ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پرسشنامه سنجش احساس ( بازار تبریز؛ تیمچه و سرای امیر)
با سلام و عرض ادب و احترام
حتما روی لینکی که به همراه این نامه ارسال شده است کلیک کنید تا متن کامل پرسشنامه همراه "عکس ها" را ببینید
ضمن سپاس از شما دوست عزیز به جهت دراختیار گذاشتن وقت خود این پرسشنامه در جهت سنجش احساسات شما نسبت به بازار تبریز می باشد؛ از اینکه در تکمیل این پرسشنامه ما را یاری می فرمایید صمیمانه سپاسگزارم
خواهشمند است پس از تکمیل اطلاعات عمومی و دیدن تصاویر هر بخش به پرسش های مربوطه ی آن پاسخ دهید

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: پرسشنامه سنجش احساس ( بازار تبریز؛ تیمچه و سرای امیر)
اعضای محترم
یکی از دوستان بنده هستند لطفا چند دقیقه وقت بزارید
با تشکر

3
تشکر از دوستانی که رتبه 68 کنکور سراسری ارشد معماری مهندس علی آبادی را در این تحقیق همراهی میکنند.

4
با سلام

متاسفانه فقط دو قسمت از تصاویر برای من باز شدند و سایر تصاویر مربوطه باز نمی شوند که بشه با دیدن تصاویر پاسخ داد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness
5
سلام خودم که ارسال کردم
با کدام مرورگر رفتید؟

6
(1393-6-9، 02:41 عصر)'AliReza' نوشته است: سلام خودم که ارسال کردم
با کدام مرورگر رفتید؟

سلام مهندس جان

مرورگر فایرفاکس ، تنها تصاویری که باز میشوند همین تصاویر زیر هستند. بخش های دیگه که گفته شده با توجه به تصاویر پاسخ دهید هیچ تصویری ندارم. با تشکر

لطفا تصاویر زیر را با دقت ببینید و به پرسش های مربوطه پاسخ دهید  
[تصویر:  pL9Rxh9KPOT7V9MiMpZQAAf1vHV6wH4jOEEPK8DA...SD39U7VSD2]

[تصویر:  fleGvDoMWnzVmOfH5yWvtZE_E4RUuMdCDz-W2xCR...eajGov02w-]
برگزاری مراسم مذهبی و وقایع تاریخی مهم ترین ویژگی بازار است که در ذهن من نقش بسته است  ولطفا تصاویر زیر را با دقت ببینید و به پرسش های مربوطه پاسخ دهید  
[تصویر:  I0UZute212yLJo1nArjDIYNV-8a4ly8hGwIqGLrg...Lyn2_vn1dH]

[تصویر:  RkjKFp_ilRx-tiSQcI8QDah48TkTrGyFJOEXJ5oH...tXyqdZNhjS]

سپاس شده توسط: alireza
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  نمونه‌ای از طراحی فکرشده «پياده‌‌راه»های شهری 12-25 hadith115 hadith115 اخبار معماری
  نمونه‌ای از طراحی فکرشده «پياده‌‌راه»های شهری 12-25 hadith115 hadith115 اخبار معماری
  پیشنهاد جدید 12-23 پریوش Honar23jaleb معرفی و بررسی جزئی شهرهای ایران
  درخواست حل چند سوال امار 12-23 soheilarch Honar23jaleb آموزش و رفع اشکال دروس کاردانی تا کارش...
  جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 12-23 alireza Honar23jaleb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1398 12-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  دانلود کتاب آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی معماری 10-27 atelieahjam alireza کتاب
  کسی طرح جامع دماوند رو داره؟؟؟؟ 10-18 sharare alireza درخواست سوال
  راهنمایی 10-12 mojtaba.db othersnn میز گرد
  برای قبول شدن در اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری چه باید کرد؟ 10-12 othersnn othersnn آموزش اسکیس طراحی شهری
  تفکر فنگ شویی در معماری 10-12 el.es.art othersnn درخواست و دانلود مقالات از سایت scienc...
  دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 10-11 atelieahjam alireza اندیشمندان شهرساز
  مقاله (بررسى طرح مسكن مهر) 10-5 ماراویا alireza مسکن
  دانلود فصلنامه هفت شهر-شماره2با موضوع تجربه های جهانی مرمت شهری 10-1 Sahab mostafajamshidi هفت شهر
  مفاهیم: جی آی اس (GIS) چیست؟ 9-25 65kids 65kids Gis
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل