امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شروع شد:لیست شرکت کنندگان در 20 آزمون طراحی شهری و برنامه ریزی شهری 94-از مهر تا بهمن
Wink 
لطفا بروز شود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۳۱، ۰۸:۲۹ صبح)fereshtehr89. نوشته است: لطفا بروز شود.

در صورتی که هزینه را واریز کرده باشید نام شما در سیستم ثبت خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
باسلام. آقای دهقان من همان روز که مجموعه تست هارو خریدم مبلغ هم واریز شد وی اسمم در لیست نیست!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۱:۰۹ صبح)naseri.h نوشته است: باسلام. آقای دهقان من همان روز که مجموعه تست هارو خریدم مبلغ هم واریز شد وی اسمم در لیست نیست!!

نام شما هست
اگر لیست خریداران را نگاه کنید مشخص هست

پاسخ
مهندس واسه چی لیست اسامی تا این حد بهم ریخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۸:۴۳ عصر)romisa نوشته است: مهندس واسه چی لیست اسامی تا این حد بهم ریخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به خاطر ادیتور هست

پاسخ
شرکت کنندگان مجاز آزمون اول:
شماره داوطلبی و رمز پیامک می شود
1-fereshtehr89.
2-elnaz.h
3-mojtaba1992
4-naseri.h

پاسخ
سلام پس من جز بچه های ازمون نیستم؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۱۱:۴۶ عصر)h@bn@m$ نوشته است: سلام پس من جز بچه های ازمون نیستم؟؟؟؟؟؟؟

سلام
برای شرکت در آزمون ها بعد از خرید بانک تست باید لینک زیر را هم خرید کنید
مبلغ شرکت در آزمون ها:5 هزار تومان
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid73828

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۱۱:۴۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۶، ۱۱:۴۶ عصر)h@bn@m$ نوشته است: سلام پس من جز بچه های ازمون نیستم؟؟؟؟؟؟؟

سلام
برای شرکت در آزمون ها بعد از خرید بانک تست باید لینک زیر را هم خرید کنید
مبلغ شرکت در آزمون ها:5 هزار تومان
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid73828

اما خودتون گفتید که در صورت خرید پکیج و بانک تست آزون ها رو رایگان داریم که؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,177 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,903 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان