امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس
وقت خوش
سوالی داشتم که نمیدونم کدوم قسمت باید مطرح کنم
یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی نوسازی" که زیر میجموعه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستند کدومیک بیشتر به GIS شبیه هستند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
آمایش شهری بعد مدیریت شهری/رشته های جغرافیا اکثرا واحد GIS دارند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط golnushhh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت alireza 1 1,351 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,916 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,881 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,786 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,200 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: leila
  تراز طراحی شهری علوم تحقیقات godonly. 4 1,765 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۰:۲۵ عصر
  پرسشنامه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری elahian 1 2,517 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,563 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  من میخواستم مرحله دوم برنامه ریزی تو سازمان سنجش ثبت نام کنم اما اصلا نمی تونم پیدا ک alireza 1 1,101 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان