امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه پیشنهادی برای کنکور 94
(۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۷:۵۴ صبح)'ریحانه' نوشته است: سلام دوستان با عرض معذرت فراوان به خاطر مشکلی که برام پیش اومد نتونستم به برنامه ادامه بدم
اگر موافق باشین از شنبه هفته آینده دوباره برنامه رو شروع کنیم

فکر کنم لازم نباشه از اول شروع کنیم. چون ادامه برنامه را مهندس Alireza تا هفته نهم گذاشته اند. البته این هفته که هفته دهم هست هنوز برنامه نداره! به نظر من از هفته آینده برنامه را به همین منوال ادامه بدهیم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۳-۶-۱۲، ۱۱:۴۶ صبح)'moienian' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۷:۵۴ صبح)'ریحانه' نوشته است: سلام دوستان با عرض معذرت فراوان به خاطر مشکلی که برام پیش اومد نتونستم به برنامه ادامه بدم
    اگر موافق باشین از شنبه هفته آینده دوباره برنامه رو شروع کنیم

فکر کنم لازم نباشه از اول شروع کنیم. چون ادامه برنامه را مهندس Alireza تا هفته نهم گذاشته اند. البته این هفته که هفته دهم هست هنوز برنامه نداره! به نظر من از هفته آینده برنامه را به همین منوال ادامه بدهیم...

پس لازمه از مهندس Alireza تشکر خاص داشته باشم
    که جای منو پر کردن
    اگه لطف کنید و منو کامل در جریان چند هفته ای که گذشت قرار بدید میتونیم کارو ادامه بدیم به علاوه اینکه هر هفته خلاصه های هفته های گذشته رو هم روی سایت قرار میدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness
    سلام مهندس ریحانه شماکجا قبول شدین؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۰:۲۹ صبح)'bahare23' نوشته است: سلام مهندس ریحانه شماکجا قبول شدین؟؟

سلام دوست عزیز
      من دانشگاه شیراز قبول شدم

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      (۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۱:۲۲ صبح)'ریحانه' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۰:۲۹ صبح)'bahare23' نوشته است: سلام مهندس ریحانه شماکجا قبول شدین؟؟

سلام دوست عزیز

تبریک ریحانه جان،موفق باشی

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۱:۲۵ صبح)'Brightness' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۶-۱۵، ۱۱:۲۲ صبح)'ریحانه' نوشته است:

سلام دوست عزیز

تبریک ریحانه جان،موفق باشی

ممنون عزیزم
      امیدوارم که شما هم نتیجه تلاشهاتونو ببینید

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      تبریک میگم ایشالا موفق باشین

پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۶:۵۹ عصر)'bahare23' نوشته است: تبریک میگم ایشالا موفق باشین

ممنون بهار جان
      شما هم همین طور

پاسخ
      سلام مهندس ریحانه عزیز...ممنون از راهنمایی های خیلی عالیت....با توجه به اینکه خیلی دقیق و با حوصله کا رمیکنید فک نمیکنید که جای جزوه زبان خیلی خالیه...حداقل چیزی رو معرفی کنید...یا یه جوری بالاخره بیاریدش تو کار.....یه صحبتی ازش بکنید....من تازه میخام با برنامه هاتون شروع کنم...همراهتون هستم تا اخرش ...ایشالله با کمک شما نتیجه بگیریم

آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      (۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۴۹ عصر)'shabiii' نوشته است: سلام مهندس ریحانه عزیز...ممنون از راهنمایی های خیلی عالیت....با توجه به اینکه خیلی دقیق و با حوصله کا رمیکنید فک نمیکنید که جای جزوه زبان خیلی خالیه...حداقل چیزی رو معرفی کنید...یا یه جوری بالاخره بیاریدش تو کار.....یه صحبتی ازش بکنید....من تازه میخام با برنامه هاتون شروع کنم...همراهتون هستم تا اخرش ...ایشالله با کمک شما نتیجه بگیریم

سلام دوست عزیز حق با شماست
      زبان درسیه که اغلب از قلم می افته چه از طرف کسانی که ازش واهمه دارن و چه کسانی که فکر میکنن زبانشون به اندازه کافی خوب هست
      فکر میکنم بهترین کار شروع کتاب 504 هست
      فایل کتاب رو روی سایت میذارم

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,736 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,256 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,962 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,976 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,720 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,045 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,505 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,681 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,339 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان