ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز
ظاهرا مشکل حل شده اگر مشکلی دیدید حتما گزارش دهید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: sasan_arzani ، nur ، U.D.SG
12
RE: داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز
13 مقاله جدید در سایت تخصصی gis
http://www.iranshahrsaz.com/gis/index.php

13
RE: داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران ...
(1393-3-5، 11:56 عصر)'AliReza' نوشته است:  سلام
عید بر همه شما مبارک
آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز
آدرس سایت:
http://www.iranshahrsaz.com/gis/
منتظر باشید

سلام
عید بر شما هم مبارک
ببخشید من دنبال یک نفر میگردم که مکان یابی جی آی اس با روش ای اچ پی انجام بده
یه پروژه دانشجویی
کسی سراغ نداره؟؟
تو سایت کسی انجام نمیده؟؟؟

آخرین ارسال های من :

شهرمن
    من به تو می اندیشم
    14
    RE: داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران ...
    (1393-5-6، 02:23 عصر)'سوره' نوشته است:  
    (1393-3-5، 11:56 عصر)'AliReza' نوشته است:  سلام
    عید بر همه شما مبارک
    آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز
    آدرس سایت:
    http://www.iranshahrsaz.com/gis/
    منتظر باشید

سلام
    عید بر شما هم مبارک
    ببخشید من دنبال یک نفر میگردم که مکان یابی جی آی اس با روش ای اچ پی انجام بده
    یه پروژه دانشجویی
    کسی سراغ نداره؟؟
    تو سایت کسی انجام نمیده؟؟؟

در خواست شما اینجا عنوان شد. در گروه لاین هم اطلاع رسانی شد.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=23141
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    15
    سلام مهندس عزیز
    خسته نباشید میخاستم بدونم این دوره آموزشی کی شروع میشه؟لطفا تاریخ دقیق و ساعت آموزش رو بگین تا ما خودمونو آماده کنیم؟

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        فروش ویژه فایل تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی amirurban 1,222 1394-4-25، 04:24 صبح
      آخرین ارسال: amirurban
        آموزش تصویری نصب نرم افزار acr gis 9.3 hossein.elma 1,998 1394-3-3، 10:08 عصر
      آخرین ارسال: a.porabdollah
        آموزش GIS(مهدی صالحی) faezeh1372 1,411 1393-12-19، 09:03 عصر
      آخرین ارسال: faezeh1372
        آموزش بخشی از GIS 9.3 faezeh1372 1,071 1393-12-19، 12:18 عصر
      آخرین ارسال: faezeh1372
        کتاب های جامع آموزش gis poroshot 7,534 1393-11-28، 08:04 عصر
      آخرین ارسال: آلان
        خبر ویژه دانلود رایگان جزوه مکان یابی به روش بولین همراه با فایل تمرینی محمد یگانه 2,633 1393-11-23، 08:11 عصر
      آخرین ارسال: محمد یگانه
        آموزش مقدماتی gis به صورت pdf hamid_shahrsaz 3,419 1393-10-19، 12:48 عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        رایگان دانلود نرم افزار آموزش کاربردی GIS در 8 فصل - دکتر امید تی تی دژ atelieahjam 4,508 1393-7-9، 05:15 عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        آموزش arcGIS mariiii 2,265 1393-4-4، 09:29 صبح
      آخرین ارسال: maryam taban
        برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز Brightness 5,432 1393-3-8، 05:51 عصر
      آخرین ارسال: alireza
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مقاله  ویژگی های منحصر شرکت سهامی عام دیروز comreg comreg گفتگوی آزاد
        مقاله  مهمترین تفاوت هایی که بین شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ وجود دارد دیروز sabti sabti گفتگوی آزاد
        (دانلود پژوهش شهر دوستدار کودک )مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودکان 7-25 E.Y.I E.Y.I فروشگاه فایل اربان شاپ
        کتاب درسی شناخت مواد و مصالح 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
        جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
        دانلود مستند و کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو تا سال 2020 7-22 haydariyan haydariyan cds
        کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام 7-10 samari.arman samari.arman اخبار همایش ها
        مقاله ارائه مدلی جهت شناسایی بهره وران کلید 7-8 zxc zxc مدل ها و تکنیک های شهرسازی
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 7-5 s1s2s3 anis.almasian تالار گفتمان طراحی شهری
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
        پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
        منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
        مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
        دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
        دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل