امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد
مرسی .پس من قید قبولی رو باید بزنم با این اوصاف -_- شماها سراسری هم شرکت کردید؟من چقد زبان بد زدم ریاضی هم امیدم این بود که خوب میزنم اگه امار و ریاضی باشه ولی غافلگیر شدم نزدیک 5/6 تاش فقط امار و ریاضی بود گمونم.حیف شد.هووووم
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۱۰:۲۸ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۱۰:۰۶ عصر)صبااا نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۸:۰۵ عصر)sara.k نوشته است: خواهش میکنم اقا علیرضا
مرسی صبا جون :* یه دو سه تا سوال بود که اتفاق نظر روش نبود میخواستم مطمئن بشم چون احتمالش هست منفی شه درصدم خیلی بد میشه -_-
صبا جون سوال یه سوال ریاضی و زبانم دارم میدونی شما؟زبان اون econimimc of scale همون مقیاس اقتصادی زدید؟بعد ریاضی اون سوال مهره ها رو چند در اوردید احتمالشو؟
بعد در کل نظرتون درمورد سوالای زبان و ریاضی چی بود؟رشته برنامه ریزی.از نظر شما که خونده بودید اسون بود یا سخت؟

مقیاس اقتصادی زدم
به نظرم تاریخ و مبانی و مباحث راحت تر از پارسال بود زبان سخت نبود اما از پارسال سخت تر بود آمارم باید بگم من خیلی روش وقت نذاشته بودم اما خب زیاد سوالاتش به ریاضی شبیه نبود!!!سواله مهره هارو جواب ندادم
در کل سوالات دانشگاه آزاد برنامه ریزی شده نیست مثلا پارسال تمام سوالات عمومی از طرح جامع تهران بود که اگه کسی نخونده بودش باید قید قبولی رو میزد ولی هرسال از آخرین سرشماری حتما سوال میدن
راستی سوال آخر آمار جوابش میشد برنامه ریزی مشارکتی؟؟؟

آره برنامه ریزی مشارکتی میشد. الان تو همه کشورهای توسعه یافته رویکرد همینه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا ، ehsan7550
آره شرکت کردم سراسری
گلم نا امید نباش خدارو چه دیدی ایشالا که قبول میشیم هممون توکل به خدا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، sara.k
نگران نباشین بچه ها. فک نکنین سوالات برای شما فقط سخت یا غیر استاندارد بوده. مطمئن باشین برای همه همینجوریه.

اینم بگم که دانشگاه آزاد نیازی به درصدهای بالا نداره برای قبولی و خیلی از بچه ها که قبول میشن به خاطر شرایط مالی ثبت نام نمیکنن و خیلیا دانشگاه دولتی قبول میشن و اونجا میرن.

پس نگران نباشین جای خالی زیاده
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا ، sara.k
دقیقا با حرفای آقا احسان موافقم آزاد اکثرا قبول میشن چون خیلیا هم خبر نداشتن هر دو مرحله باهم برگزار میشه خیلی از بچه هایی که تو حوزه ما بودن بعد از سوالات تستی رفتن و فقط سه چار نفرمون تا آخر جلسه بودیم

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، sara.k
من خیلی بی امادگی شرکت کردم.یعنی وقت نشد مشکل پیش اومد همش.1 هفته سرجمع خوندم و یه 3/4 ساعت هم تشریحی رو کار کردم لیسانسم هم چیز دیگه س.با این اوصاف خیلی توقع زیادیه ولی اگه علوم تحقیقات نیارم نمیرم چون به نظرم ارزش اینهمه خرج کردن نداره اونم سر پیری:" :D
ایشالا هرکدومتون سراسری شرکت کردید یه دانشگاه خوب قبول شید شیرینی ما هم یادتون نره ^_^

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، صبااا
(۱۳۹۳-۳-۱۲، ۰۱:۲۸ عصر)sara.k نوشته است: من خیلی بی امادگی شرکت کردم.یعنی وقت نشد مشکل پیش اومد همش.1 هفته سرجمع خوندم و یه 3/4 ساعت هم تشریحی رو کار کردم لیسانسم هم چیز دیگه س.با این اوصاف خیلی توقع زیادیه ولی اگه علوم تحقیقات نیارم نمیرم چون به نظرم ارزش اینهمه خرج کردن نداره اونم سر پیری:" :D
ایشالا هرکدومتون سراسری شرکت کردید یه دانشگاه خوب قبول شید شیرینی ما هم یادتون نره ^_^

ایشالا یکی از صندلیای علوم تحقیقات مال شماست41

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
:)))))) مرسیWs17
(۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۰:۲۲ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۲، ۰۱:۲۸ عصر)sara.k نوشته است: من خیلی بی امادگی شرکت کردم.یعنی وقت نشد مشکل پیش اومد همش.1 هفته سرجمع خوندم و یه 3/4 ساعت هم تشریحی رو کار کردم لیسانسم هم چیز دیگه س.با این اوصاف خیلی توقع زیادیه ولی اگه علوم تحقیقات نیارم نمیرم چون به نظرم ارزش اینهمه خرج کردن نداره اونم سر پیری:" :D

ایشالا یکی از صندلیای علوم تحقیقات مال شماست41

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,710 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,426 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,440 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,024 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,613 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,881 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,696 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,527 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان