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت MHAKBARI 0 1,008 ۱۳۹۵-۱-۳۱، ۰۱:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 942 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان