امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد
به نظر منم سوالات تاریخ راحت بود و مباحث و مبانی غیر استاندارد.

تشریحیم تقریبا راحت بود
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، صبااا
احسان سوالا رو یه سریشو گذاشتم نظرتو بگو توئم درمورد جوابا.ضمن اینکه اون شهر باغ در باغ رو کاش گیر میدادم پیدا میکردیم.صبا و احسان نزدید این سوال شهر باغ در باغ رو ؟من زدم کاشان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، صبااا
بعد یه سوال زبان و ریاضی دارم روم نمیشه ولی میخوام مطمئن شم میپرسم -_-
معنی economic of scale رو چی زدین؟
ریاضی هم اون سوال احتمال که مهره سفید و سیاه بود رو چند دراوردین؟

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)sara.k نوشته است: احسان سوالا رو یه سریشو گذاشتم نظرتو بگو توئم درمورد جوابا.ضمن اینکه اون شهر باغ در باغ رو کاش گیر میدادم پیدا میکردیم.صبا و احسان نزدید این سوال شهر باغ در باغ رو ؟من زدم کاشان

آخ دست رو دلم نذار102 این سوال باغ در باغ رو که دیدم حسرتی خوردم که نگو102 گفتم ای کاش همه سوالات 92 رو با هم چک میکردیم17

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
سوال زبان که من زدم مقیاس اقتصادی یخورده گمراه کننده بود سوالش.

ریاضی رو من رو مسئله هاش وقت نذاشتم بجاش واسه تشریحی بیشتر وقت گذاشتم ترسیدم کم بیارم وقت تشریحی رو.

البته در کل ریاضی رو نخونده بودم زیاد

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
من قشنگ قلبم درد گرفت چون اون یکی درسا رو خراب کرده بودم:)) یکی هم پذیذه شهر زیست محیط نمیدونم چی .اونم تکراری بود.ولی من کلی تو و صبا رو دعا کردم که جووابای مباحثو درواردین اون چندتایی که مشترک بود رو زدم
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۱ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)sara.k نوشته است: احسان سوالا رو یه سریشو گذاشتم نظرتو بگو توئم درمورد جوابا.ضمن اینکه اون شهر باغ در باغ رو کاش گیر میدادم پیدا میکردیم.صبا و احسان نزدید این سوال شهر باغ در باغ رو ؟من زدم کاشان

آخ دست رو دلم نذار102 این سوال باغ در باغ رو که دیدم حسرتی خوردم که نگو102 گفتم ای کاش همه سوالات 92 رو با هم چک میکردیم17

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۵ عصر)sara.k نوشته است: من قشنگ قلبم درد گرفت چون اون یکی درسا رو خراب کرده بودم:)) یکی هم پذیذه شهر زیست محیط نمیدونم چی .اونم تکراری بود.ولی من کلی تو و صبا رو دعا کردم که جووابای مباحثو درواردین اون چندتایی که مشترک بود رو زدم

آره باز خداروشکر چندتاشو درآوردیمWs17

پاسخ
در کنفرانس ریودوژانیرو کدامیک تولید شده؟
21
آخرین ارسال های من :

پاسخ
:)))))))))
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۱۰ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۵ عصر)sara.k نوشته است: من قشنگ قلبم درد گرفت چون اون یکی درسا رو خراب کرده بودم:)) یکی هم پذیذه شهر زیست محیط نمیدونم چی .اونم تکراری بود.ولی من کلی تو و صبا رو دعا کردم که جووابای مباحثو درواردین اون چندتایی که مشترک بود رو زدم

آره باز خداروشکر چندتاشو درآوردیمWs17

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۴۱ عصر)sara.k نوشته است: بچه ها جواب اینا رو هم میگید؟
برنامه ریزی شهریبه صورت سیستماتیک به چه علت و در چه دورانی شکل گرفت؟
چه چیزی سبب میشود زمین به عنوان یک کالای یا یک کالای صنعتی متفاوت باشد؟
کدام مورد همیشه به صورت 1 شهر مستقل و بزرگ مورد توجه بوده و استثنائا بیان کننده توانایی و احساس ملی در کشور است؟
سه عنصر تشکلی دهنده توسعه پایدار؟
در کنفرانس ریودوژانیرو کدامیک تولید شده؟
واحد اموزشی دبیرستان با کدامیک از فعالیت ها سازگاری کمتری دارد؟
--------------------بالاخره اون پلازا میشه یا کلیسا؟

به ترتیب میگم:

من بعد قرن بیستم رو زدم به خاطر همون مبحث نظریه شهر انسانی پتریک گدس و اینا

اینم گزینه یک زدم چون به نطرم اینکه زمین یه سرمایه اجتماعی باشه منطقی تره

پایتخت رو زدم

زیست محیطی و اجتماعی و اقتصادی

مسکونی

اینم پلازا میشد به نظرم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,085 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,803 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,459 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,049 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,633 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,905 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,717 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 985 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان