امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوشحال ترین قبولی سایت از نظر شما و ناراحت ترین!
سلام
به نظر خودم خوشحال ترین مهندس محمد جواد نوری است چون هر ساعت در یاهو پیام می داد برام دعا کنید! شاید فکرش را هم نمی کرد قبول بشه! ولی شد رتبه 1
و ناراحت ترین مهندس mardin  هست که خیلی عصبانی بود بعد از اعلام نتایج و سریعا به این نتیجه رسید باید بره سربازی!(طی تماسی تلفنی)
نظر شما
میتونه خوشحال ترین یا ناراحت ترین خود شما باشید 
احساس تون را بعد از قبولی بیان کنید....

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mardin
مطمئنا رتبه حدود 130  که با اسکیس 85 درصد رتبه اش شد 4 و چون انتخاب اولشون شهید بهشتی بود خوب این دانشگاه قبول شدند، شاید خوشحال ترین بوده و هست!
و رتبه 120 ی که قبول نشد حتی شبانه!

پاسخ
پیامی که هم اکنون به دستم رسید کمی رتبه را دستکاری کردم
منی که 1 سال نیم وقت گذاشتم روو کنکور و شد حدود 150(رتبه کمی ویرایش شد)!!! و منی که پارسال رتبم 700 اینا بود اسکیسو با بی خیالی ردم 65%!!! امسال چ.ن رتبه م نسبتا خوب بود شد هیچی ....... واقعا باید بیخیال بود توو همه چی و همه چی ........ منی که زمستون خودمو می کشتم حالا که می بینم کنکور واقعا شانسیه و مخصوصا مرحله 2 کاملا سلیقه ای و شخصی و مزخرفه....مزخرف

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۸، ۱۱:۰۵ عصر)'AliReza' نوشته است: مطمئنا رتبه حدود 100 ی که با اسکیس 85 درصد رتبه اش شد 4 و دانشگاه تهران قبول شد شاید خوشحال ترین بوده و هست!

رتبه شون حدود 130 بود و البته تهران قبول نشدن، ایشون انتخاب اولشون بهشتی بود و اونجا قبول شدن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
مهندس جان من خیلی ناراحتم ولی من سربازی رفتم اون م از نوع سرباز معلمی!! فکر کنم آقای محسنی mohseni بودند که همچین مشکلی داشتن. واقعا من جا خوردم خیلی واسم عجیب بود که مردود شدم اصلا این انتظارو نداشتم.

آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۶-۹، ۱۲:۱۳ صبح)'mardin' نوشته است: مهندس جان من خیلی ناراحتم ولی من سربازی رفتم اون م از نوع سرباز معلمی!! فکر کنم آقای محسنی mohseni بودند که همچین مشکلی داشتن. واقعا من جا خوردم خیلی واسم عجیب بود که مردود شدم اصلا این انتظارو نداشتم.

پاسخ
[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
ممنووون مهندس
خداروشکر میکنم که کمکم کرد،از شما هم واسه دعاهاتون و اینکه همیشه همراه بچه ها هستید تشکر می کنم.[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من بد شانس ترین و مضطرب ترین و بد بیار ترین بودم امسال هم اصلاً حوصله ندارم بخونم که باز خراب بشه اصــــــــــــــــــــــن حوصله ندارم.[img]/images/smilies/sheklak/45.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/45.gif[/img]
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    من سال اولم بود طراحی شهری شرکت میکردم ،انصافا خوبم خوندم اما نشد
    چن سوالا خیلی چرت بود
    تصمیم گرفتم دگه ادامه ندم برم سراغ علایقم تو زندگی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۸، ۱۱:۲۶ عصر)'327' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۶-۸، ۱۱:۰۵ عصر)'AliReza' نوشته است: مطمئنا رتبه حدود 100 ی که با اسکیس 85 درصد رتبه اش شد 4 و دانشگاه تهران قبول شد شاید خوشحال ترین بوده و هست!

رتبه شون حدود 130 بود و البته تهران قبول نشدن، ایشون انتخاب اولشون بهشتی بود و اونجا قبول شدن

مهندس 327 . شما یا دوستتون میتونید عکس از آخرین اسکیس هاتون بذارید که ببینیم در چه حد کار کردین ؟ اگه این کار رو بکنید ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,463 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,884 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,530 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,432 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,004 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 807 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
        پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 804 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
        خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 988 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
        خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 682 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان