امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس
به نظر من به علاقه و استعدادتون نگاه کنید حالا که علاقتون به دوتاش زیاده ..ببینید تو کدومش قوی تر هستید طراحی یا برنامه ریزی. از لحاظ بازار کارم تقریبا شرایط دو تاشون مثل همه ... البته منم فکر کنم یه جاهایی طراحی شهریا کار برنامه ریزیها رو هم می تونند انجام بدند.... واسه کنکور ارشدم توجه داشته باشید که دوتاشون آزمون تشریحی دارند .. طراحی دست قوی و تحلیل خوب میخواد و کار جزیی ... برنامه ریزی هم تحلیل قوی میخواد و هم اینکه تو مرحله اولم آمار رو باید بخونید.... تو مرحله دومم باید تو مباحث جدید اطلاعات داشته باشید........ بازم به علاقه و استعدادتون نگاه کنید. موفق باشید دوست عزیز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، نجران
(۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۶:۳۸ عصر)'foroogh.r' نوشته است: کلا تفاوت بازار کار این دو به حدی نیست که بخواد روی نظرتون درمورد انتخاب رشته تاثیر بذاره... به نظر من فقط به علاقتون نگاه کنید در هر دو گرایش میتونه کار باشه یا نه.... ولی چیزی که هست و من تا اینجای کار دارم میبینم برنامه ریزیا کار طراحی کم میکنن ولی طراحیا هر دو کارو میکنن

به نظرم ازمون مرحله 2 طراحی سخت تر از برنامه باشه !!؟ درسته؟
شما خودتون طراحی هستین یا برنامه؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    [img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img]

پاسخ
    سلام بر شما
    من طراحی میخونم 1 سال دیگه دارم.. بله کلا طراحی قبول شدنش سخت تره مهندس و تلاش بیشتری هم میخواد خصوصا واسه مرحله دوم. ظرفیت کمتری هم میگیرن برای مثال رتبه 150 تو برنامهریزی خوبه و تو طراحی متوسط و احتمال قبولی کمتر.. توی امتحان برنامهریزی اتفاقات عجیب غریب زیاد نمیوفته ولی تو طراحی تا دلتون بخواد... ولی از نظر بازار کار فرق چندانی ندیدم تا حالا!! سر کارم به همین منواله... کلا به کسایی که معمارین پیشنهاد میکنم ارشد هم برن معماری بسیار موفق تر خواهند بود.. واسه نظام مهندسیم چه طراحی باشی چه برنامهریزی فرقی نداره کارت میشه تفکیک اراضی و تازگیم تطبیق نقشه داره اضافه میشه...موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.marziye ، 327 ، alireza ، khansa
    Smile 
    ممنون از شما مهندس فروغ[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    [img]/images/smilies/sheklak/18.gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,750 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,030 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,616 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,884 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,530 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,432 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,152 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان