امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایتخت الکترونیکی تجلی عدالت اجتماعی.pdf
پایتخت الکترونیکی تجلی عدالت اجتماعی.pdf

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   پایتخت الکترونیکی تجلی عدالت اجتماعی.pdf (اندازه: 401.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 181)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط s.n ، 8700113 ، ahmad lotfi ، روجا ، khansa ، shirinbanooo
tashakor va sepase faravuuuun aramo jan.ali bud:cool:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
با تچکر 1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن تلگرام1 0 1,514 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      مقالات شهرسازی به صورت pdf , word urbana.ea 0 3,973 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۶:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: urbana.ea
      رایگان حيات جمعی در فضای عمومی سبز راه، نگرشی بر تنوع فرهنگی اجتماعی استفاده از فضا atelieahjam 0 1,398 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود مقاله طراحی DNA برای معماری حساس(مورد قبول) محيطی تازه برای پايداری اجتماعی atelieahjam 0 1,002 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۲:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      شاخصه های معماری پایدار اجتماعی از منظر وقف khansa 0 1,158 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۶:۲۷ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      روش های برآورد منفعت اجتماعی بنا های تاریخی Safoora_Tn 0 990 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۵:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
      بررسی نحوه محله بندی و خصوصیات اجتماعی وساختاری محلات در شهر قزوین Safoora_Tn 0 1,253 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۴:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
      تاثیر افزایش تراکم ساختمانی بر کیفیت اجتماعی محله khansa 0 1,323 ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۵۳ صبح
      پیاده رو عاملی برای افزایش سرمایه اجتماعی khansa 0 710 ۱۳۹۳-۴-۱۱، ۱۱:۳۳ صبح
      ررسی دلایل اصلی پایداری اجتماعی در محله ی تک قومیتی؛ ازدیدگاه روانشناسی محیطی نمونه ی khansa 0 479 ۱۳۹۳-۴-۱۱، ۰۸:۳۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان