امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وااااااااقعاااااااااا وحشتناکه درصد اسکیس برای من زده 2 !!!!!!!!!!!!!!!
آدم فکر میکنه امسال دانشجوها به جای استادا هم سوال دو مرحله رو طرح کردند هم تصحیحشون کردند[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درصد منم 5 زدن ! یعنی چی واقعا !!!! خیلی الکیه ،اخه اگر همه درصد ها مثلا از20 بود اونوقت میشد اینو قبول کرد، ولی وقتی بعضیا درصد 70 داشتن  5 یعنی چیییی!!!!!
:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,654 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,026 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,502 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,635 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,695 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
      کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,970 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: minamn
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 899 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
      دانلود کارنامه مرحله دوم داوطلبین برنامه ریزی شهری و اسکیس طراحی شهری 94 alireza 0 1,311 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۱۳ عصر
      من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,393 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: pariya24
      برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,062 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان