امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 93

این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1393 میباشد
سلام مهندس نگار بزرگ زاده یزدی
تبریک به شما که توانستید رتبه 26 کشور را کسب کنید.شما که در مرحله اول رتبه 33 و در کل رتبه 26 را کسب کردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.
در ابتدا خودتان را بیشتر معرفی کنید....
و سپس به سوالات زیر جواب دهید.
1- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
2- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
3- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
4- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
5-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 26 بیاورید؟
6-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم به چه صورت بود؟
7-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
8- ارزیابی شما از فعالیت 42 ماهه ایران شهرساز
9- آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
10-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
11-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
12-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایت تخصصی اسکیس را هم درج کنید.
13- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟(در صورت استفاده از جزوات موسسات نام موسسه را درج نکنید)
14- لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارمدرج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، n.elmira
سلام دوستای عزیزم، امیدوارم شما هم بهترین نتیجه‌ها رو گرفته باشید.
  1. من همچنان دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد هستم و فازغ التحصیل نشدم، معدل: 15.87
  2. کنکور امسال با سال‌های قبل خیلی متفاوت بود. کنکور 93 فقط احتیاج به آرامش سر جلسه داشت. به دلیل آسان بودن سؤالات آزمون نباید شک میکردیم به گزینه ها و غلط میزدیم( که از این لحاظ برای من یکی سخت بود). توصیه ای که میکنم اینه که سؤالاتی که شک داریدو به هیچ عنوان نزنید و استرس الکی نداشته باشید.
  3. منم مثل پرنیان عزیزم از اواخر آبان به صورت جدی . به خاطر اینکه ما دانشجو هم بودیم و وقت زیادی نداشتیم. 2 تا توصیه دارم 1. اینکه تو انتخاب کردن هم گروهی برای طرحتون اگه دانشجویین برای زمانی که کنکور دارید دقت کنید حتما که اذیت نشین و همه کارا گردن شما نیفته!! :دی  2.  درسته درس خوندن تو سالن مطالعه و کتابخونه سخته اما همین چن ماهو برید سالن مطالعه درس بخونید  مطمئن باشین بعدآ پشیمون نمیشین.
  4.  بله من هم کلاس آمار و تاریخ میرفتم :)
  5. همه عوامل دست به دست هم دادن دیگه. داشتن یک دوست خوب و دلسوز مثل مهندس شاکری ، داشتن اساتید خوب و....
  6. از اواخر اسفند شروع کردم و اوایل خیلی گیج بودم نمیدونستم چی هست اصلا !! یک تعداد نمونه شیت دیدم و راجع به آزمون مطالعه کردم. آزمون عملی شامل 3 شیته؛ که  شیت اول مبانی نظری، شیت دوم تجزیه و تحلیل و شیت سوم هم ارائه طرح نهاییه.
  7. چند ماهه فقط همه تلاشتونو بکنید برای به دست آوردن بهترین نتیجه! از درس‌هایی شروع کنید که دوستشون دارین تا درس خوندن واستون جذاب و شیرین بشه. آمار و زبان رو هم دست کم نگیرید.
  8. تازه عضو شدم :">
  9. به نظرم آینده خوبی خواهد داشت اگر مطالب علمی بیشتری پیرامون شهرسازی روی سایت قرار بدید.
  10. گفتم که تازه عضو شدم :">
  11. منظور سؤالو نفهمیدم
  12. منابع زیادن که باید مفصل راجع بشون بحث کرد
  13. سعی کنید منابعو با دوستاتون تقسیم کنید و از خلاصه نویسیای هم استفاده کنید
ممنون که پرحرفیای منو خوندید . با آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستای عزیزم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، پرنیان پرنیان ، atelieahjam ، n.elmira
    نگار[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۹، ۱۲:۱۹ صبح)'نگار بزرگ زاده یزدی' نوشته است: سلام دوستای عزیزم، امیدوارم شما هم بهترین نتیجه‌ها رو گرفته باشید.
    1. من همچنان دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد هستم و فازغ التحصیل نشدم، معدل: 15.87
    2. کنکور امسال با سال‌های قبل خیلی متفاوت بود. کنکور 93 فقط احتیاج به آرامش سر جلسه داشت. به دلیل آسان بودن سؤالات آزمون نباید شک میکردیم به گزینه ها و غلط میزدیم( که از این لحاظ برای من یکی سخت بود). توصیه ای که میکنم اینه که سؤالاتی که شک داریدو به هیچ عنوان نزنید و استرس الکی نداشته باشید.
    3. منم مثل پرنیان عزیزم از اواخر آبان به صورت جدی . به خاطر اینکه ما دانشجو هم بودیم و وقت زیادی نداشتیم. 2 تا توصیه دارم 1. اینکه تو انتخاب کردن هم گروهی برای طرحتون اگه دانشجویین برای زمانی که کنکور دارید دقت کنید حتما که اذیت نشین و همه کارا گردن شما نیفته!! :دی  2.  درسته درس خوندن تو سالن مطالعه و کتابخونه سخته اما همین چن ماهو برید سالن مطالعه درس بخونید  مطمئن باشین بعدآ پشیمون نمیشین.
    4.  بله من هم کلاس آمار و تاریخ میرفتم :)
    5. همه عوامل دست به دست هم دادن دیگه. داشتن یک دوست خوب و دلسوز مثل مهندس شاکری ، داشتن اساتید خوب و....
    6. از اواخر اسفند شروع کردم و اوایل خیلی گیج بودم نمیدونستم چی هست اصلا !! یک تعداد نمونه شیت دیدم و راجع به آزمون مطالعه کردم. آزمون عملی شامل 3 شیته؛ که  شیت اول مبانی نظری، شیت دوم تجزیه و تحلیل و شیت سوم هم ارائه طرح نهاییه.
    7. چند ماهه فقط همه تلاشتونو بکنید برای به دست آوردن بهترین نتیجه! از درس‌هایی شروع کنید که دوستشون دارین تا درس خوندن واستون جذاب و شیرین بشه. آمار و زبان رو هم دست کم نگیرید.
    8. تازه عضو شدم :">
    9. به نظرم آینده خوبی خواهد داشت اگر مطالب علمی بیشتری پیرامون شهرسازی روی سایت قرار بدید.
    10. گفتم که تازه عضو شدم :">
    11. منظور سؤالو نفهمیدم
    12. منابع زیادن که باید مفصل راجع بشون بحث کرد
    13. سعی کنید منابعو با دوستاتون تقسیم کنید و از خلاصه نویسیای هم استفاده کنید
    ممنون که پرحرفیای منو خوندید . با آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستای عزیزم

ممنونم . روزی چند ساعت درس میخوندین؟ و به طور مفید چند ماه خوندین؟ قبل از شروع به خوندن واسه کنکور ، چه قدر روی منابع تسلط داشتین یعنی در زمان تحصیل هم خوب خونده بودید؟ ممنون اگه پاسخ بدین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,778 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,493 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,032 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,617 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,885 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,701 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,532 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,433 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان