امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عجیب ترین قبولی و عجیب ترین ردی در کنکور 93 تا این لحظه...
(۱۳۹۳-۶-۸، ۱۰:۱۷ عصر)'نجران' نوشته است: این رتبه 271 به 19 از بچه های همین سایت بوده؟؟ از سهمیه ای چیزی استفاده کرده که این قدر جابه جایی رتبه داشته؟؟

با سلام، من پریسا برزوعی از بچه های همین سایت هستم، هیچ سهمیه ای تو کنکور نداشتم و اگر چه رتبه مرحله اولم خوب نشد ولی هم برای مرحله اول و هم برای مرحله دوم فوق العاده زحمت کشیدم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، نجران ، Saeedm
    (۱۳۹۳-۶-۹، ۱۲:۳۴ عصر)'parisa92' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۸، ۱۰:۱۷ عصر)'نجران' نوشته است: این رتبه 271 به 19 از بچه های همین سایت بوده؟؟ از سهمیه ای چیزی استفاده کرده که این قدر جابه جایی رتبه داشته؟؟

با سلام، من پریسا برزوعی از بچه های همین سایت هستم، هیچ سهمیه ای تو کنکور نداشتم و اگر چه رتبه مرحله اولم خوب نشد ولی هم برای مرحله اول و هم برای مرحله دوم فوق العاده زحمت کشیدم.

اوکی عزیزم موفق باشی
    باید حق بدی که تعجب کنیم واسه این همه جا به جایی رتبه [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      عجیب ترین کنکور و مزخرف ترین کنکور در همین کنکور رخ داده!!!!!!!!!!!!!!!!! هیچی از این اساتیدی که اصلاح می کنن بعید نیست!!!!!!! واقعا جای تعجبه و جای تاسف که بر پایه مشخصی نمره نمیدن!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      107 107 107

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      وااااااااااااای چرا  آخه؟ الان این دوستی که رتبه 20 شده بوده چه حسی داره؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        کاملا ریلکس و خوشحاله....[img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۶-۹، ۱۲:۳۴ عصر)'parisa92' نوشته است:

خانم پریسا شما از اسکیس های آخرتون عکسی چیزی ندارید که ببینیم نوع خط کشیدن و اسکیس زدنتون چطوریه؟ قطعا واسه ما کنکوریهای 94 میتونه راهگشا باشه. متشکرم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        با سلام و تبریک فراوان خدمت دوست عزیز مهنس برزوعی
        خانم برزوعی میشه خواهش کنم توضیح بدین شیتتون رو چطوری بستین؟ متن هم گذاشتین یا فقط طراحی کردین؟ فرآیند چی؟ نوشتین؟
        یکی از دوستان من 50 درصد شده ایشون فقط طراحی کردن، بدون هیچ متنی، ولی من و بقیه ی دوستانم که ما هم فقط طراحی کردیم حدود 10 نفر یا بیشتر هستیم 1 درصد شدیم، گفتم شاید شما شیتتون رو جور دیگه ای بستین
        ممنون میشم اگه جواب بدین

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,477 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,885 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,701 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,532 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,433 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,112 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 985 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,132 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان