امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395
مولفه‏ های هویت؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness
با عرض سلام خدمت همه دوستان
مطمئنا تا به حال خیلی از بچه ها من جمله خود بنده از توانمندی زیاد و راهنمایی های خوبه مهندس Urban98 تا به اینجا استفاده کردن و شاید راهنمایی های کمتر کسی بتونه اینقدر مفید و راهگشا و صدالبته هدفمند باشه. غرض از مزاحمت فقط خواستم به دوستانی که میخوان کنکور دکتری بدن تاکید این مطلب بدیهیه که قبل از مطالعه منابع حتما سوالات دکتری دو یا سه سال گذشته رو خوب مطالعه کنند و با نحوه استخراج سوالات از کتب گوناگون اشنا بشن. چه بسا شما کتابی رو خوندید و در کنکور ارشد به خوبی هم پاسخ دادید اما سر جلسه دکتری دهانتان باز خواهد ماند که مثلا اینطوری هم مگه میشه سوال مطرح کرد!؟ جنس سوالات کمی متفاوته برای نمونه سوالات مطرح شده از کتاب سیراندیشه ها3 در کنکور دکتری و برنامه ریزی و طراحی 1393 باهم مقایسه کنید به نتایج جالبی می رسید
زیاده عرضی نیست
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
دوستان همراه با کارگروه از منابع اولیه کدام یک را مطالعه کردید؟
آیین شهرسازی پایدار ـدکتر بهزادفر
سیر اندیشه ها در شهرسازی-دکتر پاکزاد
تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا ـدکتر پاکزاد
زیرساختهای شهری ـ بهزادفر
آفرینش مراکز شهری سرزنده ـ بهزادفر
فرایند طراحی شهری ـ دکتر بحرینی
شهرسازی از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن ـ استروفسکی
محیطهای پاسخده ـ دکتر بهزادفر
اربری اراضی شهری ـ دکتر زیاری
تاریخ ایران ـ دکتر پاکزاد
طرحها و برنامه ها ـ دکتر بهزادفر
شهرهای جدیدـ دکتر زیاری

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
با سلام
من این ها را خوندم:
اما به نظرم باید از منابع خلاصه استفاده کنیم
خیلی وقت گیر هستند
خلاصه برداری هم سرعت را پایین می اورد
ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، reza2asadi
    (۱۳۹۳-۸-۳، ۰۶:۱۱ عصر)townscape نوشته است: با سلام
    من این ها را خوندم:
    اما به نظرم باید از منابع خلاصه استفاده کنیم
    خیلی وقت گیر هستند
    خلاصه برداری هم سرعت را پایین می اورد
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    با تشکر
    سلام
    بهترین نوع مطالعه برای دکتری شامل 3 مرحله است:
    1 روزنامه وار خوندن. یعنی مهم نیست نکات و جزئیات دقیق به یادتان بماند کلیت کافیست
    2- تا 24 سات بعد خوندن مجدد همان مطالب با خط کشی یا نت برداری کلی
    3- حدود 7 تا 10 روز بعد خواندن مطالب و خلاصه برداری که در این مرحله خلاصه برداری تنها نکات مهمی که بخاطرتان نمانده است را یادداشت میکنید و زمان کمتری میبرد.
    در مورد مرور خلاصه ها هم هر چه بیشتر مرور کنید بهتر است. و بعد از 1 ماه دوباره خوانی کتاب و خلاصه که به منزله مرور است پیشنهاد میکنم.
    بطور کلی خلاصه کتاب ها را پیشنهاد نمیکنم. چون بحث مهم دیدگاه تحلیلی است که خلاصه ها به شما نخواهند داد.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r ، haydariyan ، Brightness ، reza2asadi ، .Utopia
    سلام و ممنون از زحمات مدير سايت و دوستاني كه مطالب رو به اشتراك ميزان من اين كتابهارو خوندم ولي حتما نياز به مرور مجدد داره ،سير انديشه هاي ١،زير ساخت هاي شهري دكتر بهزاد فر ،شهرهاي جديد دكتر زيارتي ،از نسختين سرچشمه ها تا منشور آتن،و خارج از برنامه كتاب از شار تا شهر كه واقعاً سخت و دير فهم است و حتماً يه خلاصه مفيد ميخواد ،الان هم دارم جلد ٢سير انديشه ها رو شروع ميكنم  ،آقاي urban98 درست ميگن و روش خوندني كه گفتن درسته ولي من يه كم استرس گرفتم از اينكه مطالب زياد و نميرسم به خوندن مجدد و نت برداشتن ولي سعي ميكنم كه اين روش مفيد رو با سير انديشه هاي ٢ انجام بدم ،در ضمن اگر ممكنه ٢ مورد رو راهنمايي كنيد ١- سؤالا ت كنكور دكترا رو از كجا و چه طوري تهيه كنم ٢- آيا بسته هاي كنكور دكتراي كيميا فكر مفيد هستش كه تهيه بشه ؟ممنون از همكاري همه دوستان،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، reza2asadi
    (۱۳۹۳-۸-۵، ۰۸:۳۳ صبح)Sanaz54 نوشته است: سلام و ممنون از زحمات مدير سايت و دوستاني كه مطالب رو به اشتراك ميزان من اين كتابهارو خوندم ولي حتما نياز به مرور مجدد داره ،سير انديشه هاي ١،زير ساخت هاي شهري دكتر بهزاد فر ،شهرهاي جديد دكتر زيارتي ،از نسختين سرچشمه ها تا منشور آتن،و خارج از برنامه كتاب از شار تا شهر كه واقعاً سخت و دير فهم است و حتماً يه خلاصه مفيد ميخواد ،الان هم دارم جلد ٢سير انديشه ها رو شروع ميكنم  ،آقاي urban98 درست ميگن و روش خوندني كه گفتن درسته ولي من يه كم استرس گرفتم از اينكه مطالب زياد و نميرسم به خوندن مجدد و نت برداشتن ولي سعي ميكنم كه اين روش مفيد رو با سير انديشه هاي ٢ انجام بدم ،در ضمن اگر ممكنه ٢ مورد رو راهنمايي كنيد ١- سؤالا ت كنكور دكترا رو از كجا و چه طوري تهيه كنم ٢- آيا بسته هاي كنكور دكتراي كيميا فكر مفيد هستش كه تهيه بشه ؟ممنون از همكاري همه دوستان،

سلام
    خیلی خوب که انقدر پیش رفتید جای نگرانی نیست اگه با برنامه پیش برید میتونید 90 درصد کتابا رو بخونید
    به نظرم حتما نت برداری یا مشخص کردن قسمتهای مهم رو داشته باشید البته من خودم نت برداری رو بیشتر ترجیح میدم چون مرورش کمترین زمان ممکن رو میخواد
    واسه کتاب سیر اندیشه ها به نظرم اول یک و سه رو خوب بخونید بعد برید سراغ جلد دو چون من که سوالای سالای قبل رو دیدم از این دوتا و البته بیشتر از جلد 3 سوال اومده بود.
    واسه دکتری  خلاصه مباحث و ... فکر نکنم زیاد جواب بده چون واقعا سبک سوالا متفاوتِ.سوالات دکتری رو هم اگه یه سرچ بزنید میتونید تو سایت پیداش کنید چون همه اشو یا خودم یا بچه ها تو سایت آپلود کردیم حتی یادم مال دوسالش با پاسخ تشریحی تو سایت قرار داده شده
    موفق و پیروز باشید
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98 ، reza2asadi
    این لینک سوالات و کلیدهای 93 هستش که مهندس
    MHAKBARI زحمتش رو کشیدن
    http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=20227
    http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=20322

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، URBAN 98 ، reza2asadi
    اینم 90و91 و 92
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16679
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16678
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16677

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، URBAN 98 ، reza2asadi
    برنامه ویژه ای برای کارگروه ویژه دکتری 94 داریم
    ان شالله با مدیریت مهندس urban 98 این گروه را با برنامه پیش خواهیم برد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، URBAN 98 ، reza2asadi

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 alireza 0 963 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۰۲:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,520 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,888 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      دکتری بدون آزمون با شرط معدل(اطلاعات) saeed nasiri majd 2 2,699 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۰:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: asal94
      حالا درصد واقعی را بنویس! ابتدا کلید را دانلود کن تا تخمین رتبه شما در دکتری بزنیم! alireza 4 2,670 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: mortezar
      سوال اسکیس دکتری طرح موضعی و موضوعی 24time 0 1,784 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      دکتری شهرسازی 87 24time 0 1,375 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,458 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
      تشکریکی از اعضا تقدیم به همه اعضا از طرف مدیریت سایت alireza 2 1,331 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۹ عصر
      ارسال فایل های ویژه دکتری شهرسازی و هدایای ویژه ایران شهرساز alireza 15 5,829 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان