امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعاتی در مورد پردیس البرز دانشگاه تهران
سلام. پیام یکی از دوستان:
می خواستم ببینم کسی توی این سایت هست که پردیس البرز دانشگاه تهران قبول شده باشه؟
اعتبار مدرکش چجوریه؟اگه شما کسی رو میشناسین که این دانشگاه قبول شده باشه میشه به من معرفی کنین؟ممنون

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۶:۴۲ عصر)'Brightness' نوشته است: سلام. پیام یکی از دوستان:
می خواستم ببینم کسی توی این سایت هست که پردیس البرز دانشگاه تهران قبول شده باشه؟
اعتبار مدرکش چجوریه؟اگه شما کسی رو میشناسین که این دانشگاه قبول شده باشه میشه به من معرفی کنین؟ممنون

اعتبار از چه لحاظ ؟
اعتبارش از مدرک دانشگاه آزاد خیلی بیشتر هستش
تمامی استادها همون اساتید اصلی دانشگاه تهران هستند
فایل برنامه درسی ترم مهر 92 به همراه نام اساتید پیوست کردم

http://alborz.ut.ac.ir/Index.php

فایل‌(های) پیوست شده
.xlsx   Alborz_ÈÑäÇãå ÏÑÓí äåÇíí 3931.xlsx (اندازه: 83.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 87)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۶-۱۳، ۱۲:۰۸ صبح)'godonly.' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۶:۴۲ عصر)'Brightness' نوشته است: سلام. پیام یکی از دوستان:

اعتبار از چه لحاظ ؟
اعتبارش از مدرک دانشگاه آزاد خیلی بیشتر هستش
تمامی استادها همون اساتید اصلی دانشگاه تهران هستند
فایل برنامه درسی ترم مهر 92 به همراه نام اساتید پیوست کردم

http://alborz.ut.ac.ir/Index.php

ممنون از راهنمایتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من چند جا خوندم مدرکش زیاد اعتبار نداره
چون خود دانشگاه هم کنکور میگیره و قبولین از کنکور خود دانشگاه هم میان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۳، ۰۹:۳۰ صبح)'hamid_shahrsaz' نوشته است: من چند جا خوندم مدرکش زیاد اعتبار نداره

خوب نسبت به دانشگاه آزاد تهران چی؟مدرکش از آزاد بهتر نیست؟یا اساتیدش؟

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۶-۱۳، ۰۹:۳۰ صبح)'hamid_shahrsaz' نوشته است: من چند جا خوندم مدرکش زیاد اعتبار نداره

خیر از امسال دیگه هیچ کدام از واحدهای پردیس حق برگزاری آزمون و پذیرش دانشجو به صورت مستقل ندارند
و از امسال فقط خود سازمان سنجش کنکور برگزار میکنه برای این واحدها که کنکور امسال 21 شهریور 1393 هست
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1701
لینک دفترچه ثبت نام http://www6.sanjesh.org/download/Arshad9...Majazi.zip
تا جایی که من در جریانم برای خارج از ایران ، که واحد پردیس با خود دانشگاه هیچ تفاوتی نداره وقتی بگید دانشگاه تهران یا پردیس البرز دانشگاه تهران هیچ تفاوتی نداره
اما در ایران من هیچ جا نخوندم که نوشته باشه اعتبار نداره چون در هر صورت دانشگاه سراسری هستش

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۶-۱۳، ۰۹:۳۳ صبح)'sheyda 67' نوشته است:

خوب نسبت به دانشگاه آزاد تهران چی؟مدرکش از آزاد بهتر نیست؟یا اساتیدش؟

من خیلی از اساتید تهران تحقیق کردم بهم گفتن اگه مشکل شهریه نباشه پردیس هایی که تهران هستن از دانشگاه آزاد خیلی بهترن (حتی از واحد علوم تحقیقات آزاد تهران) در مورد تهران مرکز که می گفتند اصلا مطلوب نیست (البته من از اساتید شهرسازی تحقیق کردم شاید در مورد رشته های دیگه وضعیت متفاوت باشه)
چون در هر صورت دانشگاه سراسری هست و به شما مدرک دانشگاه سراسری میدن و مطمئنا مدرک دانشگاههای مثل دانشگاه تهران ، بهشتی و علم و صنعت و ... نمی تونه غیر معتبر بشه
و مهمتر از همه اینکه اساتید واحد اصلی در همون واحد پردیس تدریس می کنن (البته این موضوع بیشتر در مورد واحدهای پردیسی هست که تهران یا کرج فعالیت میکنن نه شهرهای دیگه)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 564 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,615 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,278 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,568 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,422 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,311 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مشاوره نزدیکترین دانشگاه آزاد در گرایش برنامه ریزی به شهر کرج alireza 0 1,753 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۳:۴۷ عصر
  مشاوره نگرانی ترم اولی های کارشناسی شهرسازی در مورد آینده شهرسازی نظر شما مهمه alireza 3 1,979 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۰۰ عصر
  دانلود پاورپوینت حركات كششی در محل كار atelieahjam 0 1,451 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان