امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید

سلام.من رشته کارشناسیم معماری نبوده و فیزیک خوندم.اصلا حوصله ارشد فیزیک ندارم و پارسال تصمیم گرفتم ارشد معماری شرکت کنم ولی مجاز نشدم.حالا مشکلم اینه که نمیدونم بازم امسال ارشد معماری شرکت کنم یا نه منصرف بشم.چند نفر که ارشد معماری دارن میگن که ارشد معماری بیشتر حالت پژوهشی داره و به دردت نمیخوره.البته من اصلا عملی هم کار نکردم.میخواستم بدونم با ی دوره کلاس شدنیه که اسکیس یاد بگیرم؟فرض کنید من ارشد معماری دانشگاه ازاد قبول بشم درسها ی جوری هستن که ی نفر که مثل من غیر مرتبط بوده بتونه از پسشون بربیاد؟لطفا راهنماییم  کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رشته معماری sara515 2 1,495 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: pari32184
  اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 678 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
آخرین ارسال: liyaoo
  دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 944 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 950 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
  دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,907 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: memar1394
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,613 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,353 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
آخرین ارسال: soheylnn
  دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,234 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: ham1371
  اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,627 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
  بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,078 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: marzirjb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان