امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول 94 گرایش برنامه ریزی شهری
سلام
دوستانی که برای کنکور سال 1394 برنامه ریزی شهری آماده میشوید لطفا سوالاتتون را در این تاپیک بزارید

تذکر:

1-از ارسال سوالات تکراری بپرهیزید.

2-برای تشکر فقط دکمه تشکر و اگر بیش از تشکر به شما کمک شده اعتبار و اگر بیشتر{بعد از زدن سپاس و دادن اعتبار} نوشتاری تشکر کنید.
3- در صورتی که میتونید جواب دوستان را بدهید وارد بحث شوید و از ارسالهای منحرف کننده خودداری کنید.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط E.Y.I ، Brightness ، maryam taban ، ایلیا ، sh.farajzadeh
با سلام و تبریک به شما مهندس فرهیخته
برای شروع....من بعد امتحانا میخوام درسو شروع کنم....لطفا5 کتابی که اول باید بخونیم(همونایی که خودتون خوندین:D) رو معرفی کنید
با تشکر

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط alireza ، jina
Up...

(۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۹:۵۱ صبح)elnaz.h نوشته است: با سلام و تبریک به شما مهندس فرهیخته
برای شروع....من بعد امتحانا میخوام درسو شروع کنم....لطفا5 کتابی که اول باید بخونیم(همونایی که خودتون خوندین:D) رو معرفی کنید
با تشکر

با اجازه سایر اساتید بزرگوار تجربیاتی در این یک سال کسب کردم رو به مرور در اختیار علاقمندان میذارم
ابتدا بگم جوری برنامه ریزی کنید که تمام دروس در برنامه مطالعاتی تون قرار داشته باشه

برای زبان
: کتاب لغت 504 و بعد essential words for toefl

آمار و روش ها : کتاب آمار طورانی پارسه اگر یکم آمار ضعف دارید ابتدا کتاب آمار رنجبران برای مدیریت و حسابداری و ... رو بخوانید

تاریخ
: کتاب تاریخ شکل شهر موریس یا شار تا شهر ( دو هفته تاریخ جهان بخونید دوهفته تاریخ شهر ایران)

مبانی برنامه ریزی شهری شیعه
دوستانی که زودتر می خواهند شروع کنند فعلن این کتاب ها رو مطالعه کنید هفته اول تیر لیست کامل کتاب رو بر روی سایت قرار میدم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، E.Y.I
ان شاالله بعدا ز مرحله وم رتبه های برتر جواب شما را خواهند داد

بدرخواست اعضا آپ شد.

سلام مهندس.کی منابع رو در سایت قرار میدین؟

آخرین ارسال های من :
سلام منتظر منابع هستیم

آخرین ارسال های من :
سلام دوستان. کسی علاقه ای به تشکیل دادن گروه یا برنامه ریزی هماهنگ نداره؟

سلام .آقای مهندس موسوی.کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین که در سایت قرار داده شده رو دانلود کنیم.کفایت میکنه؟ یا حتما باید خود کتاب تهیه بشه؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 737 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,300 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان