امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندس پرنبان شاکری با رتبه 1 روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
سلام
یکی از اتفاقات خوب برای اعضای سایت قبولی مهندس پرنبان شاکری (پرنیان پرنیان) در گرایش برنامه ریزی شهری(روزانه) با رتبه مرحله اول 3 در دانشگاه تهران می باشد که رتبه نهایی بعد از اعلام نتایج 1 بوده است.
سایت ایران شهرساز به ایشون تبریک و امیدواریم همراه همیشگی سایت در سال آینده باشند.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، zohreh67 ، پرنیان پرنیان ، Brightness
(۱۳۹۳-۶-۸، ۰۳:۱۶ عصر)'AliReza' نوشته است:
سلام
یکی از اتفاقات خوب برای اعضای سایت قبولی مهندس پرنبان شکری (پرنیان پرنیان) در گرایش برنامه ریزی شهری(روزانه) با رتبه مرحله اول 3 در دانشگاه تهران می باشد که رتبه نهایی بعد از اعلام نتایج 1 بوده است.
سایت ایران شهرساز به ایشون تبریک و امیدواریم همراه همیشگی سایت در سال آینده باشند.

شاکری :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، zohreh67 ، پرنیان پرنیان
    تبريك ميگم :))))
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، پرنیان پرنیان
    تبریک میگم [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img] [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
    ایشااله واسه دکتری.
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، پرنیان پرنیان
    پرنیان جان بهت تبریک میگم، انشالله همیشه موفق باشی[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۸، ۰۵:۲۵ عصر)'parisa92' نوشته است: پرنیان جان بهت تبریک میگم، انشالله همیشه موفق باشی[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

ممنونم پریسای عزیزم منم بهت تبریک می‌گم دختر گل کاشتی :)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        تبریکککککککککککککک پرنیان دمت جیز دخمره[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]
        نگار تو چند شدی؟کجا؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط پرنیان پرنیان
        ما هم تبریک میگیم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط پرنیان پرنیان
        (۱۳۹۳-۶-۸، ۰۸:۳۶ عصر)'elnaz.h' نوشته است: تبریکککککککککککککک پرنیان دمت جیز دخمره[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]
        نگار تو چند شدی؟کجا؟

سلام الناز جون مرسی :*
        نگار 25 شده شهری بهشتی عزیزم :دی

پاسخ
        (۱۳۹۳-۶-۸، ۰۷:۲۲ عصر)'پرنیان پرنیان' نوشته است:
        (۱۳۹۳-۶-۸، ۰۵:۲۵ عصر)'parisa92' نوشته است: پرنیان جان بهت تبریک میگم، انشالله همیشه موفق باشی[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

ممنونم پریسای عزیزم منم بهت تبریک می‌گم دختر گل کاشتی :)

ممنون عزیزیم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,171 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان