امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19)
دکتر علوی فاضل خبر داد: اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی دانشگاه آزاداسلامی از ساعت ۱۹ امروز/امکان انتخاب رشته مجدد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی،گفت: اسامی پذیرفته شدگان ۱۹۶ رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاداسلامی امروز سه شنبه ساعت ۱۹ اعلام می‌شود .
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاداسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند.
وی در ادامه گفت: پذیرفته شدگان باید در روزهای شنبه و یکشنبه  22و23 شهریورماه سال جاری به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.
معاون سنجش و پذیرش با اشاره به ایجاد رشته محل های جدید در مقطع دکتری تخصصی گفت: امکان انتخاب رشته/ محل مجدد به داوطلبان حائز شرایط داده شده است، علاقه مندان می توانند از ساعت 16 روز چهارشنبه 19 شهریورماه با مراجعه به پایگاه الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب رشته/محل جدید اقدام کنند.
وی در پایان گفت: پذیرفته شدگان باید برای مراجعه جهت ثبت نام ،مدارکی شامل اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس 4 × 3 با پشت زمینه سفید (برای مشمولان 12 قطعه عکس)، مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص می کند و مدرک تحصیلی یا گواهی موقت کارشناسی ارشد را به همراه داشته باشند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اعلام شد دوستان
کسی قبول شده؟
درصد ها رو هم میشه بگین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام دوستان رتبه 12 دانشضگاه آزاد نجف آباد قبول شده
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
urban 98?
قبول شدید؟

پاسخ
سلام بر همگی
قصد نداشتم اعلام کنم. اما خب مهندس دهقان پرسیدند من هم بروی چشم پاسخ میدم اینطوری به بقیه هم میتونه کمک کنه.
نه خوشبختانه به دور دوم انتخاب رشته موکول شد چون مثل سال گذشته که آزمایشی شرکت کردم واحد امارات قبول میشدم، نمیرفتم واسه همین این گزینه رو اصلا انتخاب نکردم.
با رتبه مرحله اول 73 و درصد مصاحبه 58.7 -9 تا جابجا شدم و با 64 منتظر مرحله دوم انتخاب شهر-رشته هستم.
اما یه سوال برام پیش اومده که یکی از دوستان با 90 ادعا میکنه که واحد امارات پذیرفته شده.کسی اطلاعی داره؟

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
کلا چند نفر پذیرش شدن؟
درصد ها چطور شده؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۴۴ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است: کلا چند نفر پذیرش شدن؟
درصد ها چطور شده؟

تا آنجا که اطلاع دارم تا 58 پذیرش شده.

میانگین درصدهای آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات 43.37 و نجف آباد 36.40 و قزوین 39.79 شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۳ عصر)'URBAN 98' نوشته است:
درصد ها چطور شده؟

میانگین درصدهای آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات 43.37 و نجف آباد 36.40 و قزوین 39.79 شده است.

تشکر از شما دوست عزیز
کلا چند نفر پذیرش داشتن؟
سوالات در چه حدی بوده؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۷ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۳ عصر)'URBAN 98' نوشته است:
درصد ها چطور شده؟

تشکر از شما دوست عزیز
کلا چند نفر پذیرش داشتن؟
سوالات در چه حدی بوده؟

احتمالا 58 نفر پذیرش داشته .12 نفر علوم تحقیقات.10 نفر قزوین.10 نفر نجف آباد و 26 نفر امارات.
سوالات که معمولا سخت هستند اما مبانی سخت ترین بود و من اسکیس را هم بالا زده بودم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 602 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 776 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
  منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 810 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,338 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: ًQeshmtour
  دانشگاه هنر دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می کند Sahab 0 1,017 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۵۵ عصر
  وام دکتری افزایش یافت/ پرداخت بدون محدودیت Sahab 0 845 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۴ عصر
  کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 884 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
  نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 810 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
  طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت Sahab 0 616 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۳۷ عصر
  کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 947 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان