امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه دوم کارگروه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-امروز ساعت 11
همین بازدید بیش از 120 تا در کمتر از 12 ساعت نشان از این میدهد که هستید
امیدواریم همیشه علاوه بر بودنشان همراه فعالین هم باشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۵-۲۳، ۱۰:۰۵ صبح)'تیلور' نوشته است: یک خبر خوش هم برای دوستانی که برنامه مطالعه می خواستند: جناب آقای مهندس اسدی مشاور محترم ، یه برنامه ماهانه تدوین کردند که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و ازقسمت بالا می تونید دانلود کنید. باتشکر ویژه از جناب اقای مهندس دهقان مدیریت محترم سایت.....

ببخشید من متوجه این برنامه یک ماهه نمیشم!! یعنی واسه اجرای این برنامه باید حتما پکیج ویژه خریداری بشه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۳-۵-۲۴، ۰۲:۴۷ عصر)'نجران' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۵-۲۳، ۱۰:۰۵ صبح)'تیلور' نوشته است: یک خبر خوش هم برای دوستانی که برنامه مطالعه می خواستند: جناب آقای مهندس اسدی مشاور محترم ، یه برنامه ماهانه تدوین کردند که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و ازقسمت بالا می تونید دانلود کنید. باتشکر ویژه از جناب اقای مهندس دهقان مدیریت محترم سایت.....

ببخشید من متوجه این برنامه یک ماهه نمیشم!! یعنی واسه اجرای این برنامه باید حتما پکیج ویژه خریداری بشه؟؟؟

سلام . نه، برای اجرای این برنامه ی پیشنهادی لزوماً نیازی به خریدن پکیج نیست .

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، تیلور
    (۱۳۹۳-۵-۲۴، ۰۲:۴۷ عصر)'نجران' نوشته است:

نه دوست عزیز، برنامه ایشون بر اساس سرفصل های مهم کنکور ارشد هستش.... 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    ممنون مهندس تیلور
    ولی میشه از شما و بقیه مشاورا خواهش کنم که یه برنامه جزئی تر و یا روزانه بذارید؟؟ میدونم که قبلا مهندس327 چه دلایلی برای ندادن برنامه ی جزئی گفتن ولی من با یه برنامه کلی نمیتونم شروع کنم. تا امروز 10بار شروع کردم ولی باز زدم زیرش یا مشکلی پیش اومده که نشده .مطمئنا کسای دیگه ای هم مث من هستن که نیاز به برنامه جزئی دارن و بقولی نیاز به هول دادن دارن :D
    به نظرم برنامه جزئی تر باعث میشه ادم انگیزه بیشتری داشته باشه یا بقول ما شهرسازا هرچی برنامه کوتاه مدت تر باشه اجراش زودتر و بهتره (عین جمله رو یادم نیس :D)
    لطفا یه فکری به حال من و امثال من کنید

پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۰:۴۶ عصر)'نجران' نوشته است: ممنون مهندس تیلور
    ولی میشه از شما و بقیه مشاورا خواهش کنم که یه برنامه جزئی تر و یا روزانه بذارید؟؟ میدونم که قبلا مهندس327 چه دلایلی برای ندادن برنامه ی جزئی گفتن ولی من با یه برنامه کلی نمیتونم شروع کنم. تا امروز 10بار شروع کردم ولی باز زدم زیرش یا مشکلی پیش اومده که نشده .مطمئنا کسای دیگه ای هم مث من هستن که نیاز به برنامه جزئی دارن و بقولی نیاز به هول دادن دارن :D
    به نظرم برنامه جزئی تر باعث میشه ادم انگیزه بیشتری داشته باشه یا بقول ما شهرسازا هرچی برنامه کوتاه مدت تر باشه اجراش زودتر و بهتره (عین جمله رو یادم نیس :D)
    لطفا یه فکری به حال من و امثال من کنید

چند نفر دیگر هم از طریق ایمیل این درخواست را داشتند و من هم با مهندس تیلور در جریان قرار دادم
    امیدواریم در این هفته این اتفاق بیافتد.

پاسخ
    سلام
    ببخشید من گیج شدم 
    قبلا یه برنامه مهندس 327 دادن الان هم یکی مهندس اسدی
    الان من به شخصه نمیدونم با کدوم باید پیش برم 
    من تا الان داشتم با توجه به کتاب هایی که مهندس 327 گفتن رو میخوندم ولی الان یه برنامه دیگه داده شده 
    نمیدونم اگه با برنامه قبلی پیش برم به موقع ادامه برنامش ارائه میشه یا نه ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس جمشیدی این یه نمونه برنامه ای هست که سال گذشته به دوستان ارائه شد. هر یک از دوستان بنا به شرایط خودش میتونه از برنامه ها استفاده کنه .
    مهندس 327 و مهندس تیلور پاسخگو و همراه شما هستند .

پاسخ
     سپاس شده توسط تیلور
    (۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۲۷ عصر)'Brightness' نوشته است: مهندس جمشیدی این یه نمونه برنامه ای هست که سال گذشته به دوستان ارائه شد. هر یک از دوستان بنا به شرایط خودش میتونه از برنامه ها استفاده کنه .
    مهندس 327 و مهندس تیلور پاسخگو و همراه شما هستند .

این یعنی مهندس 327 به برنامه خودشون ادامه میدن .........

پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۱۸ عصر)'javad jamshidi' نوشته است: سلام
    ببخشید من گیج شدم 
    قبلا یه برنامه مهندس 327 دادن الان هم یکی مهندس اسدی
    الان من به شخصه نمیدونم با کدوم باید پیش برم 
    من تا الان داشتم با توجه به کتاب هایی که مهندس 327 گفتن رو میخوندم ولی الان یه برنامه دیگه داده شده 
    نمیدونم اگه با برنامه قبلی پیش برم به موقع ادامه برنامش ارائه میشه یا نه ؟

با هر کدومش که دوست دارید، پیش برید . این دو مشاور محترم چیزی خلاف هم نگفتند حالا یه ترتیب هایی عوض شده ولی اصل مطلب یه چیزه، ببینید با کدوم بهتر می تونید هماهنگ بشید با اون جلو برید، نگرانی نداره دوست عزیز..... منابع اصلی تو دوتاش عنوان شده

پاسخ
     سپاس شده توسط javad jamshidi ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,442 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,009 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,600 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,861 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,514 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,417 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,831 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,130 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان