امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول کنکورارشد طراحی شهری94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
 سلام دوست عزیز
معذرت بابت تاخیردرپاسخ شما
درموردسوال اول شماکه کدوم مال رتبه59 یا10یاهررتبه ی دیگری هست اینابگم که این پکیج با همکاری این دوستان باهم تهیه شده پس زیادمهم نیست که تفکیک بشه ولی اونهایی که نوشته جزوه کلاسی مال رتبه59هست البته نه همه اونهاچون یکسری هم از جزوات کلاسی رتبه های خوب درسالهای قبل بوده که خودم اسفاده کردم وواقعاراضی کننده بودوتعدادی هم جزواتی هست که من و بقیه دوستان جمع اوری کردیم که جزواتی که خودم استفاده کردم درداخل همین پکیج هست موضوعی که اهمیت داره اینه که شمابایددرابتدا کتابهایی که گفتم رو مطالعه کنید و بعدش به سراغ جزوات سبز رنگ بیایدچون اونهادرالویت اول قراردارندواگه رسیدیدیه سراغ جزوات نارنجی رنگ بیایید.....برای مثال در درس تاریخ شماحتماحتمابایدکتاب تاریخ شکل شهرموریس و کتاب تاریخ جهان پاکزاد رو برای تاریخ جهان مطالعه کنیدپس در ابتدااین 2تاکتاباشروع به خوندن میکنیدکه این بستگی به خودشماداره میتونیدتمدن به تمدن جلوبریدبرای مثال تمدن روم از کتاب موریس به همراهش همون تمدن از کتاب پاکزادرومیخونیدوسپس به سراغ جزوه سبزرنگ دردرس تاریخ میرید که جزوه ای که در الویت من برای درس تاریخ جهان قرار داره این هست البته این فایل دست نویس این جزوه هست که فایل تایپ شده ی این جزوه هم در این پکیج هست که در صورت تمایل میتونیداز جزوه ی تایپ شده استفاده کنید
2-1- جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در جهان(جزوه کلاسی دست نویس، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس تاریخ پوشه شماره 2)
1-1- جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در جهان،مهندس پورمحمدرضا(جزوه تایپ شده، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس تاریخ پوشه شماره 1)
توضیحی که دادم برای تاریخ جهان بودش که فعلا اینهارومطالعه کنیدوبعدش به سراغ بقیه بریدولی بازهم اعتقادم اینه که شمااگه یه جزوه رو چندباربخونیدبهترازاین هستکه چندین جزوه بخونید...........برای تاریخ ایران هم این جزوه رو بایدبخونیدبه همراه کتاب مهم شارتاشهروتاریخ شهرنشینی سلطان زاده که البته کتابهادرالویت قراردارن وسپس این جزوه که میگم،اینکه خلاصه کتاب بخونیدروزیادمولفق نیستم بخصوص برای کتابهای اصلی البته بگم برای کتابهای فرعی اشکال نداره چون شمااونقدروقتنداریدکه بخواین یه عالمه کتاب بخونید
4-1- جزوه تاریخ شهرو شهرنشینی در ایران(جزوه کلاسی دست نویس، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس تاریخ پوشه شماره 4)
برای سیراندیشه هاهم جزوه ای که میگم رو بخونیدالبته من خودم جلد1و2روازکتاب خوندم ودرکنارش ازجزوه استفاده کردم ولی به نظرم انقدجزوات کامل هست که نیازی به خوندن کتاب نیست شمابایدهر2تاجزوه ی سبزرنگ سیراندیشه هاروبخونیدوبرای هرشخصیت برای خودتون فلش کارتهای کوچیک و کلیدواژه ای درست کنیدالبته این کارسلیقه ای هست وبه هرشخص بستگی داره که چی دوست داره ولی جزوات بایدخیلی خونده بشن وتاوقتی اسم هرشخصیت میادشمابتونید تفکراصلی اون رو توذهنتون بیارید....جلدسوم کتاب سیراندیشه هاخیلی مهم هست بیشتربه طراحی شهری نزدیک تره سعی کنیدازروی جزوه خوب خوب بخونیداین هم از درس تاریخ
7-1- خلاصه سیراندیشه ها(جزوه پی دی اف موسسه، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس تاریخ پوشه شماره 11)
8-1- خلاصه سیراندیشه ها(جزوه کلاسی دست نویس، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس تاریخ پوشه شماره 8)
برای درس مباحث هم این جزوه روپرینت بگیریدوحداقل2یا3باربخونید
1-3- جزوه مباحث شهرسازی پورمحمدرضا(جزوه کلاسی دست نویس، رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس مباحث شهرسازی پوشه شماره 1)
توضیح اینکه وقتی شماداریداین جزوه رو میخونیدمیتونیدهرمبحثی که تموم میشه به سراغ پکیج بیایدواز جزوات کلاسی دست نویس که درجزوه موجوهست استفاده کنیدتامنابع کامل تربشه مثلا شماطرحاوبرنامه ها رواز جزوه مباحث پورمحمدرضامیخونیدبعدش میاین به سراغ این جزوه تااگه مطلبی جامونده بودیاشمامتوجه نشدیدرواونجاکامل کنیدمثل این مثال که گفتم که این کارابرای بقیه بخش هامیتونیدانجام بدیدالبته بگم که کسی که میخوادتهران قبول شه بهتره منابعی که درمسیرجزوه بهش معرفی میشه روهم بخونه تاکامل تربشه اخراینابدونیدکه قسمت اول کنکورضریب11داره ولی اسکیس ضریب4 داره پس بازهم به این نتیجه میرسیدکه تئوری خیلی مهم هست شمانبایدبرای خودتون جای شک بزارید وبه امیداسکیس باشدکه تواسکیس جبران کنیدچون واقعایک چیز پیش بینی نشدس پس برروی آب خونه سازی نکنیدوحواستون به اهمیت مرحله اول باشه که اگه رتبه شماخوب باشه کمترتواسکیس تحت فشارقرارمیگیریدپس به خودتون5ماه سختی بدیدتاحداقل باخیال راحت بشینیدسرمرحله دوم
2-3- بررسی طرحها وبرنامه های شهرسازی(جزوه کلاسی تایپ شده،رجوع شودبه لیست پکیج منابع اصلی منابع درس مباحث شهرسازی پوشه شماره 2)
برای دروس تحلیل ومبانی اول بایدبایدکتابهاروبخونیدبخصوص کتاب مبانی نظری معاصربحرینی........لیست کتابهارودرمنبع گذاشتم که بایددددددددددد خونده بشه نه جزوه بلکه خوکتاب
بازهم اگه سوالی باشه درخدمتم دوستای عزیزم به قبولی دردانشگاهای خوب فکرکنیدنه هرجایی چون هرجاارزش درس خوندن نداره فقط به فکررتبه های عالی باشید تابهشون دست پیداکنید مطمئن باشدکه بهش میرسید من هم درخدمت شماهستم
موفق وسلامت باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   سلام دوست عزیز.doc (اندازه: 39.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 23)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، mojtaba1992
    سلام مهندس
    ممنون بابت جواب کاملتون
    من میخواستم کتابها رو تقریبا کنار بذارم و فقط این پک رو بخونم خوب شد که به این واضحی راهنماییم کردین[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
     خواهش میکنم مهندس کتابهاودرکناراون استفاده از پکیج شماروبه رتبه ی زیر100وحتی تک رقمی نزدیک میکنه فقط باورداشته باشیدکه قراره بریدیه دانشگاه معتبروعالی........ازتلاش دست برندارید موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام خانم مهندس خسته نباشید
    یه سوال داشتم- اگه از مهر شروع به خوندن کنم وقت کم میارم؟
    دانشگاه هم نباید برم دیگه تموم شد

پاسخ
     سلام آقای مهندس
    درموردسوال شماکه از چه زمانی شروع به خوندن کنیداینایگم که بایدازهمین حالاشروع به خوندن کنیدبرای خودتون قانون و مقررات نزارید.....5ماه زمان کمی نیست اگه ازحداکثرتوانتون استفاده کنیدقطعاموفق میشیدبودندافرادی که با زمان3ماه هم نتایج خوبی کسب کردندولی توان وانرژی افرادباهم متفاوت هست ولی ازاون جایی که منابع ارشدشهرسازی زیادهست سعی کنیدکه انقدتلاش کنیدکه حرفی برای گفتن باقی نمونه و بتونیدبه تمام مطالب مسلط بشیددرسته منابع زیاده ولی تکرادراونهابسیارهست ولی یادتون باشه روزی8 ساعت مفیدروبایدبخونیدواینکه چیزی روالکی و سرسری نگیریدوباجدیت تمام بخونید......انقدتلاش کنیدکه وقتی از امتحان بیرون میاید بگیدخوب خداروشکرمن که ازهمه ی توانم استفاده کردم وازخودتون ناراحت نباشیدکه ای کاش بیشترمیخوندم.........باتمتم قدرت درس بخونیداگه سوالی هم داشتیدمن درخدمتم

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام خانوم قلانی خسته نباشید.
    ممنون از توضیحات خیلی خوبتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط zohreh67
     خواهش میکنم اقای مهندس امیدوارم درمرحله ی خوبی از خوندن باشید.....

پاسخ
     سپاس شده توسط mojtaba1992
    خیلی ممنونم خانوم مهندس از توضیحاتتون- انشالله

پاسخ
     سپاس شده توسط zohreh67
    آخرين مهلت استفاده از تخفيف
    پايان روز قيمت 10 درصد اضافه خواهد شد.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
    قیمت اصلاح گردید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 58 47,767 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: sajjad.fallah
      فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,404 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,501 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
      شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر alireza 10 101,035 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۸:۳۳ صبح
      هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,076 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,902 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
      هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,502 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
      دانلود آزمون ایران شهرساز با پاسخنامه گرایش طراحی شهری alireza 0 4,523 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان