امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک داغ....جواب اولیه آزمون اسکیس طراحی شهری 1393-30 خرداد
جواب اولیه آزمون اسکیس طراحی شهری 1393-30 خرداد
با تشکر از مهندس مرضیه

روی تصویر زیر کلیک کنید:

[تصویر:  iranshahrsaz.com_جواب-اسکیس-طراحی-شهری93...شهرساز.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani? ، maryam taban ، godonly.
عالی... یک دنیا ممنونم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
من اصلا شناخت انجام ندادم :( آخه تو سوال که شناخت نخواسته بود!!!!!! :(
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۱:۲۴ عصر)maryam taban نوشته است: عالی... یک دنیا ممنونم
سلام41

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۱:۲۴ عصر)maryam taban نوشته است: عالی... یک دنیا ممنونم
سلام41

پاسخ
سلام
من رتبه مرحله اولم 440 شده
مرحله دومم:
سوال اولو پرسپکتیو و پلانشو تقریبا خوب زدم
سوال پلاک بندیارو هم کامل و خوب جواب دادم و از خیابون بالا هیچ دسترسی نگرفتم و جهت پلاکامم درسته و تعدادشم 50 تا شد
شیت دید پرندمم که شیت دوم بود هیچ فرآیند و شناختی نبستم :((( اما طرح دید پرندم خوب شد
شیت آخرمم عالی شد به نظر خودم ...هم پلانش هم دید انسانیش
به نظرتون امیدی به قبولی تو دانشگاهای شبانه داشته باشم ؟؟:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من از هرکی میشنوم یه مرکز محله با تمام کاربری های مورد نیازش گذاشته مثلا مسجد!!!!!!! نمی فمم خب 50 تا واحد مسکونی در حد زیرمحلس نه محله!!!!!!!!!!! یه محله باید بین 400 تا 1000 واحد مسکونی داشته باشه!!!! من فقط یه تعداد تجاری در حد زیرمحله تعریف کردم و مسجد و ... نذاشتم!!!! آیا واقعا واسه 50 تا واحد مسکونی که در حد یه پروژه طرح 5 مسکونی معماریه باید مسجد گذاشت؟؟؟؟!!!!!!!!!!13

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,942 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,338 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان