امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GIS تهران کامل با حدود 800 مگابایت
سلام 
با تشکر از مهندس ایلیای عزیز برای ارسال فایل GIS کل تهران به صورت کامل در حجمی حدود 800 مگابایت که در حالت زیپ حدود 200 مگابایت می باشد.
خرید و دانلود در ایران شهرساز:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid83094
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط Sahab ، Brightness
میرم شهرداری دوصوته میگیرم چهخبره...........

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۹:۵۰ عصر)'شهابیسا' نوشته است: میرم شهرداری دوصوته میگیرم چهخبره...........

سلام...اول این ادبیات برازنده یک مهندس نیست...دوم این قیمت به نظر من برای این فایل با توجه وقت و هزینه و زحمتی که گذاشته شده کم هم می باشد... اگر منصف باشید و وضع اینترنت رو تو ایران در جریان باشید... آپلود همچین فایلی خودش خیلی زمان بره....سوم شهرداری به این راحتی ها فایل به کسی نمیده اون هم این فایل و اون هم به صورت کامل.... چهارم همه ایران تهران نیست و فقط کسایی که تهران هستن مخاطب این سایت نیستن.....پس قطعاً برای کسی که زابل مشغول به تحصیل و نیاز به این فایل داره فکر کنم ارزشش رو داشته باشه....پنجم شما که اینقدر برش قوی دارین چرا در دنیای مجازی دنبال این فایل هستید؟ ششم سوت صحیح است! هفتم موفق باشین....

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    سلام  مال چه سالی هستش ؟ تو چه مقیاسیه(قطعه - بلوک )؟ ؟ چه داده های توصیفی رو با خودش داره ( کاربری -طبقات کیفیت جمعیت ؟؟؟) ؟چه لایه های رو داره ؟
    کل تهران مناطق 22 گانه منظورتونه یا شهر های حومه مثل اسلام شهر  و.. رو هم شامل میشه ؟

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۲:۲۸ صبح)'edi' نوشته است: سلام  مال چه سالی هستش ؟ تو چه مقیاسیه(قطعه - بلوک )؟ ؟ چه داده های توصیفی رو با خودش داره ( کاربری -طبقات کیفیت جمعیت ؟؟؟) ؟چه لایه های رو داره ؟
      کل تهران مناطق 22 گانه منظورتونه یا شهر های حومه مثل اسلام شهر  و.. رو هم شامل میشه ؟

سلام این فایل متعلق به مهندس ایلیا می باشد اطلاعات کامل را از ایشان بگیرید.

سپاس شده توسط ایلیا
      (۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۷:۵۹ صبح)'AliReza' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۲:۲۸ صبح)'edi' نوشته است: سلام  مال چه سالی هستش ؟ تو چه مقیاسیه(قطعه - بلوک )؟ ؟ چه داده های توصیفی رو با خودش داره ( کاربری -طبقات کیفیت جمعیت ؟؟؟) ؟چه لایه های رو داره ؟

سلام این فایل متعلق به مهندس ایلیا می باشد اطلاعات کامل را از ایشان بگیرید.

سلام
      کلا نقشه های تهران برای سال 1385 هست که برخی از اونها در سال 90 با دقت کم و به صورت جسته گریخته تدقیق شده(همزمان با طرح جامع). این نقشه ها در سال 92 آخرین تغییرات مصوب رو داشته. هم مناطق هم نواحی هم محلات هم بلوک هم قطعات(قطعات در دو نقشه متفاوت یکی به صورت کاربری اراضی و یکی پارسل بندی کدقطعات شهر تهران). تقریبا مثل تمام نقشه های شهرهای ایران اطلاعات توصیفی اون وجود داره، به طور دقیقشو تا اخر هفته اگر نیاز داشتید می نویسم. لایه ها؟ در این طرح ها که لایه بندی خاصی نداریم! لایه بندی بر اساس جداول و بر مبنای نیاز و سلایق میتونه ساخته بشه، ارزش یک فایل به اطلاعات توصیفی و جداول هست. کل مناطق 22 گانه، البته نقشه مجموعه شهری تهران به صورت کلی و شبکه آبراه ها هست.( بخش ها و شهرستان ها).
      سوالی بود در خدمتم

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      بدرخواست یکی از اعضا آپ شد

سلام. خیلی ممنون. من گرفتم و خیلی بدردم میخوره. فقط رفرنس کدهای کاربری رو که از یک تا 10 هستند رو میفرمایید ؟

دیدیم جایی نوشتید که : "خوشبختانه راهنمای کاربری های جی ای اس تهرانو از جایی پیدا کردم. یک فایل ورد راهنمای کد کاربری ها به تمامی تاپیک های جی ای اس مناطق 22گانه تهران اضافه شد و دوستانی که قبلا دانلود کردند می تونن این راهنمارو بگیرن . "

لطف میکنید این فایل رو برای من بفرستید ؟

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۳-۱۰-۹، ۰۱:۴۳ عصر)babakghgh نوشته است: سلام. خیلی ممنون. من گرفتم و خیلی بدردم میخوره. فقط رفرنس کدهای کاربری رو که از یک تا 10 هستند رو میفرمایید ؟

دیدیم جایی نوشتید که : "خوشبختانه راهنمای کاربری های جی ای اس تهرانو از جایی پیدا کردم. یک فایل ورد راهنمای کد کاربری ها به تمامی تاپیک های جی ای اس مناطق 22گانه تهران اضافه شد و دوستانی که قبلا دانلود کردند می تونن این راهنمارو بگیرن . "

لطف میکنید این فایل رو برای من بفرستید ؟
        در ایمیلم جستجو میکنم و در ارسال نخست قرار خواهم داد

فایلی را در ایمیل یافتم و در ارسال نخست قرار دادم امیدوارم همین فایل باشد.

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          GIS تهران - منطقه 15 ایلیا 4 5,511 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۱ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          GIS تهران - منطقه 3 ایلیا 2 1,126 ۱۳۹۵-۸-۵، ۱۲:۵۵ صبح
          GIS تهران - منطقه 11 ایلیا 8 3,588 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: sara515
          GIS تهران کامل ایلیا 8 6,522 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
          دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ alireza 0 1,076 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
          GIS تهران - منطقه 2 ایلیا 15 5,202 ۱۳۹۴-۱۰-۲۰، ۰۱:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: ایلیا
          GIS تهران - منطقه 18 ایلیا 4 4,372 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۰۹ صبح
        آخرین ارسال: ایلیا
          GIS تهران - منطقه 1 ایلیا 1 2,218 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
          GIS تهران - منطقه 16 ایلیا 1 3,603 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۱:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          GIS تهران - منطقه 12 ایلیا 2 2,965 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۸:۲۸ عصر
        آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن: