امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا
مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ای ثبت نام نکردند و از سایت استفاده بالایی بردند نظر شما؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، صبااا ، atelieahjam ، najme
منم واسه آزمون تشریحی ارشد آزاد که دیروز بود واقعا از سایت استفاده کردم
ممنون از سایت خوبتون و زحماتتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، atelieahjam
ممنون از سایت خوبتون واقعا عملکرد ایران شهرساز برای بچه های معماری و شهرسازی خوب بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، atelieahjam
من خودم به شخصه درمورد مرحله دوم تقریبا هیچی نمیدونستم ولی با آشنا شدن با ایرانشهرساز با همه اصولش آشنا شدم. به جرأت میگم که ایرانشهرساز برای من یه کلاس رایگان بود و بی منت کمک میکرد
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، atelieahjam
up...

پاسخ
up...

پاسخ
up..

پاسخ
up...

پاسخ
واقعا جا داره که از زحمات شما قدردانی بشه، بی منت زحمت میکشید، تشکر و سپاس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بازم آپ....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,640 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان