امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94
خب، این انجمن هم جزئی از ایران محسوب میشه، با همون سبک و سیاق ملی و ظاهرا برنامه ریزی بالا به پایین و [img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
چیزی که من اینجا نوشتم حاصل 1 سال تجربه خودم و تمامی دوستانم که همه جزء رتبه های برتر کنکور امسال هستن بود، اما ظاهرا اسم بردن از 4 تا کتاب که مربوط به 4 موسسه مختلف ( و تقریبا تنها موسسات موجود در حال حاضر ) که اسم هاشون قطعا به گوش اکثر دوستان رسیده تبلیغ محسوب میشه. جزوه هایی که قرار بود خودم به تدریج بعد از خوندن منابع اصلی تو انجمن به صورت رایگان و نه "پکیج ویژه انجمن" قرار بدم.
قطعا هرکی تو این انجمن فعالیت می کنه باید تابع قوانین و خط مشی اینجا هم باشه، ایراد از من بود و همینجا از مهندس دهقان عذر خواهی می کنم. نمیدونستم اسم بردن از 4 تا کتاب که تالیف 4 موسسه مختلف هست خلاف قوانین سایت محسوب میشه[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] به هر حال چیزی که تجربه ثابت کرده خوندن یکی از اون 4 کتاب ( که در حقیقت هیچ فرقی هم با هم ندارن ) واسه کنکور جزء واجبات محسوب میشه.
امیدوارم تمامی دوستان امسال تو کنکورشون موفق باشن[img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، reza2asadi ، khansa

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - توسط 327 - ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۲۰ عصر
RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - توسط 327 - ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۷:۴۵ صبح
RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - توسط 327 - ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۱۰:۴۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,610 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,485 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,503 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,357 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,400 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: maral.msd
  مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,964 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,433 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,228 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,161 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,923 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان