امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شروع شد:لیست شرکت کنندگان در 20 آزمون طراحی شهری و برنامه ریزی شهری 94-از مهر تا بهمن
داوطلبینی که پرداخت کرده اند ولی شماره داوطلبی و رمز دریافت نکردند لطفا اعلام کنند تا سریعا ارسال شود.
تا این لحظه 9 نفر شماره داوطلبی و رمز دریافت کرده اند و 5 نفر هم در آزمون شرکت کرده اند که نتیجه یک داوطلب فوق العاده بوده و امید رتبه 1 رقمی خواهد بود و میانگین حدود 60 درصد سوالات تالیفی را زده اند به ایشون تبریک میگوییم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام
من قبلا بانک تست برنامه ریزی شهری رو خریدم اگه الان اون 5 تومن رو هم واریز کنم میتونم تو آزمون ها شرکت کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۱۸ عصر)mozhgan71 نوشته است: با سلام
    من قبلا بانک تست برنامه ریزی شهری رو خریدم اگه الان اون 5 تومن رو هم واریز کنم میتونم تو آزمون ها شرکت کنم؟

سلام
    بله از ارسال نخست روی پرداخت کلیک کنید مستقیم به درگاه بانک متصل می شوید و بعد از پرداخت در کمترین زمان برای شما ،شماره داوطلبی و رمز ارسال می شود.

پاسخ
    آزمون دوم:
    3 آبان ماه 93

پاسخ
     سپاس شده توسط urbanDesign.h
    (۱۳۹۳-۶-۲۸، ۰۵:۲۰ عصر)townscape نوشته است: با سلام
    من اشتباها فقط در طراحی شهری شرکت کرده ام
    امکان دارد در برنامه ریزی هم شرکت کنم؟
    ممنون می شوم راهنمایی کنید.

سلام
    پوزش بابت تاخیر
    ارسال شما دیده نشد
    خیر هر داوطلب میتواند در یک گرایش شرکت کند.

پاسخ
    مهندس mozhgan71 شماره داوطلبی و رمز ارسال شد.

پاسخ
    مهندس khansa شماره داوطلبی و رمز ارسال شد.

پاسخ
    مهندس mahdiyeh شماره داوطلبی و رمز ارسال شد.

پاسخ
    آزمون فردا حدود چه ساعتی برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲، ۰۹:۵۰ صبح)romisa نوشته است: آزمون فردا حدود چه ساعتی برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا فردا؟
    طبق برنامه روزهای جمعه شروع میشود و ساعت شروع هم 18 است
    برنامه:
    امروز ساعت 18 طبق برنامه

برنامه آزمون:

آزمون اول:جمعه 18 مهرماه 1393

آزمون دوم:جمعه 2 آبان 1393

آزمون سوم:جمعه 16 آبان ماه 1393

آزمون چهارم:جمعه 7 آذر ماه 1393

آزمون پنجم:جمعه 28 آذرماه 1393

آزمون ششم:جمعه 12 دی ماه 1393

آزمون هفتم:جمعه 26 دی ماه 1393

آزمون هشتم:جمعه 3 بهمن 1393

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,948 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,668 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,452 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,043 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,629 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,082 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,897 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,711 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,446 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان