امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94
یه سوال دیگه برا زبان ارشد هم چیزی مثل تیک 8 کارشناسی وجود داره؟
اگه نه پس اوقات مرده چه شکلی لغت کار کنیم ؟؟! کتاب 504 با اون اندازه رو دستمون بگیریم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام خدمت همه دوستان....همون جوری که مهندس 327 اشاره کردندو با تجربه ی که من از سال قبل دارم .. خلاصه نویسی فوق العاده روش خوبیه ولی متاسفانه من سال قبل یه کم دیر به این روش روی آوردم..... ببینید همون بار اول یا دوم که مطلبیو میخونید حالا هرچی میخواد باشه خوش خط و به صورت خلاصه و نوشتن نکات کلیدی تو صفحات a4 مرتب بنویسیدشون ... اونوقت که میخوایید مرورشون کنید دیگه نیازی نیست کل کتاب یا مطلب رو دوباره بخونید  بلکه با وقت کمتری میتونید مرورشون کنید... یا اگه دیدید که نیاز هست میتونید به کل مطلب هم یه نگاه گذرا بندازید ولی همه رو از رو کتاب نمیخونید.... فوت و فن این کار رو هم کم کم یاد میگیرید شاید بار اول و دوم و سوم براتون سخت باشه و خلاصه کردن نکات یه کم طول بکشه و خسته کننده باشه ولی کم کم عادت می کنید و دستتون میاد که چجوری بنویسید... در ضمن وقتی خلاصه های خوش خط و مرتب شده رو مرور می کنید نه تنها در وقت صرفه جویی میشه بلکه حس خوبی از خوندن پیدا می کنید... یادتون باشه استفاده از نمودار و گرافیک و استفاده از مثلا دو رنگ خودکار که نکات مهم رو میتونید با رنگ دیگه ای بنویسید ، به جای گیری بهتر مطالب تو مغز کمک می کنه... 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 327 ، Brightness ، E.Y.I ، pooye_zec
    504 که فقط کتاب نبست، فلش کارتش هم موجوده، جدا از اون میتونید اگه زحمتی نیست واستون یه ورق آ چهار رو به 6 تا 8 قسمت مساوی تقسیم کنید و لغات مورد نظرتونو روی اون یاداشت کنید[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
    نوشتن لغات در زمان یادگیری واقعا تاثیر شگرفی بر تثیبت اون داره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط khansa ، محمدرضاپور ، Brightness
    (۱۳۹۳-۵-۹، ۱۲:۲۷ صبح)'محمدرضاپور' نوشته است: یه سوال دیگه برا زبان ارشد هم چیزی مثل تیک 8 کارشناسی وجود داره؟
    اگه نه پس اوقات مرده چه شکلی لغت کار کنیم ؟؟! کتاب 504 با اون اندازه رو دستمون بگیریم ؟

اگه وقت خوندن کتاب 504 رو ندارید میتونید فلش کارتشو تهیه کنید هر چند خود کتاب نمیشه... البته 
    فکر کنم کنکور زبانش فراتر از 504 باشه ها؟؟؟؟ یعنی اگه واقعا بخواید زبان رو خوب بزنید باید فراتر ا ز504 کار کنید.... 1100 و کتابهای تخصصی رشته خودمون......... شما خوب بخونید ولی زیادم نگران نباشید چون اصولا زبان سخت میاد  یه درصد نسبتا متوسط هم بهتون کمک می کنه ولی اگه درصدتون بالا باشه میتونه خیلی خوب باشه... شما خوب بخونید ولی نگران نباشید...... زبان قضیش یه مقدار با بقیه درسها فرق داره........
    [align=right]

پاسخ
     سپاس شده توسط محمدرضاپور
    دوستان جلد 5 کتاب سبز شهرداریها در رابطه با طرحهای شهری که فوق العاده مهمه واسه کنکور... 

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   5- tarahi shahti dar iran.pdf (اندازه: 437.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 30)

پاسخ
     سپاس شده توسط نجران ، romisa
    جلد 2 کتاب شهرداریها در رابطه با کاربری زمین شهری

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   2- karbari zamin shahri.pdf (اندازه: 339.76 KB / تعداد دفعات دریافت: 18)

پاسخ
    اینم جلد 11 کتاب شهرداریها مدیریت شهری ... شاید مفید باشه

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   jeld11.pdf (اندازه: 725.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 21)

پاسخ
    دوستان شاید گذاشتن این فایل یه کم زود باشه ولی به نظرم حتما این فایل رو داشته باشید و بخونید شاید مثل امسال ازش سوال بیاد که احتمالش زیاده..... نکات مهمش رو بخونید. گزیده نتایج سرشماری سال 90 

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   sarshomari90_nahaii.pdf (اندازه: 2.28 MB / تعداد دفعات دریافت: 43)

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، نجران ، romisa
    (۱۳۹۳-۵-۸، ۰۹:۴۷ عصر)'327' نوشته است: سلام دوستان، خب ظاهرا جلسه بدون اطلاع رسانی شروع شده[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] بدون مقدمه میرم سراغ بحث اصلی.

واسه مباحث  شهرسازی قراره با مبحث طرح های توسعه شهری شروع کنیم، واسه مبانی نظری هم تاریخچه برنامه ریزی شهری.

منابع بخش مباحث:

نظام برنامه ریزی و طرح های توسعه شهری، کتاب طرح و برنامه های بهزادفر، کتاب قوانین شورای عالی بخش های مربوط به قوانین طرح ها، شیوه تحقق طرح های توسعه شهری در ایران مهندسان شارمند جلد 1 و 2 ، کتاب سبز شهرداری ها جلد طرح های توسعه شهری.

سلام و درود
    مهندس سپاس از اینکه وقتتونو در اختیار ما قرار میدید، همونطور که احتمالاً سؤالِ خیلی از دوستان هم باشه ؛
    و برای سؤالات مدل امسال هم به نظر بنده بیشتر برای داوطلبانی که رشتشون شهرسازی بود امتیاز بود ؛ به نظرتون یکی که رشتش شهرسازی نیست چه منابعی و مطالعه کنه که اگر در کنکور 94 هم تاریخ تکرار شد " البته نه اون تاریخ ِ خودمون " [img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] و سؤالات زیاد به قول من یه جوری بود که نه از مدل بود و نه آمار (البته نظر منه ) و به روش تحقیقی که نمیدونم چی هست گرایش پیدا کرده بود ؛ رو پاسخ بدیم ؟؟
    و اما زبان .... فعلاً لغات رو بخونیم  دیگه ؟[img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]
    باید اینقدر مرور کنیم ، که سوالات آسون  رو هم با ضرس قاطع پاسخ بدیم ، و مشکوک نشیم مثل ِ من سر کنکور میگفتم این منم این نه منم  ،اصن یه وضی ..... به جای آنکه چندین کتاب بخوانید ، کتابهای خودتون رو چندین بار بخوانید[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]
    " من با توجه به شناختی که ازتون دارم ، [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img] ؛ پاسِخ میدین دیگه "

آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
     سپاس شده توسط E.Y.I
    نقل‌قول:
    سلام و درود
    مهندس سپاس از اینکه وقتتونو در اختیار ما قرار میدید، همونطور که احتمالاً سؤالِ خیلی از دوستان هم باشه ؛
    و برای سؤالات مدل امسال هم به نظر بنده بیشتر برای داوطلبانی که رشتشون 
    شهرسازی
     بود امتیاز بود ؛ به نظرتون یکی که رشتش 
    شهرسازی
     نیست چه منابعی و مطالعه کنه که اگر در کنکور 94 هم تاریخ تکرار شد " البته نه اون تاریخ ِ خودمون " 
    [تصویر:  4.gif]
     و سؤالات زیاد به قول من یه جوری بود که نه از مدل بود و نه آمار (البته نظر منه ) و به روش تحقیقی که نمیدونم چی هست گرایش پیدا کرده بود ؛ رو پاسخ بدیم ؟؟
    و اما زبان .... فعلاً لغات رو بخونیم  دیگه ؟
    [تصویر:  sigh.gif]
    باید اینقدر مرور کنیم ، که سوالات آسون  رو هم با ضرس قاطع پاسخ بدیم ، و مشکوک نشیم مثل ِ من سر کنکور میگفتم این منم این نه منم  ،اصن یه وضی ..... به جای آنکه چندین کتاب بخوانید ، کتابهای خودتون رو چندین بار بخوانید
    [تصویر:  ws17.gif]
    " من با توجه به شناختی که ازتون دارم ، 
    [تصویر:  ws3.gif]
     ؛ پاسِخ میدین دیگه "

واسه مدل و فنون من حقیقتا پارسال اصلا نخوندم، کتاب کاربرد مدل حکمت نیا رو گرفتم دستم و اوایلش رو خوندم و وقت هم بسیار اندک بود، دیدم مبحث مدل و فنون به شدت گسترده و فرار تشریف دارن، واسه همین کتاب رو گذاشتم کناره شب کنکور رندوم دو صفحه رو باز کردم و خوندم و فرداش تو کنکور دو تا تست مدل از همون دو صفحه اومد و تونستم بزنم. اما شما چون دارین زود شروع می کنین به نظرم حتما این کتاب رو بخونید.
    واسه زبان هم فعلا دایره واژگانتون رو افزایش بدین، صرفا واژه تنها نخونید، سعی کنید بتونید جملات رو هم معنی کنید از اواخر پاییز وارد بحث درک مطلب بشید.
    با جمله اخرتون موافقم.  خیلی از رتبه های دو رقمی و حتی تک رقمی امسال صرفا فقط و فقط خلاصه کتاب و جزوات کلاسی رو خوندن.
    من هم با شناختی که از شما دارم مطمئنم امسال جزء رتبه های برتر میشین، البته به شرط رعایت دو اصل مهم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

پاسخ
     سپاس شده توسط khansa ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,747 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,307 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,471 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,333 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: maral.msd
      مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,940 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: n.houresfand
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,184 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,116 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,798 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان