امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی شهری.....کارنامه ها و درصدهای اسکیس
من کارنامه دوستمو گرفتم ولی نتونستم بزارم [img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۸، ۰۲:۳۴ عصر)'NeGaR.R.S' نوشته است: من کارنامه دوستمو گرفتم ولی نتونستم بزارم [img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]

http://www.up.iranshahrsaz.com/
رتبه و ... را اعلام کنید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
تاپیک را ببندیم!
منتظر چی هستید
درصد؟
رتبه مرحله اول؟
گرایش؟
رتبه مرحله دوم؟(رتبه انتخاب دانشگاه تهران؟ اگر انتخاب نکرده اید شهید بهشتی؟)

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۸، ۰۲:۳۵ عصر)'AliReza' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۸، ۰۲:۳۴ عصر)'NeGaR.R.S' نوشته است: من کارنامه دوستمو گرفتم ولی نتونستم بزارم [img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]

http://www.up.iranshahrsaz.com/
رتبه و ... را اعلام کنید

رتبه مرحله اولش 20 اسکیس 15! و رتبه نهایی 24 [img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img]

طراحی شهری

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
[align=-webkit-center]sabamaryam[/align]
 طراحی شهری
مرحله اول 47
نمره 
اسکیس
 45
رتبه نهایی 8

پاسخ
با سلام 
من رتبه مرحله اولم 276 شده و درصد اسکیس را زده 3٪ رشته طزاحی شهری
یکی بگه من همین که حضور داشتم چند درصد داره که حالا که 3تا شیت را پر کردم باید 3٪ بشم
من اگه نخونده بودم هم میتونستم دانشگاه امام رضا قبول بشم که حالا بعد 1سال زحمت بخوام برم دانشگاه امام رضا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    سلام.وقتتون بخیر
    یه سوال...میشه بگید چرا واسه همه رشته ها کارنامه های مرحله اول با ریز درصدها پیدا میشه ولی طراحی شهری کیمیاس؟؟؟؟
    فک کنم به چیزی که تک تک درصد ها رو +رتبه نشون بده میگن کارنامه نه یه رتبه خالی ....
    اینکه با چه میانگین درصدی رتبه تقریبا چند میشه ارزشمند تره(البته نظر شخصیه)
    ممنون میشم اگه براتون امکان داشت کارنامه به معنی واقعی بذارید.[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,778 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,032 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,617 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,885 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,701 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,532 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,433 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,153 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان