امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۲:۱۱ صبح)townscape نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۹:۰۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۷:۰۹ صبح)khansa نوشته است: همچنان مشکل جاریست و رمز اشتباه می باشد..!!!

سلام
دقیقا نام فایلهایی که مشکل رمز دارند را ارسال کنید.

سلام
خواهشا من را راهنمایی کنید
هنوز نتونستم از تستهااستفاده کنم
ممنون

َما از ارسال نخست این تاپیک روی لینک ها کلیک کنید
رمز هم قبلا برایتان ارسال شده با این حال در صورت درخواست مجددا ارسال می شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تخفیف تا 72 ساعت تمدید شد.

پاسخ
قیمت ها به حالت قبل برگشت.

پاسخ
از 29 مهر ماه تا 17 آبان (روز شهرساز)به مدت 19 روز داوطلبینی که پکیج برنامه ریزی را همراه با بانک تست به قیمت 119 هزار تومان خرید کنند هدایای زیر اهدا می شود.
1-شرکت در آزمون های آنلاین بانک تست(8 دوره)همراه با پاسخنامه و تراز آنی
2-عضویت ویژه 3 ماهه ایران شهرساز

پاسخ
روز شهرساز بر همه شما مبارک-تخفیف استثنایی به مدت 24 ساعته پکیج مرحله اول برنامه ریزی و طراحی شهری و بانک تست ایران شهرساز با بیش از 15000 تست
فقط در روز شهرساز تا ساعت 24 روز 17 آبان 93
برای خرید به ارسال نخست بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid72217

پاسخ
up....

پاسخ
این فرصت تمدید نمیشه ساعتی دیگر تمام خواهد شد.ولی میتونید با ارسال عدد 17 برای واریز هزینه آن جای خود را رزرو کنید و فردا واریز کنید
ارسال عدد 17 به شماره 09171388783

پاسخ
بدلیل استقبال خوب تان از این تخفیف تا 7 روز این تخفیف ادامه دارد.

پاسخ
با سلام
من رمزو ارسال کردم اما رمز اصلی فایلا واسم فرستاده نشده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۸:۴۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان
    با همکاری رتبه 10 و مدیریت ایران شهرساز کاملترین بانک سوال گرایش برنامه ریزی شهری را به صورت طبقه بندی شده و به صورت فایل pdf منتشر کردیم.
    حدود 6000 تست آماده شده است که بیش از 85 درصد با جواب و بیش از 60 درصد با جواب تشریحی می باشد.
    از 29 مهر ماه تا 17 آبان (روز شهرساز)به مدت 19 روز داوطلبینی که پکیج برنامه ریزی را همراه با بانک تست به قیمت 119 هزار تومان خرید کنند هدایای زیر اهدا می شود.
    1-شرکت در آزمون های آنلاین بانک تست(8 دوره)همراه با پاسخنامه و تراز آنی
    2-عضویت ویژه 3 ماهه ایران شهرساز

برای خرید آنلاین اقدام کنید:

این مطلب قیمت‌گذاری شده

سلام من رمزو واسه اون شماره ای که گفته بودین پیامک کردم اما هنوز رمزی واسم ارسال نشده لطفا راهنماییم کنین

ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,883 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,601 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,040 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,624 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,082 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,893 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,541 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,441 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,161 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان