امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول کنکورارشد طراحی شهری94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
(۱۳۹۳-۶-۱۵، ۰۸:۱۴ عصر)'zohreh67' نوشته است:  خواهش میکنم اقای مهندس امیدوارم درمرحله ی خوبی از خوندن باشید.....

نه متاسفانه اينجورى نيس بخاطر امتحانات ترم تابستون و همچنين کسالتى که برام پيش اومد وقفه اى 25 روز بوجود اومد و از ديروز با يه برنامه ريزى جديد و بصورت فشرده شروع به خوندن کردم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سلام ببینیددوستای عزیز
نزاریدکه درزمان کنکورمشکلات و محیط پیرامونتون به شماغلبه کنه این مسایل ومشکلات برای همه وجودداره ولی اون کسی برنده میشه که بتونه بامشکلاتش کناربیاد...یادتون باشه که شمافقط5ماه تواین شرایط هستیدوقرار نیست که این شرایط دیگه تکرار بشه پس تمام تلاشتونابرای رسیدن به هدفتون کنیدوبه خودتون سختی بدیدتابعددرارامش بیشتری باشید.....موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mojtaba1992
    تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    up...

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۶:۱۱ عصر)'AliReza' نوشته است: تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
    سلام مهندس خسته نباشید
    این ک میگید تضمین قبولی در کنکور سراسری یعنی چی؟یعنی هر کی اینو بخونه قبول میشه؟هرکی فقط اینو بخونه میتونه رتبه زیر 100بیاره ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۱:۳۰ عصر)'mahdiyeh' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۶:۱۱ عصر)'AliReza' نوشته است: تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
    سلام مهندس خسته نباشید
    این ک میگید تضمین قبولی در کنکور سراسری یعنی چی؟یعنی هر کی اینو بخونه قبول میشه؟هرکی فقط اینو بخونه میتونه رتبه زیر 100بیاره ؟

آنقدر این پکیج کامل هست که شما را از هر خلاصه ای بی نیاز خواهد کرد و در کنار آن منابع را هم بخونید رتبه بین 1 تا 100 خواهید آورد.
    در درس مباحث رتبه 10 با خواندن جزوات 87 درصد زده است.

پاسخ
     سپاس شده توسط mahdiyeh
    دوستان کنکوری عزیز........بنا به درخواست مدیر محترم سایت اشخاصی که پکیج ویژه کنکور رو خریداری کردن اعلام حضور کنند.....
    منم امروز خریدم 
    بیاید تا با هم یه گروه تشکیل بدیم هم از همفکری همدیگه استفاده کنیم و هم مشاوران و پشتیبان های خوبی رو به راحتی اینجا در دسترس داریم.....بیاید با همدیگه تا اومدن نتایج آخری  کنکور مون یاری بدیم ایشالله که همه به اون چیزی که دوست داریم برسیم.....
    حتما مدیر محترم هم برا ماها که بچه کنکوریای سایت هستیم برنامه و تخفیف و خلاصه دست پر همراهمون میاد....
    دوستان همکاری کنید....
    از مهندس قلانی عزیز هم بابت پشتیبانی زودتر زودتر تشکر میکنیم....
    مهندس ریحانه هم که هر هفته کلی خلاصه توپ میذاره و برنامه داره.....
    دیگه برا کنکور چی میخاید............بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
    بیاید با هم دوست شیم
    اول من: شبنم هستم.....ترم آخر کارشناسی شهرسازی....پایان نامه و طرح وهمه چیم دارم....کنکورم میخام بدم......نفر بعدی لطفا.....
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
     سپاس شده توسط zohreh67 ، Brightness
    به مناسبت آغاز سال تحصیلی تا ساعت روز شنبه پکیج مرحله اول ایران شهرساز در گرایش های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با 25 درصد تخفیف(استثنایی و غیر قابل تکرار) ارائه می شود.
    و بانک تست ایران شهرساز با بیش از 15000 تست نیز با 40 درصد تخفیف به قیمت 6000 تومان ارائه می شود.
    خرید را میتوانید به سادگی و به صورت آنلاین انجام و در همان لحظه نیز پکیج و بانک تست را دریافت کنید.
    در صورت خرید پکیج+بانک تست میتوانید به رایگان در 10 آزمون آنلاین ایران شهرساز نیز شرکت کنید.
    در صورت پرداخت هر دو از لینک زیر برای گرایش برنامه ریزی 100 هزار تومان:
    http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
    و طراحی شهری 114 هزار تومان
    بعد از پرداخت برای دریافت هدیه و شرکت در آزمون (خرید بانک تست و پکیج)را به شماره 09171388783 پیامک کنید.

پاسخ
    به مناسبت آغاز سال تحصیلی تا ساعت روز شنبه پکیج مرحله اول ایران شهرساز در گرایش های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با 25 درصد تخفیف(استثنایی و غیر قابل تکرار) ارائه می شود.
    و بانک تست ایران شهرساز با بیش از 15000 تست نیز با 40 درصد تخفیف به قیمت 6000 تومان ارائه می شود.
    خرید را میتوانید به سادگی و به صورت آنلاین انجام و در همان لحظه نیز پکیج و بانک تست را دریافت کنید.
    در صورت خرید پکیج+بانک تست میتوانید به رایگان در 10 آزمون آنلاین ایران شهرساز نیز شرکت کنید.
    در صورت پرداخت هر دو از لینک زیر برای گرایش برنامه ریزی 100 هزار تومان:
    و طراحی شهری 114 هزار تومان
    بعد از پرداخت برای دریافت هدیه و شرکت در آزمون (خرید بانک تست و پکیج)را به شماره 09171388783 پیامک کنید.

پاسخ
    سلام از مهندس قلانی عزیزمون درخواست دارم که با توجه به پکیجی که در دسترس داریم مارو راهنمایی بفرمایید و تا بیشتر ازین دیر نشده کارمون رو به یه چایی برسونیم....بسیار بسیار ممنون......مهندس جان من به شدت به راهنمایی های خوبتون نیاز دارم................

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 58 47,686 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: sajjad.fallah
      فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,398 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,497 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
      شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر alireza 10 101,022 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۸:۳۳ صبح
      هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,067 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,853 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
      هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,500 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
      دانلود آزمون ایران شهرساز با پاسخنامه گرایش طراحی شهری alireza 0 4,522 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان