امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون 93
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1393 میباشد

سلام مهندس shb**

تبریک به شما که توانستید رتبه 29 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 29 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.
1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟
2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 29 بیاورید؟
7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
9- ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز
10- آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایت تخصصی اسکیس را هم درج کنید.
14- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
15- و سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟
موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تبریک به شما که توانستید رتبه 29 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 29 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.
1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟
2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟معدل17.40
3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟مطالعه ی کامل منابع
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟از4 آبان ماه تا زمان کنکور
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)خیر
6-چه عاملی باعث شد شما درآزمونامسال رتبه 29 بیاورید؟مطالعاتی که در طول دوره کارشناسی داشتم و دوره ی منابع
7-برنامه ریزی شما برایآزمونبعدی چیست؟برنامه ی خاصی نیست.فقط تمرین
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند درآزمون1394 شرکت کنند دارید؟خیلی امیدوار باشند.چون واقعا موفقیت تو کنکور ارشد خیلی ساده بدست می آد.فقط کافیه منابع رو بخونند و سوالات سال های گذشته رو حتما مد نظر داشته باشند.
9- ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز.خیلی خوب بود.با آرزوی پیشرفت های آتی و بالاتر رفتن سطح سایت
10- آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد بله.بویژه در انتخاب منابع مهم و اولویت بندیشون برای خوندن و همچنین یه سری خلاصه و نکاتی که واقعا تو زمان کم کاربرد دارند.دوستان ارشدی هم که اینجا مشاوره میدن قطعا خیلی تاثیر گذارند.
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟فقط باید تلاششون بیشتر باشه و وقت بیشتری بزارند.
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایتتخصصیاسکیس
را هم درج کنید.
14- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟منابع رو من خودم نرسیدم کامل بخونم ولی با بحثایی که تو سایت ایران شهرساز از بچه ها شنیدم اولویت بندی کردم و مهم تریناشون رو خوندم.پیشنهاد میکنم از بحثایی که تو تاپیکای معرفی منابع شده استفاده کنند و با توجه به شرایط و رشته شون اولویت بندی کنند.
15- و سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟خلاصه نویسی برای اونایی که از تابستون شروع میکنن خیلی میتونه مفید باشه.ولی من خودم صرفا از عناوین مهم و زیرتیترهای کتابا خلاصه برداری میکردم و موقع مرور واقعا با این خلاصه ها میتونستم انسجام مطالبو تو ذهنم بیشتر کنم و قطعا به یادگیری راحت تر کمک میکنه.
موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، jina ، a.rahmani? ، نجران ، Sepehr ، parisa72
بدرخواست مکرر اعضا آپ شد

پاسخ
 سپاس شده توسط parisa72
[تصویر:  paperclip.gif]فروش ویژه...پکیج ویژه کنکور ارشد طراحی  شهری با 54 جزوه کلاسی و خلاصه کتب مهم-ویرایش 1

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,872 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,209 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,502 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,692 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,539 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان