امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل سوالات مرحله دوم برنامه ریزی شهری 30 خرداد 93
سلام ابتدا سوال را از لینک زیر دانلود کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=22256
حال تحلیل خودتون را ارائه دهید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
حتما خیلی خوب بودید یا خیلی بد!

پاسخ
حدود 100 بازدید و بازدید AliReza (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۷:۴۷ عصر)، Sahab (دیروز, ۰۵:۳۶ عصر)، haydariyan (دیروز, ۰۱:۳۲ صبح)، تیلور (دیروز, ۰۲:۳۳ صبح)، Brightness (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۹:۱۹ عصر)، a6268861 (دیروز, ۰۲:۰۸ عصر)، mj.noori1992 (دیروز, ۱۲:۰۶ صبح)، Saeedm (۱۳۹۳-۴-۴, ۱۰:۵۸ عصر)، sas.mmt (دیروز, ۱۰:۴۸ صبح)، najme (دیروز, ۱۰:۱۹ صبح)، 327 (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۹:۳۰ عصر)، amir223 (دیروز, ۰۱:۴۴ عصر)، elnaz.h (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۹:۲۷ عصر)، javad jamshidi (دیروز, ۱۰:۲۹ عصر)، hero (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۹:۳۳ عصر)، منصور91 (دیروز, ۰۸:۵۴ صبح)، rahmaninezhad (دیروز, ۱۰:۲۶ صبح)، mpm7030 (دیروز, ۰۲:۵۱ صبح)، z.s (۱۳۹۳-۴-۴, ۱۰:۱۰ عصر)، golnushhh (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۸:۵۱ عصر)، F.YOU (امروز, ۱۱:۳۴ صبح)، مهرسان (دیروز, ۱۱:۴۵ صبح)، roza* (دیروز, ۰۷:۳۲ عصر)، مادرید (۱۳۹۳-۴-۴, ۱۱:۵۲ عصر)، maryam.s (۱۳۹۳-۴-۴, ۰۶:۱۳ عصر)، lllshahablll (دیروز, ۰۳:۳۹ عصر)، sh.farajzadeh (۱۳۹۳-۴-۴, ۱۱:۴۵ عصر)

پاسخ
جسارتا نقشه اش کجاست؟
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۶، ۱۱:۴۸ صبح)maryam taban نوشته است: جسارتا نقشه اش کجاست؟
نقشه را نداریم ولی داوطلبین میتونند تحلیل هاشون را ارائه دهند.

پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban
ببخشید چون ناشی بودم گفتم :) ممنون از تمام زحماتتون

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۶، ۰۱:۲۷ عصر)maryam taban نوشته است: ببخشید چون ناشی بودم گفتم :) ممنون از تمام زحماتتون
خواهش میکنم حداقل شما سوال کردید داوطلبین چرا سوالی نمی پرسند!

پاسخ
نقشه این سوال رو ندارید ؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۱:۰۰ عصر)farzaan نوشته است: نقشه این سوال رو ندارید ؟؟

خیر متاسفانه

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۱:۰۳ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۱:۰۰ عصر)farzaan نوشته است: نقشه این سوال رو ندارید ؟؟

خیر متاسفانه

ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,193 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,381 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان