امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه پیشنهادی برای کنکور 94
(۱۳۹۳-۴-۶، ۱۰:۱۷ عصر)زمردیان نوشته است: ممنون مهندس
اگر با برنامه آزمون های ایران شهرساز هم هماهنگی بشه خیلی خوب میشه
من در جریان برنامه آزمون ها نیستم
اگر در جریان قرار گرفتم به روی چشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۶، ۱۰:۵۰ عصر)ریحانه نوشته است:
(۱۳۹۳-۴-۶، ۱۰:۱۷ عصر)زمردیان نوشته است: ممنون مهندس
اگر با برنامه آزمون های ایران شهرساز هم هماهنگی بشه خیلی خوب میشه
من در جریان برنامه آزمون ها نیستم
اگر در جریان قرار گرفتم به روی چشم
برنامه آزمون روز 15 تیر مشخص می شود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۳، ۰۶:۳۳ عصر)ریحانه نوشته است:
از 14 تیر به امید خدا یه برنامه 20 هفته ای رو شروع میکنیم که تا پایان آبان ادامه داره.
تا دوستان بتونن از اول آذر به تست زدن و مرور مطالب برسن و احیانا اگر مطلبی رو جا انداختن بخونن.
این برنامه مباحث عمومی ، مبانی نظری معماری ، تاریخ ایران ، تاریخ جهان و تحلیل فضای شهری رو پوشش میده و زحمت سیر اندیشه ها و زبان رو باید خود دوستان در طول برنامه بکشن و طبق برنامه ریزی خودشون به مرور بخونن. البته در طول برنامه خلاصه ای از نکات مهم سیر اندیشه ها در اختیار دوستان قرار میگیره ولی از مطالعه منابع اصلی غفلت نکنید.
در این 20 هفته هر شنبه مباحث اون هفته و منابع مفید برای مطالعه ارائه میشه و اگر منابع الکترونیکی در رابطه با مباحث هفته وجود داشته باشه پیوست میشه.
و هر پنجشنبه خلاصه ای برای مرور دوستان و تاکید بر نکات مهم در سایت قرار داده میشه.
امیدوارم از این فرصت نهایت استفاده رو ببرید و اگر چیزی به نظرتون میرسه حتما گوشزد کنید .
در طول برنامه بعضی هفته ها مطالب سبک تر هستند ، از این فرصت برای جبران مطالبی که نرسیدین بخونید استفاده کنید.
وای چه عالی67
ممنون از پیشنهادتون، تا حد توانم منم هستم
به امید خدا پیش بریم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۷، ۱۰:۲۸ صبح)maryam taban نوشته است:
(۱۳۹۳-۴-۳، ۰۶:۳۳ عصر)ریحانه نوشته است:
از 14 تیر به امید خدا یه برنامه 20 هفته ای رو شروع میکنیم که تا پایان آبان ادامه داره.
تا دوستان بتونن از اول آذر به تست زدن و مرور مطالب برسن و احیانا اگر مطلبی رو جا انداختن بخونن.
این برنامه مباحث عمومی ، مبانی نظری معماری ، تاریخ ایران ، تاریخ جهان و تحلیل فضای شهری رو پوشش میده و زحمت سیر اندیشه ها و زبان رو باید خود دوستان در طول برنامه بکشن و طبق برنامه ریزی خودشون به مرور بخونن. البته در طول برنامه خلاصه ای از نکات مهم سیر اندیشه ها در اختیار دوستان قرار میگیره ولی از مطالعه منابع اصلی غفلت نکنید.
در این 20 هفته هر شنبه مباحث اون هفته و منابع مفید برای مطالعه ارائه میشه و اگر منابع الکترونیکی در رابطه با مباحث هفته وجود داشته باشه پیوست میشه.
و هر پنجشنبه خلاصه ای برای مرور دوستان و تاکید بر نکات مهم در سایت قرار داده میشه.
امیدوارم از این فرصت نهایت استفاده رو ببرید و اگر چیزی به نظرتون میرسه حتما گوشزد کنید .
در طول برنامه بعضی هفته ها مطالب سبک تر هستند ، از این فرصت برای جبران مطالبی که نرسیدین بخونید استفاده کنید.
وای چه عالی67
ممنون از پیشنهادتون، تا حد توانم منم هستم
به امید خدا پیش بریم
پر انرژی باشید.
با توکل به خدا شروع کنید.
در کنارتون هستیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
دوستان عزیز نگران هماهنگی برنامه با آزمون های ایران شهرساز نباشید.

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۴، ۱۰:۲۱ صبح)khansa نوشته است: درود دوست من 67
سپاس ، منم منتظرم و چند تا تجربه از حادثه ی تلخ کنکور سال پیش دارم برای دوستان که دلیل شکست خودمو توی مواردی میبینم که دوست دارم بهتون بگم ...
اول از همه من به حرف مهندسا گوش ندادم و استرسمو مهار نکردم .... و دلیل اصلی شکستم استرس سر آزمون بود چون بعد آزمون میدونستم که پاسخ سوالات آسونو اشتباه زدم با اینکه مسلط بودم که جواب درست چیه...
بیایید کنار هم از خوندن لذت ببریم همین واقعا اگه ممکنه ، یه برنامه ای برای مهار استرس هم چیده بشه عالی میشه و قوت قلب بگیریم که البته همش برمیگرده به بزرگی هدف :)
پیشنهادم اینه که این قسمت اصلی سایت که در اون از رشته های معماری و گرایشهای دیگه و عمومی هم استفاده میشه و به دلیل جامع بودن و حجم بالای مخاطبان و مسئله ی مهم کنکور برنامه های کنکور توی سایت اسکیس دنبال بشه و اونجا مثل سال پیش با هم ارتباط و جو درسی برقرارتر بشه حداقلش اونجا من آرامش دارم و خوب این فقط یک پیشنهاده ،
من خودم گرایشم برنامه ریزی هست چیزی که توی برنامه ریزی شهری با توجه به اینکه رشتم اصلاً شهرسازی نبود و بهش رسیدم اینه که باید برای خوندن در این گرایش ، دروس و مطالب و دسته بندی کرد و هر مبحث رو از کتابای مختلف بتونیم تشخیص بدیم و اونا رو کنار هم دسته بندی کنیم و خلاصه نوشتن از یک کتاب جدا به تنهایی بدون دسته بندی مطالب گمان نکنم مفید باشه.... و برای زبان حتماً از همین الان باید شروع کنیم من خودم زبان رو خالی گذاشتم و واقعاً اشتباه کردم و از هیچی نترسیم... کتابهای اصلی رو خوندنشون رو به محض آغاز برنامه شروع کنیم و دوره کنیم و سعی کنیم جمع بندی هم داشته باشیم که بدونیم چیکار کردیم... از گستردگی مطالب هم ترس نداشته باشید نگید منابع زیاده خیلی از کتابا موضوعاتشون یکسانه و واقعاً شیرین....
این تجربه ی من هست ، که خوب بر پایه ی کارایی که باید انجام میدادم و ندادم پایه گذاری شده و به تشخیص یک شکست خوردست اگه دوستانی که موفق شدند فکر میکنند اشتباه میگم حتماً برای دوستان هم پیاله ای Ws3 تصحیح کنند....
در خدمتتون هستم ، اگه تاپیک طراحی شهریه که پوزش میخوام اینجا رو پیدا کردم نوشتم دیگه...Ws17

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نقل‌قول:
    (۱۳۹۳-۴-۴، ۱۰:۲۱ صبح)khansa نوشته است: درود دوست من 67
    سپاس ، منم منتظرم و چند تا تجربه از حادثه ی تلخ کنکور سال پیش دارم برای دوستان که دلیل شکست خودمو توی مواردی میبینم که دوست دارم بهتون بگم ...
    اول از همه من به حرف مهندسا گوش ندادم و استرسمو مهار نکردم .... و دلیل اصلی شکستم استرس سر آزمون بود چون بعد آزمون میدونستم که پاسخ سوالات آسونو اشتباه زدم با اینکه مسلط بودم که جواب درست چیه...
    بیایید کنار هم از خوندن لذت ببریم همین واقعا اگه ممکنه ، یه برنامه ای برای مهار استرس هم چیده بشه عالی میشه و قوت قلب بگیریم که البته همش برمیگرده به بزرگی هدف :)
    پیشنهادم اینه که این قسمت اصلی سایت که در اون از رشته های معماری و گرایشهای دیگه و عمومی هم استفاده میشه و به دلیل جامع بودن و حجم بالای مخاطبان و مسئله ی مهم کنکور برنامه های کنکور توی سایت اسکیس دنبال بشه و اونجا مثل سال پیش با هم ارتباط و جو درسی برقرارتر بشه حداقلش اونجا من آرامش دارم و خوب این فقط یک پیشنهاده ،
    من خودم گرایشم برنامه ریزی هست چیزی که توی برنامه ریزی شهری با توجه به اینکه رشتم اصلاً شهرسازی نبود و بهش رسیدم اینه که باید برای خوندن در این گرایش ، دروس و مطالب و دسته بندی کرد و هر مبحث رو از کتابای مختلف بتونیم تشخیص بدیم و اونا رو کنار هم دسته بندی کنیم و خلاصه نوشتن از یک کتاب جدا به تنهایی بدون دسته بندی مطالب گمان نکنم مفید باشه.... و برای زبان حتماً از همین الان باید شروع کنیم من خودم زبان رو خالی گذاشتم و واقعاً اشتباه کردم و از هیچی نترسیم... کتابهای اصلی رو خوندنشون رو به محض آغاز برنامه شروع کنیم و دوره کنیم و سعی کنیم جمع بندی هم داشته باشیم که بدونیم چیکار کردیم... از گستردگی مطالب هم ترس نداشته باشید نگید منابع زیاده خیلی از کتابا موضوعاتشون یکسانه و واقعاً شیرین....
    این تجربه ی من هست ، که خوب بر پایه ی کارایی که باید انجام میدادم و ندادم پایه گذاری شده و به تشخیص یک شکست خوردست اگه دوستانی که موفق شدند فکر میکنند اشتباه میگم حتماً برای دوستان هم پیاله ای Ws3 تصحیح کنند....
    در خدمتتون هستم ، اگه تاپیک طراحی شهریه که پوزش میخوام اینجا رو پیدا کردم نوشتمسلام این برنامه ای که دارید میگید از کجا بلید بگیرمش؟"...Ws17

پاسخ
    سلام این برنامه که میگید از کجا باید یگیرمش؟

پاسخ
    سلام با عرض خسته نباشید مهندس ریحانه در ابتدا باید بخاطر برنامه شما از صمیم قلب تشکر کنم ولی یه خواهش یا یه پیشنهاد داشتم اگر صلاح دونستین در برنامه که ارائه می کنید برای افرادی مئل من که سره کار میرن یا سربازن و تا 4 5 مشغولا هم یه ملاحظه تو برنامه اگر خواستین انجام دهید ممنون میشم که شرایط افرادی مئل منم درک کنید.بازم ممنون و مشتاق 14 تیر هستم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۴-۹، ۱۱:۰۳ عصر)hossein11 نوشته است: سلام با عرض خسته نباشید مهندس ریحانه در ابتدا باید بخاطر برنامه شما از صمیم قلب تشکر کنم ولی یه خواهش یا یه پیشنهاد داشتم اگر صلاح دونستین در برنامه که ارائه می کنید برای افرادی مئل من که سره کار میرن یا سربازن و تا 4 5 مشغولا هم یه ملاحظه تو برنامه اگر خواستین انجام دهید ممنون میشم که شرایط افرادی مئل منم درک کنید.بازم ممنون و مشتاق 14 تیر هستم.
      دوست عزیز سلام
      کمتر کسی هست که تمام هفته رو وقت خالی برای درس خوندن داشته باشه
      حتی اگر باشه اتفاقای غیر منتظره کم نیستن
      برنامه ای که ما به شما پیشنهاد میدیم کاملا منعطفه.
      به نحوی که ما مباحثی رو برای مطالعه یک هفته به شما پیشنهاد میدیم و منابعش رو تا حد امکان تعیین میکنیم
      اینکه شما چه روزایی از هفته یا ساعاتی از روز رو به درس خوندن اختصاص بدین کاملا به اختیار خودتونه
      اگر روزتون پره شب رو به مطالعه اختصاص بدین
      بهتون قول میدم ظرف یکی دو هفته اول به ثبات میرسید و میتونید برای خودتون یه برنامه کاربردی بریزید
      نگران نباشید و پر انرژی شروع کنید.
      ما در کنارتون هستیم.
      موفق باشید.

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,741 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,256 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,962 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,977 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,721 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,046 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,522 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,681 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,339 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان