امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
[تصویر:  iranshahrsaz.com_3333.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]
(۱۳۹۳-۶-۱، ۰۶:۳۸ عصر)'AliReza' نوشته است: [تصویر:  iranshahrsaz.com_3333.jpg]

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
[img]/images/smilies/sheklak/18.gif[/img] 

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من یه سوال دارم:
چرا وقتی نتایج دوشنبه میاد اینا چهارشنبه قبلش میگن دوشنبه میاد!!!!
واقعا جریان چیه؟؟؟؟[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    این لحظه هارو آدم فقط باید یه هندسفری بذاری تو گوشش، چای بخوره و گاهی هم با دوستاش صحبت کنهِ، چون در آینده قراره تک تک همین لحظه ها تبدیل به خاطره بشن چه دانشگاه تهران قبول شیم و چه جایی قبول نشیم و قرار باشه رو برجک لب مرز از جون دانشجوهای قبول شده دفاع کنیم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] مطمئنا این لحظه ها هیچ وقت فراموش نمیشن[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] استرس هم یکی از چیزهای قشنگ زندگی محسوب میشه، مخصوصا اگه ختم به خیر شهِ[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

من با این ثانیه شمار مشکل دارم نهایتا 20 ساعت دیگه نتایج اعلام میشه[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط najme
    (۱۳۹۳-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر)'327' نوشته است: این لحظه هارو آدم فقط باید یه هندسفری بذاری تو گوشش، چای بخوره و گاهی هم با دوستاش صحبت کنهِ، چون در آینده قراره تک تک همین لحظه ها تبدیل به خاطره بشن چه دانشگاه تهران قبول شیم و چه جایی قبول نشیم و قرار باشه رو برجک لب مرز از جون دانشجوهای قبول شده دفاع کنیم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] مطمئنا این لحظه ها هیچ وقت فراموش نمیشن[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] استرس هم یکی از چیزهای قشنگ زندگی محسوب میشه، مخصوصا اگه ختم به خیر شهِ[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

من با این ثانیه شمار مشکل دارم نهایتا 20 ساعت دیگه نتایج اعلام میشه[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

الان بهتر شد؟
    [تصویر:  iranshahrsaz.com_444.jpg]

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۱، ۰۹:۳۴ عصر)'AliReza' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر)'327' نوشته است: این لحظه هارو آدم فقط باید یه هندسفری بذاری تو گوشش، چای بخوره و گاهی هم با دوستاش صحبت کنهِ، چون در آینده قراره تک تک همین لحظه ها تبدیل به خاطره بشن چه دانشگاه تهران قبول شیم و چه جایی قبول نشیم و قرار باشه رو برجک لب مرز از جون دانشجوهای قبول شده دفاع کنیم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] مطمئنا این لحظه ها هیچ وقت فراموش نمیشن[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] استرس هم یکی از چیزهای قشنگ زندگی محسوب میشه، مخصوصا اگه ختم به خیر شهِ[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

الان بهتر شد؟
    [تصویر:  iranshahrsaz.com_444.jpg]

آره، این به حقیقت بیشتر نزدیکِ، اما اگه 0.001٪ نتایج دوشنبه اعلام شد تقصیر من نیس ها![img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

پاسخ
    [تصویر:  iranshahrsaz.com_5_5394d.jpg]

پاسخ
    [تصویر:  iranshahrsaz.com_6_691b6.jpg]

پاسخ
    من نمیدونم این 8 ساعت باقی مونده چرا انقدر طولانیییییی شده
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,930 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان