امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول کنکورارشد طراحی شهری94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری
خیلی از دوستان سوال می پرسند که این پکیج در جه کیفیتی ارائه می شود و برای قبولی در کنکور کافی است؟
از مشاورین و پشتبانان این پکیج تقاضا دارم اعلام نظر کنند.
همچنین رتبه های برتر که در دانشگاه تهران قبول شدند مهندس نوری و مهندس طاهری هم در صورت درخواست شان فایل در اختیارشان قرار میگیرد تا نظر دهند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام ببخشید می خواستم بپرسم این خلاصه ها رو که بخونیم دیگه لازم نیست کتاب ها رو بخونیم؟
منظورم اگه کل وقتمون رو روی همین پکیج سرمایه گذاری کنیم دانشگاه تهران روزانه قبول میشیم؟
ممنون از شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۵۱ عصر)'moalyi' نوشته است: سلام ببخشید می خواستم بپرسم این خلاصه ها رو که بخونیم دیگه لازم نیست کتاب ها رو بخونیم؟
منظورم اگه کل وقتمون رو روی همین پکیج سرمایه گذاری کنیم دانشگاه تهران روزانه قبول میشیم؟
ممنون از شما

سلام مهندس قلانی رتبه 10 امشب به شما جواب خواهند داد

پاسخ
 سلام دوست عزیز
این پکیج به عنوان مکمل برای کتابهاهست و درابتدابایدشمامنابع اصلی رو مطالعه کنید ودرکنارکتابهاتون بایدبه سراغ جزوات بیایید بالاخره وقتی شماقراره وارددانشگاه بزرگی مثل دانشگاه های تهران بشیدحداقل باید تعدادی از کتابهای اساتیدمهم این رشته رو مطالعه کنیدوبه هیچ عنوان به جزوات خالی متکی نشید چون امکان اینکه رتبه عالی کسب کنیدکم میشه من منابع پیشنهادی رو روی سایت گذاشتم بازهم براتون ارسال میکنم تامنابع اصلی در هردرسی رو بخونید و درکناراونها جزوات رو حتمابخونیدچون جزوات از چندین کتاب جمع اوری شده و دیگه نیازی نیست که شمابرای درسی همه منابع رو مطالعه کنیدبخصوص این رشته که اینقدرمنابع متنوعی داره و تواین زمان واقعا نمیشه همه رو مطالعه کنیدواین جزوات کارشمارو اسون کردن ولی بازهم تاکیید دارم از منابع اصلی هردرس غافل نشید....................درمورددرس مباحث که منبع مشخصی براش وجودنداره فقط جزوه کارساز هست که حتمابایددرکنارش کتاب مصوبات شورای عالی مطالعه بشه دوستای عزیزم حتماجزوه مباحث چورمحمدرضارو چندین باربخونید تاملکه ی ذهنتون بشه البته نتیجه و اصرار من برخوندن این جزوه رو بهمن ماه متوجه میشید که چی میگفتم پس حتمادرس مباحث رو باجزوه پیش ببریدودر کنارش کتابهاومنابعی که در طی جزوه بهش اشاره میشه رو مطالعه کنیدتابتونیدتواین درس مهم و ظریب3 بیشترین درصدرو بیاریدوبدونیددرس مباحث برگ برنده شماهاهست .....ولی درمورد بقیه دروس اول کتابهای اصلی وسپس جزوه رو بخونید تا هیچ نکته از هیچ کتابی از دست شمادر نرفته باشه.........بازهم اگه سوالی داشتیددر خدمتم امیدوارم حداکثراستفاده رو از این جزوات ببرید......باارزوی موفقیت برای تک تک شمادوستای عزیزم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
     منابع

فایل‌(های) پیوست شده
    .doc   manabe arshad94.doc (اندازه: 69 KB / تعداد دفعات دریافت: 56)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
     درباره قبولی تودانشگاه تهران هم بهتون بگم که این جزوات قطعابه شماکمک خواهدکردومیتونم به جرات رتبه زیر100 رو پیش بینی کنم البته اگه میگم زیر100 برای اینه که توان واستعدادافرادباهم متفاوت هست واگه کسی از حداکثرانرژیش استفاده کنه و واقعابه خودش ایمان داشته باشه قطعامیتونه رتبه زیر10بیاره فقط بستگی به فردمطالعه کننده داره سایت ایران شهرساز همه ی تلاششا کرده تابهترین وکاملترین منابع ارشدرو برای شماتهیه کنه ماوظیفه یخودمون رو انجام دادیم حالا نوبت شماهاهست پس اول به خداتوکل کنید و بعدبه فکرقبولی توی دانشگاه تهران باشید و مطمئن باشیدبهش میرسید وهیچوقت ناامیدنشیدخدااگه ارزوی رسیدن به دانشگاه خوب رو تودل شماانداخته قطعاتوان اون رو درشماقرار داده.............فقط بخونید و تست بزنیدشمابایدروزی حداقل2ساعت تست بزیدودر ماه های اخربه 4 ساعت وبیشتربرسه...........موفق باشیددددد

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، alireza
    ممنون از توضیحات خوبتون
    اون لیست منابع ارشد رو هم گذاشتین خیلی متشکرم فقط یه سوال که اون منابع تو ورد همشون بایدخونده بشه و در کنارش پکیج رو هم مطالعه کنیم درسته؟؟؟؟؟

پاسخ
     سلام خواهش میکنم مهندس
    درمورد فایلی که گذاشتم،توضیحش این هست که برای درسهای مبانی نظری معماری و تحلیل فضاهای شهری و تاریخ تمام منابعی که قرارداده شده منابع اصلی هست و شمابایدحتمااونهاروبخونیدودرکنارش ازپکیج استفاده کنیدبرای مثال کتاب زیبایی شناسی گروتر،قرارنیست که شماخط به خط یانظریه بخ نظریه را حفظ کنیدشمابایدکلیت مطالب رو متوجه بشیدوبرای حفظ کردن اصلی به سراغ جزوات بریدواگه دیدید مطلبی یانکته ای ذکرنشده خودتون توهمون جزوه بنویسید...........ولی درباره درسی مثل مباحث قرارنیست همه ی منابع رو بخونید اون منابع که توفایل گذاشتم الویت بندی شده هست ودرصورتی که وقت کافی داشتیدبخونیدولی اصل کار جزوه پورمحمدرضاوکتاب مقررات شورای عالی هست ولی بازهم کسی که بخوادرتبه عالی کسب کنه نبایدجای شک وتردیدی بزاره سعی کنید که کامل و عمیق مطالعه کنید........موفق ومویدباشید

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام- ببخشید من پکیج رو خریدم حالا میخوام بدونم که کدوم جزوه ها جزوه کلاس کنکور رتبه 59 هست و کدوم جزوه ها خلاصه نویسی رتبه 10 هستن؟
    و اینکه ابتدا منابع سبز رو بخونیم و اگه وقت شد منابع قرمزرو یا باید همه مناابع رو خوند؟؟؟؟؟
    خلاصه اینکه دستور العمل استفاده از این پکیج رو میشه توضیح بدین؟؟؟؟
    من از الان میخوام تمام وقتم رو روی همین پکیج بذارم امیدوارم که به هدفم یعنی دانشگاه تهران برسم[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]
    خیلی خیلی متشکرم

پاسخ
    سلام و با تشکر از خرید و اعتماد شما
    در اولین بازدید مهندس قلانی از این تا پیک جواب شما را مثل همیشه کامل خواهند داد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 58 47,706 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: sajjad.fallah
      فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,400 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,500 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
      شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر alireza 10 101,031 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۸:۳۳ صبح
      هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,072 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,884 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
      هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,502 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
      دانلود آزمون ایران شهرساز با پاسخنامه گرایش طراحی شهری alireza 0 4,522 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان