امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول کنکورارشد طراحی شهری94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
up....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
این فرصت تمدید نمیشه ساعتی دیگر تمام خواهد شد.ولی میتونید با ارسال عدد 17 برای واریز هزینه آن جای خود را رزرو کنید و فردا واریز کنید
ارسال عدد 17 به شماره 09171388783

پاسخ
بدرخواست یکی از اعضا در لاین این فرصت تا پایان روز دوشنبه تمدید شد و به هیچ وجه تمدید مجدد نخواهد شد.

پاسخ
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid77848
سلام مهندس میگم این لینک تاریخ خانه شهرسازان که از پور محمد رضاس تو پکیج هست که من دوباره نخرمش؟؟؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید بخاطر جزوات- من راضی بودم تا حالا البته ناگفته نباشد بهمراه با کتاب

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۹-۳، ۰۴:۴۰ عصر)moalyi نوشته است: سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید بخاطر جزوات- من راضی بودم تا حالا البته ناگفته نباشد بهمراه با کتاب

امیدواریم یک یا دو نفر از خریداران با کسب رتبه یک رقمی ما را برای ویرایش بعدی این پکیج استثنایی امیدوار کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h ، U.D.SG
جدید برای داوطلبین:

شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر

پاسخ
سلام
پکیج ها الان هم آماده خرید هستن؟! حجم فایل ها چقدره؟
آیا بزودی بروز خواهند شد ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۱-۲۸، ۱۱:۰۳ صبح)shahabsaa نوشته است: سلام
    پکیج ها الان هم آماده خرید هستن؟! حجم فایل ها چقدره؟
    آیا بزودی بروز خواهند شد ؟

بله
    حدود 400 مگابایت
    بله بعد از کنکور بروز خواهد شد و برایداوطلبینی که در سال 94 خرید کرده باشند نسخه بروز شده ارسال خواهد شد.

پاسخ
     سپاس شده توسط shahabsaa ، U.D.SG
    لیست به صورت لینک مستقیم:
    http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah...rhale1.zip

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 58 47,682 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: sajjad.fallah
      فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,396 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,496 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
      شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر alireza 10 101,021 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۸:۳۳ صبح
      هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,067 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,851 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
      هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,500 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
      دانلود آزمون ایران شهرساز با پاسخنامه گرایش طراحی شهری alireza 0 4,522 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان