امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کل کل برای کسب رتبه 1 کنکور 94-فقط اونهایی که در اندیشه رتبه 1 هستند دعوتند
شنیده ها حاکی از آن دارد که چندین نفر از اعضا در اندیشه رتبه 1 به صورت کاملا جدی هستند خبرهایی از اسامی آنها داریم هر عضوی که در این اندیشه هست در همین تاپیک اعلام کند.
شاید شما رتبه 1 از همین الان باشید...

آخرین ارسال های من :

پاسخ
من تمام تلاشمو میکنم و قبل از اون به خدا توکل میکنم
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، barana
(۱۳۹۳-۶-۵، ۰۸:۵۲ عصر)'romisa' نوشته است: من تمام تلاشمو میکنم و قبل از اون به خدا توکل میکنم

امیدوارم رتبه 1 را کسب کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط romisa
مهندس رومیسا ظاهرا رقیب ندارید در سایت[img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط romisa
(۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۴۶ عصر)'AliReza' نوشته است: مهندس رومیسا ظاهرا رقیب ندارید در سایت[img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]

اما همون رقبای ساکتم رو دست کم نمیگیرم

پاسخ
 سپاس شده توسط barana
تمام تلاشم رو میکنم  که به یاری خدا جز 5 نفر اول کنکور باشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۶-۷، ۱۲:۰۸ عصر)'Mojtaba Gohargani' نوشته است: تمام تلاشم رو میکنم  که به یاری خدا جز 5 نفر اول کنکور باشم

ایشااله مهر95 دانشگاه تهران میبینمتون

پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992
منم با یاری خدا می خوام رتبه 1 بشم!
کی از رتبه 1 بدش میاد!![img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
آقا منم اگه خدا بخواد مدعی رتبه زیر 50 م
[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط romisa ، Brightness
    حالا رتبه 1 رو نمیدونم ولی تلاشم برای نفرات برتره[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,922 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,911 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,724 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 988 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,458 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,650 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 762 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,137 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,033 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان